نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 3سپاس
  • 2 توسط chi_migi
  • 1 توسط mehrzadmo

موضوع: نرم افزار wireless برای لپ تاپ 5110dell

نام حقيقي: علی

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1

نرم افزار wireless برای لپ تاپ 5110dell

من 1 laptop dell ginspiron 5110 گرفتم اما هر کاری میکنم wireless ش فعال نمیشه . از خود سایت dell.com هم چند تا نرم افزار wireless از مدل های مختلف دیگه با حجم های مختلف 5 مگابایت یا 80 مگا بایت گرفتم اما وقتی نصب میکنم error میده که مال این مدل نیست ، از مدل dell n5110 گرفتم و لی این مدل که dell 5110 هستش هنوز وارد سایت نشده ، لازم به ذکره که تو خود control panel هم نیست wireless ; و توی device manager هم 2 تا بلوتوث هست که یکیش intel centrino wireless bluethos r 3.0 +high speed addaptor هستش و مودم وایرلس هم alfex 4 port+wireless هستش ، ولی موضوع اینه که system به هیچ عنوان wireless آ نمیشناسه
    اگه کسی چیزی نمیدونست 1 شکلک بذاره قبولش دارم

موضوعات مشابه:
    arash3400 و n51 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    این مدل یه خورده تو نصب بعضی از درایورهاش اذیت می کنه . اما مهم نیست اونها رو از سایت دل بگیر و اکستراکت کن می ره تو درایو سی کامپیوترت پوشه دل . بعد برو دستی نصبشون کن . و مسیر فایل رو همون c:\dell رو بده . خیلی راحت نصب میشه . بعد یه چیزی رو هم دقت کن فقط ویندوز 64 بیت بزن رو این لپ تاپ اونم سون ....

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علی

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1

نرم افزار wireless برای لپ تاپ 5110dell از سایت dell دقیقا چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    این مدل یه خورده تو نصب بعضی از درایورهاش اذیت می کنه . اما مهم نیست اونها رو از سایت دل بگیر و اکستراکت کن می ره تو درایو سی کامپیوترت پوشه دل . بعد برو دستی نصبشون کن . و مسیر فایل رو همون c:\dell رو بده . خیلی راحت نصب میشه . بعد یه چیزی رو هم دقت کن فقط ویندوز 64 بیت بزن رو این لپ تاپ اونم سون ....
    من همه این کارا رو کردم مثلا برای ethernet درست شد ولی برای wireless هر کدومو دانلود میکنم 1 اِرور ی میده و میگه ماله این مدل نیست ; دقیقا نمیدونم کدوم فایلا دانلود کنم ; service tage مدل خودمم که وارد میکنم میگه وجود نداره (dell inspiron 5110) ; ویندوزمم 64 بیتیه 7

ویرایش توسط chi_migi : 2011-09-01 در ساعت 02:16 PM

نام حقيقي: مهدی ب ر

خواننده شناسه تصویری persiannet
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    94
    سلام

اینی که عنوان می کنم مربوط به مدلهای قدیمی تر دله: برای اون مدلها برای نصب وایرلس می بایست به طور سخت افزاری روشن باشه . شما هنگام نصب کلید وایرلس رو از کیبورد که می زنید چراغش روشن میشه؟ قبل از نصب وایرلس را ابتدا روشن کنید بعد نصب کنید

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    بعد برو دستی نصبشون کن .
    مهم نیست بردار جان که موقع نصب ارور بده . هر چی به اون ارور برسه یعنی اکستراکت شده . بعدش هم می ری دستی نصبش م یکنی ....

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود درایور وایرلس لپ تاپ دل 5110

دانلود درایور وایرلس dell n5110

دانلود وایرلس دل 5010

دانلود وایرلس دل 5110

درایور وایرلس dell 5110

درایور وایرلس دل 5110

دانلود درایور بلوتوث دل 5110

درایور وایرلس دل 5010نرم افزار وایرلس لپ تاپدرایور وایرلس dell 5010درایور وایرلس لپ تاپ دل 5110دانلود درایور وایرلس لپ تاپ دل 5010دانلود درایور wifi لپ تاپ dell 5110دانلود درایور وایرلس دل 5110دانلود وایرلس 5010نصب وایرلس لپ تاپ دل 5110دانلود وایرلس dell 5110درایور وایرلس دل n5110دانلود نرم افزار وایرلس لپ تاپ دل 5110دانلود وایرلس dellوایرلس لپ تاپ 5110دانلود درایور NETWORK CONTROLLER لپ تاپ دل 5110درایور وایرلس n5110دانلود نرم افزار وایرلس برای لپ تاپدانلود درایور wireless dell 5110

برچسب برای این موضوع