نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل عدم دانلود بدون قطع شدن کانکشن وایرلس

نام حقيقي: omid

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل عدم دانلود بدون قطع شدن کانکشن وایرلس

با سلام من اینترنت وایرلس دارم و از آنتن NanoStation5 استفاده میکنم. اخیرا با یه مشکل عجیب مواجه شدم، اینکه: در حالی که به شبکه وصل هستم و وبگردی میکنم یه دفعه بدون اینکه کانکشن قطع شود دیگر دانلود انجام نمی شود. یعنی ارتباط برقرار است اما حتی یک بایت هم دانلود انجام نمیشه.اینجور مواقع تنها راهی که جهت درست شدن انجام می دهم این است که دیسکانکت بشم و برق آنتن را قطع کنم و دوباره برق را وصل کنم و کانکت بشم تا دانلود انجام شود. در شبانه روز معمولا 7-8 بار این اتفاق می افتد که مجبور میشم برق آنتن را قطع و وصل کنم تا درست بشه، حسابی کلافه شدم.لطفا راهنمایی کنید. ضمنا مشکلی در ISP و ویندوز وجود ندارد.از آنتی ویروس AVG و فایروال COMODO استفاده می کنم. اصلا نمیدونم مشکل از کجاست...

نام حقيقي: هادی علیزاده

عضو عادی
    نوشته
    800
    سپاسگزاری شده
    404
    سپاسگزاری کرده
    226
    معمولا قطع و وصل شدن های زیاد بر میگرده به نویز ، شما باید از نبودن نویز مطمئن شوید
    اگر نویز ندارید زمانی که قطع میشید برید توی Event viewr و چک کنید ببینید لاگ مشکوکی ثبت نشده یا مثلا سرویس خاصی استاپ بشه

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadializadeh نمایش پست ها
    معمولا قطع و وصل شدن های زیاد بر میگرده به نویز ، شما باید از نبودن نویز مطمئن شوید
    اگر نویز ندارید زمانی که قطع میشید برید توی Event viewr و چک کنید ببینید لاگ مشکوکی ثبت نشده یا مثلا سرویس خاصی استاپ بشه
    سلام دوست عزیز اول خیلی ببخشید من دقیقا نمیدونم نویز یعنی چه؟نمیدونم شاید منظورتون همون پارازیته،اگه اینطوره،چجور نویز یا پارازیتی؟ هر از گاهی که پارازیت بر روی ماهواره های اینجا قرار میگیره، البته نمیدونم پارازیت های ماهواره چقد به موضوع بحث من ارتباط داره. دیگر اینکه باز هم تاکید میکنم که کانکشن قطع نمیشه بلکه دانلود قطع میشه. سوم اینکه به دلیل اینکه در مورد استفاده از فایروال کومودو تخصص ندارم هروقت هر پیغامی بهم میده آن را بلاک میکنم مگر اینکه پیغام مربوط به برنامه ی خاصی باشه که خودم دارم ازش استفاده میکنم. چهارم اینکه الان که در قسمت firewall event نگا کردم یه چیز به طور مدام بلاک شده،در واقع همون چیزی است که بعضی اوقات فایروال بهم پیغام میده اما من بلاکش میکنم ولی چیزی که مشخصه اینه که این چیزی که بلاک شده مربوط به سیستم میشه، در واقع در قسمت application فایروال، در جلو همون چیزی که بلاک شده عبارت system درج شده است، اما به دیل اینکه من نمیدونم اصلا چی هست هر وقت فایروال پیغام میده من اونو بلاک میکنم. نکته دیگر اینکه تا حالا نشده دقیقا بعد از بلاک کردن اون پیغام فایروال، دانلود اینترنتم قطع بشه.مگر نه اینکه دقیقا بعد از بلاک شدن، باید دانلود اینترنت قطع بشه؟؟؟ آیا به نظر شما بین این دوتا واقعا ارتباطی وجود دارد؟ لطفا راهنمایی کنید. با تشکر فراوان

