نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل کانکت شدن

نام حقيقي: arman

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل کانکت شدن

سلام دوستان من ما تو خونه 3 تا کامپوتر داریم و یک Wireless-N Home Router WRT120N و دوتا هم EnGenius USB Wireless
    مشکل من اینه که وقتی ویندوزم بالا میاد (Win7) پیدا میکنه وایرلس رو و پیغام Wireless are available می ده ولی وقتی میخوام کانکت شم نمیشه جالبه که بعد از 3 دقیقه که پشت سر هم میرنم کانکت شه خودش اتومات یک دفعه کانکت میشه .. بعد از هر 45 دقیقه یا 1 ساعت خودش خود به خود Disconnect میشه بعدش خودش بعد از چند دقیقه دوباره خودش کانکت میشه ... این در حالیه که یه کامپوتر دیگه با همین ویندوز این مشکل ذو نداره ..

کمک کنید ممنون

نام حقيقي: بابک رضازاده

عضو عادی شناسه تصویری brh123
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    92
    سپاسگزاری کرده
    179
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman258 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ما تو خونه 3 تا کامپوتر داریم و یک Wireless-N Home Router WRT120N و دوتا هم EnGenius USB Wireless
    مشکل من اینه که وقتی ویندوزم بالا میاد (Win7) پیدا میکنه وایرلس رو و پیغام Wireless are available می ده ولی وقتی میخوام کانکت شم نمیشه جالبه که بعد از 3 دقیقه که پشت سر هم میرنم کانکت شه خودش اتومات یک دفعه کانکت میشه .. بعد از هر 45 دقیقه یا 1 ساعت خودش خود به خود Disconnect میشه بعدش خودش بعد از چند دقیقه دوباره خودش کانکت میشه ... این در حالیه که یه کامپوتر دیگه با همین ویندوز این مشکل ذو نداره ..

کمک کنید ممنون
    این که 3 دقیقه رسپانسی نمی گیرید ممکنه از تنظیمات اکسس پوینتتون باشه، یک ریستش بکنید.
    برای اینکه اتومات کانکت نشه به wireless network properties برید و تیک connect aoutomatically when network in range رو بردارید و اینکه میگید بعد از چند دقیقه قطع و دوباره وصل میشه شاید شما چند شبکه فعال در قسمت manage wireless network دارید ، پس در همون wireless network properties تیک connect to a more preferred network if available رو هم بردارید.

yogishiip سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Emad Roohi

عضو عادی شناسه تصویری emad_roohi
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8

كانكت نشدن ENgenius در برخي ويندوزها

باسلام خدمت همه ي دوستان
    من يك اكسس پوينت Engenius Model ECB 3500 دارم. اين دستگاه با بعضي ويندوزها از جمله ويندوز XP خودم كه روي نوت بوكمه كار نميكنه.
    بعد از اولين اقدام براي نصب درخواست كد امنيتي ميكنه بعد از ورود كد به مود Automatic ميره و ديگه كانكت نميشه.
    روي همين دستگاه ويندوز 7 ريختم و كار كرد. روي Xp كار نميكنه. ولي همين دستگاه روي همين ويندوز به اكسس پوينت ديگه كانكت ميشش.

نام حقيقي: بابک رضازاده

عضو عادی شناسه تصویری brh123
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    92
    سپاسگزاری کرده
    179
    میشه عکس درخواستش رو بذارید

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانکت شدن اتومات بعد از disconnect

ویندوز اتومات کانکت میشه