نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 12سپاس
  • 1 توسط nakhaee112
  • 1 توسط sinaxex
  • 4 توسط mehrzadmo
  • 1 توسط nakhaee112
  • 1 توسط m-ajdari
  • 2 توسط net2net
  • 1 توسط nakhaee112
  • 1 توسط End-Of-Net

موضوع: ياد گيري كامل واير لس

نام حقيقي: nakhaee

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0

ياد گيري كامل واير لس

سلام دوستان من نخعي هستم تازه عضو سايت شدم مي خواستم ببينم كسي هست به من بگه من چگونه configميكرونيك رو ياد بگيرم ممنون ميشم

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سینا ساحلی

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    زبان انگلیسی خوب و خواندن ویکی میکروتیک به صورت کامل
    یا اگر زبان اتون خوب نیست همن این فروم و هم فروم های دیگر تخصصی شبکه در مورد میکروتیک زیاد بحث شده که اگر همه اشون بهشرح و کامل بخونید شک نکنید یا میگیرید فقط نیاز به صبر و تامل دارد

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    ورودتون رو به سایت خوش آمد می گم . می تونی از کتاب آقای فخر رحیمی هم استفاده کنی . خوشبختانه آموزش فارسی میکروتیک هم کم نیست . توی همین سایت کلی آموزش خوب موجوده ...
    persianmikrotik.ir

sinaxex، arash3400، itpirooz و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام از اينكه راهنمايي فرموديد متشكرم من چون سر و كار زيادي با تجهيزات وايرلس دارم و دوست دارم كاملا ياد بگيرم و لي خيلي دير شروع كردم آخه سن من دقيقا 50 سال است به حال اگه تونستيد بيشتر راهنمايي كنيد ممنون ميشم
    مرسي

نام حقيقي: مجتبی

عضو عادی
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    161
    نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaee112 نمایش پست ها
    سلام از اينكه راهنمايي فرموديد متشكرم من چون سر و كار زيادي با تجهيزات وايرلس دارم و دوست دارم كاملا ياد بگيرم و لي خيلي دير شروع كردم آخه سن من دقيقا 50 سال است به حال اگه تونستيد بيشتر راهنمايي كنيد ممنون ميشم مرسي
    اگه زیاد با این تجهیزات سرو کار دارید عجیبه که اطلاعات فنیه کمی داشته باشید50 سال که چیزی نیست با این تفاسیر من وقتی همسن شما بودم جون تر بودم ز گهواره تا گور دانش بجوی

نام حقيقي: مسعود پرهیزکاری

عضو غیر فعال شناسه تصویری net2net
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    0
    1- ویکی میکروتیک
    2- کار کردن یعنی خیلی کار کردن

sinaxex و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام آقا مجتبي بله درست ميگين من شعلم فروش تجهيزات شبكه و وايرلس است متاسفانه نيروي فني خوب ندارم و شديدا به دنبال نيرو مي گردم و الان هم ز گهواره تا گور دانش مي جويم و منظورم از سن حافظه جوني ندارم
    مرس

عضو عادی شناسه تصویری End-Of-Net
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    دوست عزیز اگه زبان انگلیسیتون در حد متوسط یا حتی جسارتاً کمی پایین تر هم باشه توصیه می کنم به سایت دانلود رایگان | وطن دانلود برید و در بخش آموزش دنبال آموزش Wireless بگردید تو این سایت یه مجموعه ویدیویی آموزشی کامل برای Wireless هست.حسن این مجموعه این هست که مفاهیم تاکید می کنم مفاهیم وایرلس را به شما آموزش میده فارغ از Brand و محصولات یک شرکت خاص, ضمن اینکه زبان انگلیسی استفاده شده در این مجموعه بشکل روان و ساده هست. اگر هم که حوصله استفاده از این آموزش ها را ندارید می تونید یک دوره Wireless بگذرونید بعلاوه اینکه خودتون میفرمائید که زمینه کارتون تجهیزات وایرلس هست خوب اون شرکتی اصلی یا نمایندگی اصلی ایران می بایست براتون یکسری دوره بگذاره. مثلاً من اطلاع دارم که ساخت سیستم که توزیع کننده تجهیزات وایرلی هست برای نمایندگی های فروش و فنی اش دوره های آموزشی برگزار می کنه اگر بتونید تو این دوره ها شرکت کنید خیلی بهتره چون مباحثی که تو این Workshopها تدریس میشه کاربردی تر و عملی تر هست.

موفق باشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود کتاب میکروتیک فخر رحیمی

کتاب فخر رحیمی

فخررحیمی

دانلود کتاب فخر رحیمی

کتاب وایرلس میکروتیک

فخر رحیمی، علیرضا دانلود کتاب

کتاب میکروتیک رحیمی

فخر رحیمی دانلود میکروتیک

دانلود کتاب آموزش وایرلس میکروتیکخرید کتاب میکروتیک فخر رحیمی کتاب میکروتیک علیرضا فخر رحیمیکتاب وایرلس اقای فخر رحیمیکتاب آموزش کامل وایرلس میکروتیکمیکروتیک مولف فخر رحیمیدانلود کتاب میکروتیک به پارسی فخر رحیمیدانلود رایگان کتاب در میکروتیک دانلود کتاب mikrotik wireless دانلود کتاب فارسی وایرلس میکروتیکpersianmikrotik دانلودرایگانمجموعه کتاب میکروتیم فخر رحیمیدانلود کتاب آموزش میکروتیک علیرضا فخررحیمیکتاب فارسی وایرلس میکروتیککتاب آموزش وایرلس میکروتیککتاب فارسی اقای فخر رحیمی میکروتیک وایرلستهیه کتابهای علیرضا فخر رحیمی

برچسب برای این موضوع