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    علاوه بر احتمال نویز ممکنه مشکل از جای دیگه باشه
    شما در هنگام وصل بودن و قطع شدن این دو فرمان را در داس بزنید و نتیجه را بگید شاید و(سر این کلمه شاید تاکید میکنم !) بشه حدس زد
    ping -t 4.2.2.4
    tracrt 4.2.2.4
    ضمنا یکبار سیستم رو با یه آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کنیدو سپس آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کنید و تست کنید!
    ضمنا از سلامت POE و سیستم عامل هم مطمئن بشید!
    ولتاژ برق رو بررسی کنید(ساده ترین روش استفاده از یک محافظ دارای نشانگر میزان ولتاژه)

imsi سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط yogishiip نمایش پست ها
    علاوه بر احتمال نویز ممکنه مشکل از جای دیگه باشه
    شما در هنگام وصل بودن و قطع شدن این دو فرمان را در داس بزنید و نتیجه را بگید شاید و(سر این کلمه شاید تاکید میکنم !) بشه حدس زد
    ping -t 4.2.2.4
    tracrt 4.2.2.4
    ضمنا یکبار سیستم رو با یه آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کنیدو سپس آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کنید و تست کنید!
    ضمنا از سلامت POE و سیستم عامل هم مطمئن بشید!
    ولتاژ برق رو بررسی کنید(ساده ترین روش استفاده از یک محافظ دارای نشانگر میزان ولتاژه)
    سلام دوست عزیز- ممنون از راهنمایی شما- کاری که شما گفتید انجام دادم، نتایج را به عرضتون میرسونم: وقتی که وصل هستم فرمان ping -t 4.2.2.4 که در داس میزنم عبارت زیر ظاهر میشود: Pinging 4.2.2.4 with 32 byte of data: Reply from 4.2.2.4 byte=32 time=160ms TTL=242 خط دوم مدام تکرار میشود با این تفاوت که در خطوط بعدی مقدار time بین اعداد 159 تا 1369 تغییر میکند. .................................................. .................................................. ........ وقتی که وصل هستم فرمان tracrt 4.2.2.4 که در داس میزنم عبارت زیر ظاهر میشود: tracrt is not recognized as an internal or external command,oberable program or batch file .................................................. ............................. وقتی دانلود قطع میشه و فرمان ping -t 4.2.2.4 را میزنم عبارت زیر ظاهر میشود: Pinging 4.2.2.4 with 32 byte of data: Request timed out Request timed out مدام تکرار می شود. .................................................. .................................................. .......... وقتی دانلود قطع میشه و فرمان tracrt 4.2.2.4 را میزنم عبارت زیر ظاهر میشود: tracrt is not recognized as an internal or external command,oberable program or batch file .................................................. .................................................. ...................................... در ضمن یکبار هم ویندوز عوض کردم و آنتی ویروسم و فایروالم به طور لحظه ای آپدیت میشوند و سیستم هم اسکن کردم اما این مشکل همچنان وجود دارد.در خصوص اینکه آنتی ویروس و فایروال را غیرفعال کنم و امتحان کنم باید بگم که چون این مشکل در روز چند بار اتفاق می افتد و مشخص نیست کی دانلود قطع بشه فعلا نمیتونم اینکار را انجام دهم، در صورت امتحان شما را در جریان قرار خواهم داد. با تشکر فراوان از شما دوست عزیز

نام حقيقي: hamed

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    سیگنالت ضعیفه!

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sesoow نمایش پست ها
    سیگنالت ضعیفه!
    ممنون از پاسخ خلاصه و مفید شما! اتفاقا به تازگی به این نتیجه رسیدم که این مشکل به طور % 100 هیچ ارتباطی با ویندوز و آنتی ویروس و فایروال و این چیزا نداره بلکه فقط به آنتن ارتباط داره. اما خدمت شما عرض کنم که سیگنال آنتنم به طور متوسط بر روی عدد 84- قرار دارد (Signal Strength: -84). به نظر شما این مقدار خیلی کم است؟ آخه فاصله ام زیاده، به راحتی نمیتونم سیگنالم را بالاتر ببرم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود vpn رایگان بدون قطعی

مشکل عدم دانلود

مشکل قطع شدن دانلودمشکل قطع دانلودعدم دانلود از اینترنتقطع شدن وایرلس بدون عضو شدنvpn رایگاندانلود vpn رایگان بدون عضویتعدم قطع دانلودسیستم عدم دانلوددلیل قطع شدن اینترنت در ویندوز7number 4علت قطع و وصل شدن دانلوددلیل قطع شدن دانلوددلیل request شدن ping اینترنت هنگام دانلودvpn رایگان برای وایرلسدلیل قطع شدن Network در ویندوز 7 دانلود بدون قطع شدن‏ علت‏ ‏قطع‏ ‏شدن‏ ‏ماهوارهقطع شدن vpnرایگاندانلودvpnبدون کانکشنمشکل دانلود نشدن کانکشن vpnدلیل قطع شدن کانکشن vpn در ویندوز7قطع اینترنت هنگام وصل شدن وایرلسدلایل دانلود نشدن کانکشن

برچسب برای این موضوع