نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 11سپاس
  • 1 توسط sinaxex
  • 1 توسط farzad_ict
  • 1 توسط itpirooz
  • 1 توسط farzad_ict
  • 1 توسط siana_vnd
  • 1 توسط farzad_ict
  • 2 توسط siana_vnd
  • 1 توسط farzad_ict
  • 2 توسط siana_vnd

موضوع: درخواست معرفی یک دستگاه تقویت امواج ساده

نام حقيقي: فرزاد

عضو عادی
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    18

درخواست معرفی یک دستگاه تقویت امواج ساده

سلام
    من یک دستگاه نسبتا ارزون میخوام که امواج اینترنت وایرلس رو در فاصله کمی دورتر از منبع که ضعیف هستند دریافت کنه و دوباره به صورت وایرلس پخش کنه که بتونم با لپتاپم دریافت کنم.
    عزیزان لطفا اسم دستگاها رو کامل بنویسید و با دستگاهایی که سایر دوستان اینجا معرفی میکنن مقایسش کنید تا بتونم انتخاب کنم.

ممنون.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سینا ساحلی

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    نوع پیکر بندی اکسس پوینت ثانویه ریپیتر یا wds هست . مدل اکسس پوینت ایی که الان دارید چی هست؟ آیا ریپیتر یا wds رو ساپورت میکنه؟(تو اینترفیس اش نگاه کنید داره چنین گزینه هایی)

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    نوع پیکر بندی اکسس پوینت ثانویه ریپیتر یا wds هست . مدل اکسس پوینت ایی که الان دارید چی هست؟ آیا ریپیتر یا wds رو ساپورت میکنه؟(تو اینترفیس اش نگاه کنید داره چنین گزینه هایی)
    نه ببینید، فرض کنید من یک مودم وایرلس مرسوم مثل Zyxel P-660HW-T1 یا TP-Link 8811 یا مشابه اینا دارم توی یک طبقه گذاشتمش، حالا وقتی میرم سه طبقه پایینتر سیگنال ضعیفه. یا مثلا توی خونه رفیقم که 20 متر فاصله داره ضعیفه.
    یک وسیله جمعو جور میخوام که در محل دوم ازش استفاده کنم، این سیگنال ضعیفو بگیره تقویت کنه و دوباره پخش کنه، قدرت پخشش هم کم و فقط برای یک وسیله کافیه.

نام حقيقي: ﺣﺎﻣﺪ پیروز

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_ict نمایش پست ها
    نه ببینید، فرض کنید من یک مودم وایرلس مرسوم مثل Zyxel P-660HW-T1 یا TP-Link 8811 یا مشابه اینا دارم توی یک طبقه گذاشتمش، حالا وقتی میرم سه طبقه پایینتر سیگنال ضعیفه. یا مثلا توی خونه رفیقم که 20 متر فاصله داره ضعیفه.
    یک وسیله جمعو جور میخوام که در محل دوم ازش استفاده کنم، این سیگنال ضعیفو بگیره تقویت کنه و دوباره پخش کنه، قدرت پخشش هم کم و فقط برای یک وسیله کافیه.
    با این تفاسیر شما نیاز به یه اکسس پوینت قوی تر داری
    با خودت یکی دو تا کن ببین ارزش داره یه اکسس پوینت دیگه رو به عنوان ریپتر هزینه کنی؟؟؟ تازه اونم با تقویتو بالا پایین اون چیزی که بخوای بهت نده!!!
    به نظر من اگه میتونی یه سوئیچ و یه اکسس پوینت لینکسیس یا ایسوس بخر ، یه کابل دیگه بفرست ما بین اون طبقاتی که ضعیف تره و مستقیم وسلش کن به اکسس پوینت جدید و کارو بیمه کن . (در وایرلس یه بار هزینه کن)

عضو عادی
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    18
    فرض کنید من به مودم منبع اصلا دسترسی ندارم. فقط سیگنال ضعیف و رمزش رو در اختیار دارم.

