نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: مشکل در شبکه محلی با کارت شبکه وایرلس

نام حقيقي: rahil amini

عضو غیر فعال
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3

مشکل در شبکه محلی با کارت شبکه وایرلس

سلام دوستان عزیز
    من دو تا pc دارم که می خوام با کارت شبکه وایرلس شبکه کنم. 1 مودم adsl وایرلس هم دارم. کارت شبکه ها بدون استفاده از وایرلس مودم کار نمی کنن. مودم هم به صورت اتوماتیک به سیستما آی پی می ده و اگه آی پی دستی بدم شبکه قطع می شه.....
    حالا مشکلم اینه که چون شبکه من اتوماتیک آی پی می گیره توی شیر کردن مشکل پیدا کردم.... دائما توی شیر پرینتر یا فایلا گیر می کنم.......
    کمکم کنید.........
    ممنون

نام حقيقي: arash

عضو عادی
    نوشته
    339
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    56
    ببین حالا که شبکت به این صورته بهترین پیشنهاد برای شما ساختن یک homegroup ه! بعد به راحتی پرینتر و فایل هات رو میتونی share کنی
    ویندوزت چیه؟اگه 7 برو توی control panel حالا homegorup بعد create a homegroup بعد فرمت هایی رو که میخوای به اشتراک بزاری رو انتخاب کن بعد next بعدش password رو یاداشت کن !حالا بروی توی اوون pc توی قسمت homegroup یکjoin میبینی اوون رو بزن Password رو وارد کن میبینی که هر چیزی که share کنی قابل دیدن به راحتی

ویرایش توسط arasharash : 2011-05-02 در ساعت 09:40 AM

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    می تونی از یک نرم افزار کمکی استفاده کنی مثل MyLanViewer 3.2

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    مودم هم به صورت اتوماتیک به سیستما آی پی می ده و اگه آی پی دستی بدم شبکه قطع می شه.....

مشکل در نوع ای پی و ای پی های DNS و DG هست.اگر از رنج ای پی مودم باشه ، مشکلی پیش نمیاد.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamoova نمایش پست ها
    مشکل در نوع ای پی و ای پی های DNS و DG هست.اگر از رنج ای پی مودم باشه ، مشکلی پیش نمیاد.
    دقیقا مشکل شما همینه
    اگه میخواهی دستی آیپی ست کنی باید از رنج مودمت بزاری و بهترین کار اینه که DHCP مودم رو غیرفعال کنی
    ولی در همین حالت هم میتونی از اسم کامپیوترها به جای آیپی استفاده کنی

نام حقيقي: rahil amini

عضو غیر فعال
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    ممنون از همه دوستان به خاطر راهنماییتون
    شبکه من الان وصله آی پی هم توی رنج مودم میگیره....آی پی هم ثابته و تغییر نمی کنه...هر دوتا سیستم همدیگه رو پینگ میکنن. هم با آی پی هم با اسم سیستم.....فقط مشکلم توی شیر کردنه...حتی توی قسمت view workgroap computer هم هر دو تا سیستم هستن ولی باز نمی کنن..در کل مشکل اصلیم اینه که شبکه کاملاً وصله ولی هیچ سیستمی اطلاعات شیر شده سیستم دیگه رو نشون نمی ده..
    آرش عزیز homegroup رو توی xp پیدا نکردم...؟
    dhcp مودم رو نمیدونم چطور غیر فعال کنم...؟

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    ببین اگه سیستم عامل هات xp هستن ویزار شبکه رو اجرا کن و workgroup رو توی همه سیستم ها یکی بده و شیر فایل و پرینتر رو On کن باید جواب بده
    تگه باز هم جواب نداد بگو چه پیغامی میده

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل کارت شبکه وایرلس

مشکلات کارت شبکه وایرلس

کارت شبکه وایرلس مشکل

ایراد در کارت بیسیمshare كردن پرينتر با كارت شبكهshare کردن کارت شبکهبهترین کارت شبکه وایرلسمشکل کارت شبکه Wireless شر کردن پرینتر در dhcprahil aminiمشکل با کارت وایرلس مشکلات کارت شبکه وایرلسبراي شير كردن پرينتر از فايل info ايراد مي گيرهبهترین پرینتر با کارت شبکهمشکل گیر کردن کارت شبکهshare کردن پرینتر در شبکه اتوماتیکمشکل با پرینتر در شبکه وایرلسمشکلات شبکه محلی وایرلسمشكل شر كردن چاپگر با وايرلس پيدا كردن چاپگر شير شده در شبكه وايرلسمشکل در shared کردن پرینتر در شبکه wirlessاشکال در شبکه وایرلسمشکل share پرینتر شبکه وایرلسمودم adsl دارم وايرلس كار نمي كنهمشکل استفاده وایرلس و پرینتر

برچسب برای این موضوع