صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: کمک فوری در مورد افزایش برد وایرلس

نام حقيقي: mohsen

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0

کمک فوری در مورد افزایش برد وایرلس

سلام دوستان من یه مودم وایرلس دارم و برد اون تو منزل و نهایتا تا یکی دو تا خونه اونورتر جواب میده
    امروز ولیعصر بودم و از یکی از فروشندگان لوازم شبکه پرسیدم که چیکار باید بکنم تا برد وایرلس مودممو افززایش بدم بهم یه مدل اکسس پوینت دلینک از نوع سری ن گفت بخر که دو آنتنه بود و گفت این مدل تا 500 متر برد رو افزایش می ده
    حالا من برا این کار می خوام برد اینترنت وایرلس رو افزایش بدم که بتونم تا خونه دوستم که حدود 12 تا خونه یعنی حدود 120 متر از ما فاصله دارند از اینترنتم تو خونه اونها هم استفاده کنم
    حالا سوالم اینه که آیا با خرید اون دستگاه یا دستگاهی که شما دوستان محترم پییشنهاد می دید این کار امکان پذیر هست یا نه؟
    لطفا اگر این کار یعنی افزایش برد تا این اندازه امکان پذیر هست نوع دستگاه با مدل دقیق همراه با تنظیماتشو برای من مبتدی توضضیح بدین
    با تشکر

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: arash

عضو عادی شناسه تصویری arash3400
    نوشته
    590
    سپاسگزاری شده
    319
    سپاسگزاری کرده
    11646
    در فضای بسته و با مانع جواب نمیده
    بهتره یک لوکو تهیه کنید اون ور هم یک دانگل...

shie سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    توضیح بیشتر بدین لطفا
    من مبتدی هستم

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    شما با این تجهیزاتی که می خواهید بخرید نمی تونید کاری از پیش ببرید چون این تجهیزات indoor هستند و در حالت خوشبینانه 50 متر بیشتر پوشش ندارید و برای این فاصله که گفتید باید از برند ubnt مدل nano station loco را انتخاب کنید تا این فاصله را پوشش دهید در ضمن دنبال زود پز هم نباشید و باید یه سری چیزهایی رو یاد بگیرید.
    در ضمن یکمی بیشتر در مورد نحوه دریافت اینترنت و تجهیزاتی که فعلا دارید توضیح بدهید تا بتونی راهنمایی بهتری بگیری
    موفق باشی

nazokdel و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    این سایت چرا اینجوریه واقعا یه کلمه انگلیسی می خوای بنویسی همه نوشته هات خراب میشه
    والا من یه خط ای دی اس ال دارم که با یه مودم تیپی لینک مدل 8901جی با وایرلس تو خونه اونو شیر کردم
    شنیدم که با اکسس پوینت می شه برد اونو زیاد کرد
    من می خوام تا حدود فاصله 120 متر امواج وایرلسم رو بفرستم که بتونم با لپتاپ از اینترنت استفاده کنم همین
    حالا اگه دستگاهی باید بخرم مثل اکسس پو.ینت یا چیز دیگه ای یا آنتن یا هر چیزی لطفا راهنماییم کنید

نام حقيقي: .

عضو عادی شناسه تصویری shie
    نوشته
    582
    سپاسگزاری شده
    469
    سپاسگزاری کرده
    819
    گفتند که nano station
    ولی فکر کنم نانو یک کم زیادی قوی باشه !
    در ضمن در مورد شکل شبکه بیشتر توضیح دهید تا دوستان کمکتون کنند

ویرایش توسط shie : 2011-10-15 در ساعت 09:46 PM

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    منظورتون از شکل شبکه چیه؟
    من فقط یه مودم وایرلس از نو 8901 تی پی لینک دارم که برد اینترنت وایرلسشو می خوام ببرم بالا اونطوری که گفتم بشه

نام حقيقي: امیرهادی یزدانی

عضو عادی
    نوشته
    135
    سپاسگزاری شده
    160
    سپاسگزاری کرده
    14

سلام

یه انتن loco2 بگیر و روی مد access point تنظیمش کن .کابلش رو وصل کن پشت مودمت و اونطرف هم دوستت با یه کارت شبکه وایرلس خوب میتونه سیگنال رو دریافت کنه..اگه loco گیر نیاوردی یا گرون بود واست..میتونی از tp-link 5210 هم استفاده کنی واسه این فاصله خوبه(5210 رو هم باید رو مد ap تنظیم کنی)

nazokdel، arash3400 و boystars سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    گفت این مدل تا 500 متر برد رو افزایش می ده
    پیشنهاد می کنم به این گفت ها دقت نکنید . یه اکسس پوینت داخلی ، اونم دی لینک ، نمی تونه امواجش رو از دوازده خونه رد کنه . می دونید چقدر مانع هست ؟
    راهی که آقای یزدانی پیشنهاد کردند هر چند ارزون ترین راه نیست اما پیشنهاد خوبیه !!!