نام حقيقي: Siamak Nahavandi

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    108
    سپاسگزاری کرده
    18
    بهترین راه حل استفاده از یک کارت شبکه وایرلس قدرتمندتره . با این کار نیازی به AP مجزا و استفاده از WDS و اینجور حرفا نداری و لازم نیست بری کار جدیدی هم یاد بگیری .
    بهتره بری بازار کامپیوتر و سراغ یک کارت شبکه بیسیم (ترجیحاً USB) بگردی و به احتمال 95% کارت به راحت ترین شکل ممکن راه میوفته.
    - البته این به شرطیه که شما سیگنال داشته باشی ولی ضعیف باشه .

در ضمن اگه دزدیه کار درستی نیست

عضو عادی
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط siana_vnd نمایش پست ها
    در ضمن اگه دزدیه کار درستی نیست
    عزیزم میگم پسورد مودم رو داریم، بعدشم کدوم آدمی دلش میاد ترافیک یکی دیگه رو مصرف کنه؟؟
    این کار رسما دزدی هست!

کارت شبکه هم فکر خوبیه ولی من میخوام از گوشی موبایل هم بشه در نقطه دوم استفاده کرد. بنابراین وسیله دیگه ای میخوام

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    108
    سپاسگزاری کرده
    18
    آهان ...
    مسئله موبایل الان مطرح شد...
    ببین پس باید به کنترل پنل اون یکی حتما دسترسی داشته باشی ... یا لا اقل Mac آدرس اکسس پوینت رو داشته باشی .

اگه مک آدرسشو داشته باشی میتونی اون رو به عنوان Base معرفی کنی و یک AP دیگه رو در Universal Repeater Mode قرار بدی و از مک آدرسش استفاده کنی .

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_ict نمایش پست ها
    فرض کنید من به مودم منبع اصلا دسترسی ندارم. فقط سیگنال ضعیف و رمزش رو در اختیار دارم.

در ضمن فرزاد جان حرف سرقت بنده از صحبت خود شما ناشی شد .(احتمالاً بنده بد برداشت کردم)

arash3400 و farzad_ict سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط siana_vnd نمایش پست ها
    در ضمن فرزاد جان حرف سرقت بنده از صحبت خود شما ناشی شد .(احتمالاً بنده بد برداشت کردم)
    نه عیبی نداره، آخه من بد نوشتم، جریان از اینجا شرو شد که من رفتم خونه یکی از اقوام بعد اونا طبقه بالا وایرلس داشتن من میخواستم پایین کانکت بشم با گوشی سیگنال ضعیف بود، نصف شبم بود، واسه همین میگم ممکنه به مودم منبع دسترسی پیدا نشه در اون لحظه،
    یا مثلا ممکته وایرلس رایگان تبیان یا اینجور چیزا نزدیکیای خونه باشه که ما اطلاعی از فرستندش نداریم،

پس در این شرایط نمیشه ریپیتر استفاده کرد و حتما باید گیرندمون قوی باشه آره؟

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    108
    سپاسگزاری کرده
    18
    میشه از یک AP دیگه به عنوان repeater استفاده کنی ولی همونطوری که گفتم حداقل باید MAC اصلی رو داشته باشی.
    AP اصلی میشه Root AP و اکسس پوینتی که شما در منزل داری میشه Universal Repeater.

arash3400 و farzad_ict سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تقویت امواج وایرلس

دستگاه تقویت امواج وایرلس

دستگاه تقويت امواج مودم

تقویت امواج مودم وایرلس

استفاده از مودم بعنوان ریپتردستگاهی برای تقویت امواج مودم وایرلس برا گرفتن ابنترنت وایرلس و پخش آن دستگاه اکسس پوینت کافیه؟مودم ریپیتر site:forum.persiannetworks.comامواج ساده دستگاه قوی کردن امواج مودم اینترنتتقویت امواج مودم وایرلس بادومودمتقویت امواج مودم زایکسلاستفاده از اکسس پوینت زایکسل به عنوان ریپیتر کارت شبکهدستگاه تقویت انواج بیسیمدستگاه تقویت مودماینترنت ضعیفه یه وسیله میخوام اینترنت را قوی کنهدستگاهی برای تقویت امواج وایرلسدستگاه تقویت وایرلسدستگاهی برای تقویت امواج وایرلس forum.persiannetworks.comایا میشه از مودم وایرلس به عنوان ریپیتر استفاده کردتقویت امواج وایرلس زایکسلپخش امواج مودماكسس پوينت لينكسيس wds ریپیتر یا wdsمودم ریپیتر زاکسل

برچسب برای این موضوع