نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 15سپاس
  • 4 توسط DaNi_84
  • 5 توسط Zahmatkesh
  • 2 توسط Zahmatkesh
  • 1 توسط sinaxex
  • 2 توسط Zahmatkesh
  • 1 توسط DaNi_84

موضوع: ضرر نداشتن انتن های وایرلس

نام حقيقي: سینا ساحلی

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165

ضرر نداشتن انتن های وایرلس

باسلام
    ما چند سالی بود از یک شرکت اینترنتی به صورت انتن پارابولیک و رادیو بولت اینترنت دریافت میکردیم تا اینکه اکثر همسایه های ساختمان امون درخواست کردند که آنها هم از این سرویس استفاده کنند شرکت مربوطه به خاطر موقعیت مکانی خوب ساختمان و دید مستقیم به اکثر نقاط شهر اقدام به راه اندازی پاپ سایت نمود.
    دکل مهار شده 21 متری به همراه یک دیش 23 دی بی (برای دریافت ) +3 روتر میکروتیک و 6 انتن فلت 30 درجه (برای انتشار امواج به سایر نقاط)
    حال سوال بنده از دوستان این هست که این تجهیزات واقعا مشکل ساز نیست چون من با توجه به دانشی که خودم دارم فکر نکنم بتونه باعث مشکل بشه! در اخر هم دوستان اگر لطف کنند چند تا لینک و ادرس بهم بدند که مقالات متعدد در ان باشه که این نوع تجهیزات ضرر نداره تا به همسایه ها نشان بدم و مجاب اشون کنم ممنون میشم
    عکس دکل رو هم براتون میزارم:
    http://www.uplods.com/images/01-SS.jpg
    http://www.uplods.com/images/02-SS.jpg

ویرایش توسط sinaxex : 2011-05-04 در ساعت 02:01 PM

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    نه مشکلی نداره ولی مجاب کردن کسایی که اطلاعات ندارن خیلی سخته

mgholami، sinaxex، arash3400 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    اگه بخوام دقیق بگم ، نمی شه گفت ضرر نداره ، ولی این ضرر به اندازه منفعت این کار نیست به همین دلیل قابل چشم پوشیه

در مورد منابع این موضوع بحث های زیادی شده اما در بازه فرکانسی و قدرت تجهیزات انتقال در حوزه کاری ما نیست ، حداقل من کمتر مطلبی دیدم و به دلیل فراوانی فرستنده های BTS در اینباره بیشتر بحث می شه. اما می تونم بگم به دلیل استفاده از آنتن هایی با دید محدود و جنس خوب این آسیبها به حداقل می رسه و درنهایت اصلا جای نگرانی نیست.

M-r-r، mgholami، sinaxex و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط DaNi_84 نمایش پست ها
    نه مشکلی نداره ولی مجاب کردن کسایی که اطلاعات ندارن خیلی سخته
    دقیقا مشکل همین هست! یکی از همسایه ها میگه ضرر داره اکثر همسایه ها رو به سمت خودش کشانده که این تجهیزات ضرر داره جالب تر از اینکه رفته پیش یک پزشک(نمیدونم در چه تخصصی اضهار نظر فرمودند) که ضرر داره!! واقعا کسی که اطلاع نداره رو ادم بخواد مجاب کنه سخت تر از خود بنا کردن همین دکل هست:دی
    گفتم مقاله ایی چیزی که مثلا تاییده های مثل FDA یا ... رو داشته باشه که به همون پزشک نشان بدی تا ساکت بشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    اگه بخوام دقیق بگم ، نمی شه گفت ضرر نداره ، ولی این ضرر به اندازه منفعت این کار نیست به همین دلیل قابل چشم پوشیه

