نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط myazdian
  • 1 توسط mehrzadmo
  • 1 توسط mehrzadmo

موضوع: تنظیمات میکروتیک 433ah و SXT

نام حقيقي: sada

مسدود شده
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    0

تنظیمات میکروتیک 433ah و SXT

دوستان سلام

من یک روتر بورد 433ah دارم با یک آنتن db23 فلت که می خوام با اون به صورت poin 2 multipoint به 4 نفر همزمان اینترنت بدم. البته پهنای باند من زیاد نیست 512 ولی میخوام هر کاربر با حداقل سرعت اینترنت داشته باشه.

برای سمت گیرنده ها من SXT تهیه کردم. البته فاصله بین میکروتیک و کاربران زیاد نیست (100 متر) .

در صورت امکان برای تنظیمات میکروتیک و SXT راهنمایی بفرمایید

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    بهتره يه سر به ويكي ميكروتيك بزني . سوالت خيلي كليه . اونجا چند تا راهنماي ساده هست اونا رو مطالعه كن اگر باز يه مشكل برخوردي بگو ...

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    میکروتیک برای 100 متر اونم هنای باند 512 مگابیت
    تا جایی که من میدونم میکروتیک 433 AH رو برای لینک های بالای 3 کیلومتر و تا 50 کیلومتر استفاده میکنند

راستی کسی قیمت دقیق این روتر برورد + کارت وایرلس یوبی کوئیتی رو داره بخام بخرم؟

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    برای فاصله ی 10 متر این تجهیرات زیاده !!!!!!!!! ( به قول یکی از دوستان باغچه رو که با تراکتور شخم نمیزنن ! )

حداقل توان رو کم کنید در این فاصله ! نویز اذیت می کنه شما رو !

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    تا جایی که من میدونم میکروتیک 433 AH رو برای لینک های بالای 3 کیلومتر و تا 50 کیلومتر استفاده میکنند

راستی کسی قیمت دقیق این روتر برورد + کارت وایرلس یوبی کوئیتی رو داره بخام بخرم؟
    و کلا برد مفید این روتر بورد و کارت و یهنای باندی که میتونند انتقال بدن چه قدره؟

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    و کلا برد مفید این روتر بورد و کارت و یهنای باندی که میتونند انتقال بدن چه قدره؟
    برد رو با روتر بورد و کارت نمی سنجن ! برد بستگی خیلی مستقیمی به آنتن داره ! شما روی این تجهیزات یه آنتن امنی نصب کن مثلا 5 دی بی . اونوقت اگه تو یه کیلومتری تونستی به نحوی سیگنال بگیری مدیونی اگه صلوات نفرستی !!!
    اما به جای آنتن امنی بیا یه دیش سی دی بی بزار اونوقت ببین چه اتفاقی می افته !
    بعد به نوع آنتن گیرنده هم بستگی داره . مثلا شما یه طرف نانو استیشن دو بزار و گیرنده مثلا موبایل باشه برد به صد متر رسید باید کف بزنی ! ولی جای موبایل یه نانو ام 2 مثل خودش بزار 5-6 کیلومتر تا رو شیرین می زنه !
    و ...
    دلیل این موارد هم بر می گرده اول به EIRP که می تونی از سایت زیر به صورت آنلاین می تونی حسابش کنی
    Pure ERP And EIRP Calculator
    یه تست بزن مثلا رادیو 600 میلی وات و رادیو دو وات با آنتن 30 دی بی . ببین تفاوت قضیه چقدره
    یه تست هم بزن رادیو 600 میلی وات با آنتن 15 دی بی با آنتن 30 دی بی .

- - - Updated - - -

دوم هم که بر می گرده به Tx/Rx تون .

maaziyar سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

میکروتیک 433

تنظیمات sxt

تنظیمات میکروتیک

تنظيمات انتن روتربوردتنظیمات میکروتیک 433تنظیم کردن آنتن میکروتیک sxtتفاوت رادیوامنی میکروتیکتنظیم روتر میکروتیک sxtتنظيمات راديو ميكروتيكسرعت رادیو وایرلس میکروتیکبرد مفيد ميكروتيك راديوتنظیمات روتر بورد میکروتیک sxtنحوه تنظیم کردن روتربرد 433ah میکروتیکآموزش تنظيمات راديو ميكروتيك SXTتنظیم سرعت روی sxtتنظیمات میکروتیک 433ahتنظیمات آنتن تصویری های sxtميكروتيك 433نمایش تنظیمات در روتربرد میکروتیک 433ahآموزش میکروتیک 433اموزش تنطیمات sxt میکروتیکتنظیمات روتر میکروتیک با رادیوآموزش میکروتیک 433ah رادیو 433ah چند میلی واتتنظیم میکروتیک 433AH

برچسب برای این موضوع