نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: محدود کردن حجم دانلود در این شبکه

نام حقيقي: مهرداد

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3

محدود کردن حجم دانلود در این شبکه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی!!!!
    قبل از هرچیز باید عذرخواهی کنم بابت این تاپیکی که زدم چون ممکنه موضوع های دیگری به همین نام وجود داشته باشد ولی ابا توجه به جستجوهای من ،نتوانستم به پاسخم برسم لذا در این دیدم که تاپیک جدیدی را ایجاد کنم!بگذارید به حساب تنبلی من!

دوستان من در یک شرکتی کارمیکنم که نحوه شبکه کردن این سیستم ها را باهم به تصویر کشیدم و انرا به پیوست ارائه دادم. من در این شبکه 5تا لب تاب دارم و 2 پی سی که همگی انها با هم بصورت workGroup و وایرلس به هم متصل هستند و در این شرکت اصلا سرور وجود ندارد . یک عدد مودم adsl هست که با توجه به کانفیگی که انجام شده متصل به اینترنت هست و این مودم به یک Hub متصل است و در طرف دیگر یک Access Point هست که آن هم به همان هاب متصل شده است . و تمامی سیستم ها از اینترنت این شبکه استفاده میکنند . و حال سوال من این است 1-من نیاز دارم تامحدودیت هایی را در جهت کنترل حجم دانلود را برای هر سیستم اعمال کنم و میخواستم بدونم چطور این کار بدون سرور امکان پذیر است با چه نرم افزار یا سخت افزاری؟
    2-دوم اینکه آیا میتونم همانند شبکه domain برای هر کاربر یه user&pass مربوط به خودش را اعمال کنم؟ که جهت برقرای به اینترنت از ان نام کاربری و کلمه عبور استفاده کنند؟

بازهم از تمامی دوستان پوزش میطلبم و خواهشمندم اگر ممکن است من را راهنمایی کنند .
    با تشکر

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    شما میتونید از Hotspot و یا PPPoE و یا pptp-l2tp برای این منظور استفاده کنید که برای تمام این موارد احتیاج به سرور و یا سخت افزار مناسب مثل روتربردهای میکروتیک دارید

ویرایش توسط DaNi_84 : 2011-10-01 در ساعت 02:58 PM

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط DaNi_84 نمایش پست ها
    شما میتونید از Hotspot و یا PPPoE و یا pptp-l2tp برای این منظور استفاده کنید که برای تمام این موارد احتیاج به سرور و یا سخت افزار مناسب مثل روتربردهای میکروتیک دارید
    برای استفاده از اینها هم Hotspot و یا PPPoE و یا pptp-l2tp باید از سخت افزار استفاده کنم؟آموزش اسفاده اینا کجاست؟

ویرایش توسط mehrdads : 2011-10-01 در ساعت 03:03 PM

نام حقيقي: Siamak Nahavandi

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    108
    سپاسگزاری کرده
    18
    آقا مهرداد خیلی خودت رو سر در گم نکن ...

برای این مسئله راحت ترین راه حل این هستش که بری سراغ نرم افزارهای اکانتینگ مثل Kerio Firewall که میتونی در اون به راحتی به تمام مقاصدت (محدودیت حجم ، محدودیت زمان و کلا اعمال محدودیت های متفاوت ) برسی .

برای استفاده از این گونه نرم افزارها حتماً یک سرور شما نیاز خواهی داشت که ابتدا ترافیک از اون رد بشه و الزاماً این سرور نیازی به کانفیگ بالا ندارد.

یه خورده حوصله کنی به بهترین نتیجه خواهی رسید.

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط siana_vnd نمایش پست ها
    آقا مهرداد خیلی خودت رو سر در گم نکن ...

برای این مسئله راحت ترین راه حل این هستش که بری سراغ نرم افزارهای اکانتینگ مثل Kerio Firewall که میتونی در اون به راحتی به تمام مقاصدت (محدودیت حجم ، محدودیت زمان و کلا اعمال محدودیت های متفاوت ) برسی .

برای استفاده از این گونه نرم افزارها حتماً یک سرور شما نیاز خواهی داشت که ابتدا ترافیک از اون رد بشه و الزاماً این سرور نیازی به کانفیگ بالا ندارد.

یه خورده حوصله کنی به بهترین نتیجه خواهی رسید.
    دست گل همگیتون درد نکنه . ممنونم

کلمات کلیدی در جستجوها:

محدود کردن دانلود در شبکه

محدود کردن دانلود در شبکه وایرلس

محدود کردن حجم دانلود در شبکه

محدود کردن حجم دانلود در میکروتیک

دانلود نرم افزار محدود کننده دانلود یوزرهای وایرلسنرم افزار محدود کردن دانلودکنترل حجم دانلود در شبکه های وایرلسمحدود کردن دانلود کاربران شبکهمحدودیت دانلود در شبکه محدود كردن حجم دانلودنحوه محدود كردن حجم دانلود دراينترنيت پر سرعت adsl کنترل مقدار دانلود در میکروتیکآموزش کنترل حجم اینترنت با hotspotمحدود کردن حجم دانلود محدود کردن حجم دسترسی به اینترنت در شبکهکنترل حجم دانلود با kerioمحدود کردن سرعت دانلود در کریونحوه محدود کردن hot Spot بر روی Access Pointمحدود کردن حجم دانلود درشبکهنحوه محدود کردن adslنحوه محدود كردن حجم دانلود محدود کردن دانلود مودم adslمحدود کردن دانلود کاربران اینترنت محدودکردن دانلودکاربران درexplorerمحدود كردن حجم اينترنت

برچسب برای این موضوع