نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط imannami
  • 1 توسط Zahmatkesh

موضوع: ;راهنمایی برای راه اندازی سرویس وایرلس

نام حقيقي: ali

خواننده
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

;راهنمایی برای راه اندازی سرویس وایرلس

سلام دوستان.بنده دارای لیسانس ict هستم و قصد دارم که تو شهرمون ی سرویس وایرلس راه اندازی کنم جهت سرویس دهی به یوزرها.چون در حال حاضر ی شرکت adsl وجود داره که تموم مردم از دستش نا راضی شدند ولی به دلیل نبودن رقیب فعلا یکه تازه.دلیل این که نمیخوام سرویس adsl راه اندازی کنم اینه که به خاطر محدودیت هایی که مخابرات میزاره از جمله رانژه و.. و همچنین رقیبهایی از جمله خود مخابرات تصمیم به اراییه سرویس به صورت وایرلس گرفتم.از دوستان کسی میتونه به طور اختصار مراحل را از گرفتن مجوز تا راه اندازی توضیح بده؟پوشش در حد 5 کیلومتر
    ممنون میشم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزيز اول شما بايد مجوز از سازمان راديويي براي راه اندازي واير لس داشته باشي يا مجوز اي اس پي داشته باشي كه تهيه كردن اينها خودش هفت خوان رستمه--بعد اگه اينها هم فراهم بود از يه شركتي كه سرويس اينترنت رو ميتونه تو منطقه بهت تحويل بده قرارداد ميبندي و با نصب يه دكل ميتوني رو ساختمون خودت هم باشه سرويس رو با يه راديو استيشن قوي بگيري و بياري پاي سرورت بعد با راه اندازي اكانت سرور (ميتونه ميكروتيك باشه يا فايروال هاي ديگه )اينترنت
    رو از طريق يه نانو استيشن براي كاربرات شير كني(لازم به ذكره اينها در چند جملست ولي راه اندازيش شايد 1 ماه طول بكشه

agahihaa سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط agahihaa نمایش پست ها
    سلام دوستان.بنده دارای لیسانس ict هستم و قصد دارم که تو شهرمون ی سرویس وایرلس راه اندازی کنم جهت سرویس دهی به یوزرها.چون در حال حاضر ی شرکت adsl وجود داره که تموم مردم از دستش نا راضی شدند ولی به دلیل نبودن رقیب فعلا یکه تازه.دلیل این که نمیخوام سرویس adsl راه اندازی کنم اینه که به خاطر محدودیت هایی که مخابرات میزاره از جمله رانژه و.. و همچنین رقیبهایی از جمله خود مخابرات تصمیم به اراییه سرویس به صورت وایرلس گرفتم.از دوستان کسی میتونه به طور اختصار مراحل را از گرفتن مجوز تا راه اندازی توضیح بده؟پوشش در حد 5 کیلومتر
    ممنون میشم
    دوست عزیز
    وایرلس یه بستره ، بخشی از کیفیت اینترنت وابسته به بستره ، و عمده این اشکال نبود ترافیک مناسبه.
    اینکه پینگ بالایی داشته باشی دلیل بر بد بودن اینترنت نیست ، بلکه نبود ترافیک مناسب نسبت به تعداد فروش عمدتا باعث این اشکال می شه. البته در ارتباطات مخابراتی پینک به طور معمول بالاتر نسبت به وایرلس.

agahihaa سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ali

خواننده
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    تخمين قيمت حدودا چقدر ميشه؟

نام حقيقي: hamidreza

عضو عادی شناسه تصویری hamichi3f