نام حقيقي: سینا ساحلی

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    دوست عزیز یک موردی که هست این هست که اگر شما بخواهید اکسس پوینت(فرستنده رو) در داخل منزل اتون بزارید و گیرنده امواج هم در داخل منزل دوست اتون باشه حتی اگر از قوی ترین رادیو و انتن هم استفاده بشه در مقصد چیزی جز نویز نخواهید داشت!!! چون هر چقدر هم امواج با قدرت زیاد فرستاده بشه با تابش به هر دیوار مقدار زیادی از قدرت اش رو از دست میده
    با همون لوکو یا 5210 هم که دوستان پیشنهاد دادند باید در محیط اوت دور قرار بدید و گیرنده وایرلس دوست اتون هم باید تو محیط اوت دور باشه
    کارت های وایرلس آلفا هم هست که خوب مثلا من خودم مدل 036nh رو تست کردم تو محیط اوت دور با انتن 9 دی بی تا اکسس پوینت های 1 کیلومتر رو هم اسکن میکنه( دو تا آلفا بخرید با قیمت حدود 80) یکی ایش رو اکسس پوینت بردیج کنید از سیستم اتون و دوم ایش هم نقش همون گیرنده که مد اصلی این کارت هست

arash3400 و shie سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقا خیلی ممنون از اینکه جواب دادین
    امروز من با چندتا فروشنده تلفنی صحبت کردم و تقریبا همه 5210 تیپی لینک رو پیشنهاد دادن
    مشکل اینجاست که این دستگاه با دید مستقیم گیرنده و فرستنده می تونه تا فاصله زیادیو تحت پوشش قرار بده حتی تا 5 کیلومتر
    ولی من 5 کیلومتر نمی خوام برد داشته باشم من می خوام یه چیزی حدود 150 متر یعنی کل کوچه رو پوشش بده اصلا بزارید اینطوری بگم که یه دایره با قطر 150 متر رو پوشش بده یعنی اگر اکسس پوینت مرکز باشه امواج 360 درجه پخش بشه با برد 150 متر
    فکر کنم دیگه واضح درخواستمو گفتم
    حالا با چند تا از این فروشنده ها که صحبت کردم گفتند چون 5210 با دید مستقیم عمل می کنه باید براش یه آنتن امنی 12دی بی بزاری تا 360 درجه امواج رو پخش کنه
    می خواستم بدونم آیا اینکار درسته یا اینکه باید کار دیگه ای انجام بدم؟
    لطفا جواب بدین

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    به جای اینکه یه اکسس پوینت بگیری که خودش انتن داره و بعد بری براش یه انتن امنی بگیری بهتره که pico statio بگیری یا یه bullet و یه انتن امنی بگیری یه سر هم به سایت ubnt.com بزن

arash3400 و shie سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    به جای اینکه یه اکسس پوینت بگیری که خودش انتن داره و بعد بری براش یه انتن امنی بگیری بهتره که pico statio بگیری یا یه bullet و یه انتن امنی بگیری یه سر هم به سایت ubnt.com بزن
    ممنون ولی جواب سوال بالایی رو باز ندادین که با اون تجهیزات و با اون آنتن روی 5210 می تونم جواب بگیرم یا نه

نام حقيقي: farzam

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

wireless

با سلام خدمت دوستان.
    مشابه مشکل این دوستمون من این مشکل رو داشتم.
    خونمون 3 طبقه با عایق صوتی و رطوبتی بود ، به صورتی که حتی آنتن موبایل هم اگر 5 خط بود می شد 2 خط.
    مودومم تی پی لینک :
    TD-W8901G
    داشتم. در نتیجه رفتم یک آنتن 12 دی بی گرفتم.
    الان در تمامی طبقات خونمون آنتن وایرلس فول هست . چیزی جالبی که هم هست که تا سرکوچه هم انتن دارم.
    با تشکر

خواننده
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenbbb نمایش پست ها
    آقا خیلی ممنون از اینکه جواب دادین
    امروز من با چندتا فروشنده تلفنی صحبت کردم و تقریبا همه 5210 تیپی لینک رو پیشنهاد دادن
    مشکل اینجاست که این دستگاه با دید مستقیم گیرنده و فرستنده می تونه تا فاصله زیادیو تحت پوشش قرار بده حتی تا 5 کیلومتر
    ولی من 5 کیلومتر نمی خوام برد داشته باشم من می خوام یه چیزی حدود 150 متر یعنی کل کوچه رو پوشش بده اصلا بزارید اینطوری بگم که یه دایره با قطر 150 متر رو پوشش بده یعنی اگر اکسس پوینت مرکز باشه امواج 360 درجه پخش بشه با برد 150 متر
    فکر کنم دیگه واضح درخواستمو گفتم
    حالا با چند تا از این فروشنده ها که صحبت کردم گفتند چون 5210 با دید مستقیم عمل می کنه باید براش یه آنتن امنی 12دی بی بزاری تا 360 درجه امواج رو پخش کنه
    می خواستم بدونم آیا اینکار درسته یا اینکه باید کار دیگه ای انجام بدم؟
    لطفا جواب بدین
    آقا خواهشا کسی اگر واقعا بلده من باید چیکار کنم جواب بده
    آیا اینکار که فروشنده ها گفتند جوابگو هست یا نه؟

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

افزایش برد مودم وایرلس

قویترین مودم وایرلس

بالا بردن برد وایرلس

افزايش برد وايرلس

افزایش برد مودم وایرلس tp-link

افزایش برد وایرلس مودم

افزایش برد شبکه وایرلس

افزایش برد مودم tp linkبرد مسافت وایرلسبرد وایرلسافزایش برد اینترنتاکسس پوینت با برد بالاتقویت برد وایرلسقویترین اکسس پوینت وایرلسافزایش برد اکسس پوینتمودم وایرلس با برد زیادافزایش برد مودم وایرلس tp linkقویترین گیرنده وایرلسبرد مودم وایرلسم کمه چیکار کنمحداکثر برد مودم وایرلس چقدراستtp-linkگیرنده وایرلس قویaccess point با برد بالاافزایش مسافت وایرلسافزایش برد کارت شبکه وایرلسافزايش برد مودم وايرلس

برچسب برای این موضوع