نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط hadializadeh
  • 1 توسط shvin

موضوع: قطع شدن شبکه وایرلس بعضی کلاینتها بعد از چند دقیقه

نام حقيقي: ahmad

عضو عادی
    نوشته
    136
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    123

قطع شدن شبکه وایرلس بعضی کلاینتها بعد از چند دقیقه

با سلام و خسته نباشید

من توی یک کارگاه کامپیوتر ( مساحت کارگاه : 8 در 8 متر ) که شامل 8 تا پی سی ( یکی برای معلم و 7 تا برای دانش آموزان ) شبکه وایرلس راه اندازی کردم . 7 تا کارت شبکه وایرلس دی لینک مدل dwa-525 برای 7 تا کلاینت و یک اکسس پوینت دی لینک مدل dwl-2100 ap خریدم که اکسس پوینت رو با کابل شبکه به کامپیوتر معلم وصل کردم و تنظیمات شبکه رو هم انجام دادم و الان هر 8 کامپیوتر بصورت ورک گروپ شبکه اند و نرم افزار نت ساپورت اسکول رو هم رو همشون نصب کردم و بخوبی کار میکند .

ولی مشکلی که هست اینه که بعضی از کامپیوترهای دانش آموزان هرچند وقت یکبار روی کارت شبکشون علامت ضربدر قرمز میاد و شبکشون قطع میشه و من دوباره باید برم و با تنظیمات اون کلاینت ور برم تا دوباره فعال بشه و بعد از فعال شدن دوباره میبینی که مثلا دو سه ساعت خوبه دوباره یه کلاینت دیگه قطع میشه .

میخواستم ببینم ایراد از کجاست ؟

ممنون

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    مقدار سیگنال اون سیستم ها چقدره ؟ موقعیت اکسس پوینت چطور ؟ کجاست ؟ یه شما بکشی خیلی خوب میشه

نام حقيقي: ahmad

عضو عادی
    نوشته
    136
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    123
    باسلام و تشکر

اکر شما حرف U رو در نظر بگیرید روی دو بازوی حرف U کامپیوترهای دانش آموزان قرار داره ( یکطرف 4 کلاینت و یکطرف 3 کلاینت - فاصله بین هرکلاینت نیم متر ) و وسط حرف U هم کامپیوتر معلم قرار داره و اکسس پوینت هم روی سر کیس کامپیوتر معلم قرار گرفته - بین کامپیوتر معلم و دورترین کلاینت حدود 3 متر فاصله هست .

مقدار سیگنال اون سیستم ها رو از کجا باید بفهمم چقدره ؟

ممنون

ویرایش توسط ahmadkh : 2011-02-25 در ساعت 08:27 PM

نام حقيقي: هادی علیزاده

عضو عادی
    نوشته
    800
    سپاسگزاری شده
    404
    سپاسگزاری کرده
    226
    دوست عزیز شما ای پی سیستم هاتو static بده و DG رو هم واسه کلاینتها ای پی ap در نظر بگیر و کانال فرکانسی Ap رو از حالت auto خارج کن و بذار 1

ahmadkh سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: sh - vin

عضو عادی شناسه تصویری shvin
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    3
    اگر روی علامت شبکه وایرلس روی سمت راست taskbar هست double click کنی مقدار سیگنال رو نشون میده -
    اگر در اطراف access point دیگری هم دیده میشه امکان داره client هایی که unsecure وصل می شوند و pass وارد نمی کنند وقتی سیگنال براشون کم میشه سعی می کنند به access point دیگری وصل شوند.

ahmadkh سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

قطع و وصل شدن شبکه وایرلس

قطع شدن وایرلس بعد از چند دقیقهقطع و وصل شدن کارت شبکهforum.persiannetworks.com t42662site:forum.persiannetworks.com مشکل قطع شدن وایرلسقطع کردن وایرلسقطع شدن ورك گروپقطع کارت شبکه وایرلسشبکه کردن چند سیستم توسط وایرلس دی لینکقطعی شبکه وایرلسقطع شدن شبکه وایرلسقطع شدن شبکه بعد از 5 دقیقهکارت شبکه وایرلس قطع کردنقطع و وصل مکرر وایرلسقطع کردن وایلس کامپیوترقطع و وصل شدن شبكه کامپیوترقطع و وصل شدن وایرلس خوابگاهقطع شدن شبکه ورک گروپ مشکل قطع و وصل شدن کارت شبکه وایرلسوایرلس قطعمشکل قطع شدن کارت شبکه وایرلسقطع کردن کامپیوترها از وایرلسمشکل نت ساپورت با شبکه وایرلسقطع ووصل شدن شبکه وایرلسمشکل قطع شدن ارتباط بعضی کامپیوترها با اکسس پوینت

برچسب برای این موضوع