نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: کمک در راه اندازی وایرلس ساختمان 3طبقه کارخانه

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10

کمک در راه اندازی وایرلس ساختمان 3طبقه کارخانه

با سلام به اساتید محترم
    کارخانه ای وجوددارد که واحد اداری آن 3 طبقه است که برای هر طبقه یک کابل و یک سویچ 8پورته معمولی گذاشته اند

ویندوز سرور 2003و کلاینت ها xp هستند .حلا من میخوام برای هر طبقه یک سویچ وایرلس بزارم . راستی کابل هایی که از طبقات اومده وصلن به یه سوییچ 1024 dlink معمولی .روی سرورم dns ,dhcp راه اندازی شده

1- من می خوام بدونم تجهیزات پیشنهادی اساتید محترم برای خرید سوییچ و pc ها چیه و حدوداً برای هر طبقه چقدر هزینه داره با توجه به اینکه کامپیوتر ها 30 عدد و هر 3 الی 5 کامپیوتر توی یک اتاق از طبقه هستند و نوع مصالح ساختمتن هم بتونه
    2- با توجه به اینکه dhcp روی سرور نصبه و سرور به سوییچ 1024 دلینک وصله آیا سوییچ وایراس همانند سوییچ معمولی به کامپیوترها ip میده یا باید تنظیمات خواصی انجام داد
    3- من تو شرکت اینترنت هم با isaشیر کردم .میخوام بدونم وایرلس میتونه بدون دردسر جایگزین کابل کشی بشه یا تقی به توقی بخوره شبکه هی قطع و وصل میشه به هر دلیل
    4- با توجه به اینکه هر طبق اتاق در اتاقه آیا امواج وایرلس به خوبی به کامپیوتر ها میرسه یا آیا وایرلس امنیتش بیشتر از روش کابلی (میدونم سوال تو سوال پرسیدم دوستان اینو بزارین پای بی تجربی من) با تشکر