نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط th95
  • 3 توسط zamoova

موضوع: سوال در مورد سوییچ PoE

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20

سوال در مورد سوییچ PoE

سلام
    اولا که یک سوییچ PoE معرفی بفرمایید بسیار ساده باشه فقط PoE باشه تا بتونم به 12 تا اکسس پوینت PoE برسونم + قیمت تقریبی

دوما که حداکثر کابل بین منبع poe حالا چه سوییچ و چه injector تا استفاده کننده اون چند متر میتونه باشه و اگر بیشتر از این باشه چه مشکلاتی رو شاهد خواهیم بود ؟

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط th95 : 2011-03-29 در ساعت 10:34 PM
    emad_khoda سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوما که حداکثر کابل بین منبع poe حالا چه سوییچ و چه injector تا استفاده کننده اون چند متر میتونه باشه و اگر بیشتر از این باشه چه مشکلاتی رو شاهد خواهیم بود ؟
    من با اینجکتور ، 90 متر رو جواب گرفتم . فقط توصیه ی اکید بکنم که اینجکتور ها رو از مارک معتبر تهیه کنین .

سوئیچ های POE معمولا چند تا پورت معمولی هم دارند . مایکرونت مدل SP1659P رو داره که فکر کنم 24 پورت POE
    داره . 880 تومن قیمت داره .( الان فکر کنم 830 شده ) . منیج هم میشه این سوئیچ ، VLAN , Spanning tree هم ساپورت
    میکنه ، 2 تا پورت گیگ داره. اگه قیمت بالا بود ، 16 پورت داره 250 تومن با 8 پورت POE که البته ویژگی های بالایی رو نداره.

th95، emad_khoda و itpirooz سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

poe چیست

poe چیست؟

poe چيستpoeچیستدرباره poeپورت poe چیستپورت poeسوییچ poepoe سوئیچچیست POEpoe injector چیستسوئیچ poe چیستpoe switch چیستقیمت سوئیچ poeswitch poeچيستpoeچیست؟PoE Injector چيستpoe چيست؟سوئیچ های poeسوئیچ POE دارسوئیچ poe تا چند مترسوئيچ poe چيستسوييچ poeسوئيچ poepoe پورت

برچسب برای این موضوع