نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: راه اندازی mpls

نام حقيقي: راشین آریایی

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

راه اندازی mpls

سلام دوستان.
    من قراره در مورد مراحل راه اندازی mpls تحقیقی تحویل بدم.
    رفتم مخابرات و یه اطلاعاتی جمع کردم. اونا بهم گفتند در اصفهان به سه طریق MPLS را به مشتریان می دهند :
    Wireless
    DSLAM
    TELLABS
    مثلا در مورد TELLABS گفتند که یک مودم و یک روتر نیاز است و روتر حتما باید TELLABS باشد چون سوییچهای مخابرات TELLABS هستند
    در مورد Wireless اگر اطلاعاتی دارید به من ارائه کنید.
    در مورد dslam گفتن که فقط یه مودم adsl نیاز داریم.
    با تشکر.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: راشین آریایی

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    چرا هیچ کس به من جواب نمیده؟ شاید سوالم رو بد مطرح کردم!
    اگر مخابرات بخواد با استفاده از تجهیزات dslam این سرویس رو بده در سمت ما به یک adsl modem نیاز هست.
    dslam مخفف digital subscriber line access multiplexer میباشد. این دستگاه در مراکز ارائه دهنده سرویس dsl نصب میشود و امکان ارائه خدمات مبتنی بر dsl رو فراهم میکند.
    اگر بخواد با استفاده از تجهیزات تلبز (اصفهان) به ما سرویس بده ما به یک مودم (حتما تلبز) و یک روتر نیاز داریم. روتر از طریق اینتر فیس سریال به مودم وصل میشه و مودم هم از طریق زوج سیمی که مخابرات به ما میده به مخابرات وصل میشه.
    اینها خ

نام حقيقي: مسعود پرهیزکاری

عضو غیر فعال شناسه تصویری net2net
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    0
    در واقع MPLS یک ارتباط امن و خصوصی هستش و مخابرات این ارتباط را جدیدا روی بستر های مختلفی ارائه می کنه ( قبلا فقط روی زوج سیم می داد )

بستر وایرلس که کاملا مشخصه

بستر DSL هم مخابرات یک DSLAM تو مخابرات می زاره و از طریق یک مودم ADSL می تونه یک ارتباط امن و خصوصی را با استفاده از VLAN به شما بده

اما زوج سیم : مخابرات در مراکزش دو نوع تجهیزات استفاده کرده است یکی TELLAPS و دیگری ALCATEL . در مراکزی که TELLAPS هستش شما بایستی یک مودم تلبس + یک روتر بخرید که زوج سیم مودم را UP می کنه و مودم از طریق پورت سریال به روتر وصل میشه و باقی قاضایا ، اما در مراکزی که مخابرات پورت آلکاتل دارد ( که پورت های آلکاتل پورت های جدیدتری است نسبت به تلبس ) یک مودم روتر معمولا سیسکو سری 800 کفایت می کند که هزینه دومی کمتره .
    سوال دیگری بود در خدمتم

sinaxex سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حمید قنبریان

خواننده
    نوشته
    501
    سپاسگزاری شده
    522
    سپاسگزاری کرده
    203
    سلام دوست من
    MPLS یک مفهوم روتری است یعنی اینکه شما از هر راهی که توانستی خودت را به روتر لبه مرزی MPLS برسان بقیه آن با روتر ها است مواردی که دوستان مخابراتی به شما توصیه کردند راهکارهای اکسس است و در مفهوم کاری به MPLS ندارد .
    اگه خیلی دوست داری مطلب مفیدی مطالعه کنی فایل زیر را به شما پیشنهاد میکنم :

Hotfile.com: One click file hosting: MPLS.ppt

امیدوارم به زودی پاک نشه ...

نام حقيقي: M.khansari

خواننده
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

نام حقيقي: aram

عضو عادی
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    2
    MPLS کاربردهای زیادی داره یکیش VPN هست اما مورد مهمش تو سرعت دهی تو عمل مسیریابی هست.حالا بستری که داره می تونه IP باشه یا ATM.این دوتا تو RFC تعریف شده.کاربرد دیگه که من خودم کار کردم پیاده سازی سرویس های مختلف Diffserv تو MPLS بود.اما مهمترینش همون مسیریابیه که با برچسب زدن از جستجوی وقت گیر تو جداول روترها جلوگیری می کنه.کامل نبود بگید تا باز توضیح بدم.تون روشهایی که مخابرات گفته روش دسترسی شماس نه مفهوم خود MPLS

کلمات کلیدی در جستجوها:

مفهوم MPLS

کاربرد MPLS

mpls تعریف

تعریف mpls

كاربرد mplsmpls مفهومراه اندازی mpls در میکروتیککاربردهای mplsتعریف پورت در tellabsempls کاربردکاربرد dslamراه اندازی شبکه mplsدر مورد mplsmpls كاربردراه اندازی mpls روی میکروتیکاطلاعات در مورد mplsراه اندازی mpls میکروتیکmpls راه اندازیmpls مودم tellabs alcatelmplsتعریفراه اندازي mplsراه اندازی mpls با میکروتیککاربرد mpls در مخابراتمورم سیسکو سری 800 کاربردمفهوم dslam

برچسب برای این موضوع