در مورد منابع این موضوع بحث های زیادی شده اما در بازه فرکانسی و قدرت تجهیزات انتقال در حوزه کاری ما نیست ، حداقل من کمتر مطلبی دیدم و به دلیل فراوانی فرستنده های BTS در اینباره بیشتر بحث می شه. اما می تونم بگم به دلیل استفاده از آنتن هایی با دید محدود و جنس خوب این آسیبها به حداقل می رسه و درنهایت اصلا جای نگرانی نیست.
    به واقع این شرکت اصلا یوزر زیادی نداره من خوب در حین سرویس دهی از این انتن بودن هر فلت اش به سمت یک یوزر هست!! یک فلتی که 30 درجه ایی هست رو فقط برای یک یوزر فعلا راه انداختند! و دیش ایی هم گیرنده هست فقط شعاع دید اش 2 الی 3 درجه هست مثل دیش های ماهواره!.خوب با این وجود که حتی از همه بار این تجهیزات هم استفاده نشده فکر نکنم مشکلی باشه!ا حتی من خونده بودم چند سال پیش همین تلفن های بی سیمی که در منزل هامون هست در دراز مدت ممکنه دچار مشکلات بدنی بکند انسان رو اما خوب حرف شما صحیح تر هست باید دید بودن یک المان فایده و سود اش بیشتر هست یا ضرر اش! اما خوب دنبال دلایل قانع کننده ایی هست که این یک نفر رو مجاب کنم که برای خودش مشکلی نداره! شما فکر کنید تو یک ساختمان 12 واحدی 10 واحد اش از این انتن سرویس میگیرند(ایشون دو واحد دارند) و مخالفت میکنند خوب به خر حال باید راضی ایشون کرد چون واقعا اعصاب رو از ادم گرفته در طول این مدت! در مورد بی تی اس ها هم بله دیگه متاسفانه انقدر از این انتن ها بار اضافی میکشند و بی نهایت جامعه پزشکی گفتند ضرر داره کسی که در مورد این علم چیزی اطلاع ندارد هر انتنی رو بی تی اس تلقی میکنه به قولی فکر میکنه هر گردی گردو ست:دی
    بازم ممنون از راهنمایی هایی که کردید

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    بهتره از برهان استدلالی برای حل این مشکل استفاده کنی

به این شکل که :
    اگه X>Y و Z<Y پس X>Z
    به نظرم این بهترین روشه

sinaxex و asghari70 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    236
    سپاسگزاری کرده
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    بهتره از برهان استدلالی برای حل این مشکل استفاده کنی

به این شکل که :
    اگه X>Y و Z<Y پس X>Z
    به نظرم این بهترین روشه
    کسی که کلا حرف تو کت اش نمیره باید موضوع رو به کسی بفهمونی که اون طرف قبول اش داره نمونه این طرف ما رفته نمیدونم پیش چه دکتر و پزشکی!! من ام دنبال مقاله ایی بودم که تاییده هایی این تجهیزات توش باشه تا حداقل من نتوانستم قانع اش کنم کسی رو که اون طرف قبول داره قانع کنم بسمه:دی(کسی که کلا استدلال تو کتش نمیره با هر نوع برهانی هم بری سمت اش خوب حرف رو قبول نمیکنه چون تو ذهنیت اش گفته هر چی این طرف بگه رو قبول نکن! میره پیش اون کسی که قبول اش داره !)
    در اخر به نظرتون یک نفر از نظر قانونی حق داره اگر مخالف باشه این دکل رو ور داره؟ میخواستم از نظر قانونی بدونم که اگر بخواد پیگیری کنه به چه شکلی میشه!

asghari70 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    اول از همه این پاپ سایت ها دارای تاییدیه از سازمان تنظیم و مقررات هستن که می تونی از شرکت مربوطه یه نامه بگیری ،دوما باید بیشتر از 50 درصد اهالی ساختمان با این کار مخالف باشن تا نسبت به رای اکثریت تصمیم گیری بشه.

sinaxex و asghari70 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    در این صورت نمیشه کاریش کرد خودتونو اذیت نکنید

sinaxex سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها: