نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط andishee
  • 1 توسط andishee
  • 2 توسط Zahmatkesh
  • 1 توسط andishee

موضوع: کمک در مورد کانفیگ sxt

نام حقيقي: andishe

خواننده
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    36

کمک در مورد کانفیگ sxt

سلام به تمامی اساتید انجمن
    دوستان من دوتا روتر برد sxt دارم میخوام باهاشون یک لینک 1.5 کیلومتری بزنم میخواستم دوستان کمکم کنن مشخصات اینکه دید مستقیم دارم و میخوام رو لینک از فایلای شبکه استفاده بشه و از ریموت دسکتاپ استفاده کنن..این رو هم بگم که اصلا از روتر برد چیزی نمیدونم یعنی یکم باهاش ور رفتم یه چیزایی فهمیدم از ستینگش ولی میخوام کاملا یاد بگیرم ممنون میشم دوستان کمکم کنن...
    موفق و سربلند باشید

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    36
    سلام اساتید انجمن دوستان آشنایان کسی نیست جواب منو بده بابا به خدا کارم گیره
    ماه رمضونی ثواب داره به خدا .............

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    درود برشما دوست عزیز

خواسته شما هم زمان بر است هم پیچیده ، اگه می خوای کانفیگ میکروتیک رو یاد بگیری ، باید بدونی مقصودت از کانفیگ مورد نظر چیه ، من فکر می کنم بهتره از سایت ویکی میکروتیک استفاده کنید.

andishee و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    36
    آقا سامان زحمتکش ممنون از جوابتون راست میگی حق با شماست منم نمیخواستم که کسی همه کانفیگا و تمامه مدل هایی که میشه با میکروتیک لینک ptpاجرا کرد واسم توضیح بده منظورم این بود یه راهنمایی کنه که باید وتر بردارو رو چه حالتایی تنظیم کنم اشاره هم کنن کافیه !؟من تا الان که با اینا کار کردم و ستینگشو زیرو رو کردم فهمیدم که باید یه بریج بزنیم بین lan و wlan و روی یکی تنظیم کنیم dhcp server و اون یکیdhcp client درسته تا اینجا؟؟؟
    بعد فقط جایی که گیر کردم اینه که هر کدوم رو رو چه مدی بزارم؟؟؟؟bridge یا ap یا stationیا ap stationیااااا.........
    راستی اینکه واسه هر اینترفیس هم باید یه آیپی ست کنم هم گرفتم فقط دوستان و اساتید عزیز اگه همین که هر کدوم رو باید رو چه مودی بزارم رو بگن ممنون میشم و اگه کاره دیگه ای باید بکنم بگن ممنون میشم بازم تاکید میکنم واسه اینکه دوستان و اساتید زیاد زحمتشون ندم اشاره کنن هم کافیه خودم پیشو میگیرم تا یاد بگیرم
    ممنون از همه....
    موفق و سربلند باشید

نام حقيقي: محمد جواد خردمند

عضو عادی شناسه تصویری javadkh
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    33
    سپاسگزاری کرده
    56
    عزیز دلخور نشو سامان منظوری که نداشت ولی داره راستشو میگه باید میکروتیک یاد بگیری .
    با این رادیو تو 1.5 کیلومتر 100 مگ عرض باند میتونی بگیری.
    1-جفتشو بذار رو BRIDGE
    2-موافقی دو تا فایل BACKUP درست کنم بفرستم برات روشون آپلود کنی بعدش ببینی چجوری کانفیگ شده ؟
    3- فقط به LAN آی پی بده .
    4- تقریبا 8 مدل کانفیگ هست کدومو بگم !!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانفیگ میکروتیک sxt

کانفیگ sxt

کانفیگ رادیو sxt

کانفیگ روتر میکروتیک sxtکانفیگ کردن sxtنحوه کانفیگ رادیو sxtآموزش کانفیگ sxtطریقه کانفیگ sxtکانفیگ کردن روتر بردهای sxt میکروتیککانفینگ رادیوsxtکانفیک sxt آموزش کانفیگ رادیو sxtکانفیگ روتر بورذ sxtمیکروتیکbackup sxt نحوهکانفیگ 2 sxt میکروتیکsxtgکانفیگکانفینگ کردن رادیومیکروتیکرادیوهای sxt-5 کانفیگ آنتن میکروتیک sxt gکانفیگ روترsxtنحوه استفاده راديو ميكروتيك sxtكمك در كانفيگ آنتن ميكروتيكکانفینگ sxtکانفیگ آنتن میکروتیک sxtروش تنظیم روتر میکروتیک sxt

برچسب برای این موضوع