نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 5سپاس
  • 1 توسط Zahmatkesh
  • 1 توسط r_amini219
  • 1 توسط Zahmatkesh
  • 1 توسط mehrzadmo
  • 1 توسط mehrzadmo

موضوع: ارائه سرویس وایرلس

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    40
    سپاسگزاری کرده
    39

ارائه سرویس وایرلس

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    من میخوام تو 1 روستا سرویس وایرلس ارائه بدم
    امروز بالا 1 خونه Power Station5 گزاشتم و از فاصله 25 کیلومتری(هوایی) از شهر فول آنتن گرفتم
    حالا میخوام تو این روستا سروی وایرلس ارائه بدم از دوستان کمک میخوام
    من میخوام از شهر 1 لینک 1 مگ بگیرم و بیارم تو روستا شیر کنم
    یک سیستم میخوام به عنوان سرور قرار بدم که روش ibsng نصب کنم
    و فقط الان تو این موندم که با چه رادیوئی امواج بدم!
    یک Senao 3610-s دارم به نظر شما جواب میده؟
    اگه با همین 3610 بخوام سرویس بدم کاربران با Senao 3601 تا چه فاصله ای میتونن امواج بگیرن؟
    یا با همین 3610 امواج بدم کاربران با چه مودمی که قیمت از 60 یا 70 تومن بیشتر نباشه تا فاصله 1 کیلومتری میتونن امواج بگیرن؟

ممنون میشم در این رابطه راهنمایی کنید و یا اگه پیشنهادات دیگه ای هم دارین بفرمایید خوش حال میشم
    ضمنن هزینه هم بالا نباشه(کاربر خیلی کم)

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    در مورد میکروتیک تحقیق کن
    اگه در این مورد سرچ بزنی مطالب زیادی هستش

datagostar سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا اميني

خواننده
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزيز شما اگر از فاصله 25 كيلومتري با nano5 جواب گرفتي كه من احتمال ميدم كه بعد دچار مشكل بشي آلودگي فركانسي نداريد. و اگر روستاي شما كوچك باشه با حمون آنتن خودتون جواب مي گيري به شعاع حداقل 100 متري و ميتوني با يك آنتن omni16db مودمتو قويتر كني و نتيحه خيلي بهتري بگيري

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط r_amini219 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز شما اگر از فاصله 25 كيلومتري با nano5 جواب گرفتي كه من احتمال ميدم كه بعد دچار مشكل بشي آلودگي فركانسي نداريد. و اگر روستاي شما كوچك باشه با حمون آنتن خودتون جواب مي گيري به شعاع حداقل 100 متري و ميتوني با يك آنتن omni16db مودمتو قويتر كني و نتيحه خيلي بهتري بگيري
    دوست عزیز یه کمی دقت بفرمایید.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    امروز بالا 1 خونه Power Station5 گزاشتم و از فاصله 25 کیلومتری(هوایی) از شهر فول آنتن گرفت
    اين برام خيلي جالبه . پهناي باندتون چنده الان ؟ ديد مستقيم داريد ؟ رايط جوي تون چه طوره ؟

به نظرم من با توجه به اينكه روستا هستيد و دوستان عزيز سازماني امكانش كمه كه بهتون سر بزنند مي تونيد از يك بولت 2 اچ پي استفاده كنيد با يه آنتن امني . سر جمع از پاور كمتر پاتون مي افته . كاربراتون هم مي تونند از يه آنتن يو اس بي ارزون قيمت استفاده كنند . حتي تا شعاع 150-200 متري با لب تاپ هم فكر كنم جواب بگيري . ( البته تعداد يوزرهاتون هم مطرحه ) بعد اگر ديدي نميشه هم مي توني آنتنت رو دو تا كني ...

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    40
    سپاسگزاری کرده
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    اين برام خيلي جالبه . پهناي باندتون چنده الان ؟ ديد مستقيم داريد ؟ رايط جوي تون چه طوره ؟

به نظرم من با توجه به اينكه روستا هستيد و دوستان عزيز سازماني امكانش كمه كه بهتون سر بزنند مي تونيد از يك بولت 2 اچ پي استفاده كنيد با يه آنتن امني . سر جمع از پاور كمتر پاتون مي افته . كاربراتون هم مي تونند از يه آنتن يو اس بي ارزون قيمت استفاده كنند . حتي تا شعاع 150-200 متري با لب تاپ هم فكر كنم جواب بگيري . ( البته تعداد يوزرهاتون هم مطرحه ) بعد اگر ديدي نميشه هم مي توني آنتنت رو دو تا كني ...
    من الان اکنت 1 مگابایت گرفتم
    آنتن امنی هم میترسم واسم درد سر بشه
    ببینن چیکار میکنن؟(دادگاه و... درسته؟)

اگه به 3610 این آنتن رو وصل کنم با 3601 یا یه وایرلس دیگه که قیمتش از 60 تومن بیشتر نباشه تا چند متری میتونم امواج بگیرم؟

ببخشید عکس آنتن رو یادم رفت بزارم

ویرایش توسط datagostar : 2010-12-11 در ساعت 09:34 PM

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    40
    سپاسگزاری کرده
    39
    نمیدونم چرا این فروم اینقدر بی حال!

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    نمیدونم چرا این فروم اینقدر بی حال!
    دوست من اين حرفتون توهين به دوستانيه كه دارند بي مزد و منت مشكلات شما رو حل مي كنند . شما از كسي طلب كاري مگه ؟ بعضا در لحظه سوال شما ممكنه كاربري كه در اون مورد حق اظهار نظر داشته باشه (يا به خودش اين اجازه رو بده ) حاضر نباشه . لطفا فوروم رو با چت روم اشتباه نگيريد .

درمورد سوالتون هم بهتون جواب داده شده . اين آنتن زاويه تابش كمي داره . بيشتر براي موارد پوينت تو پوينت استفاده ميشه . مخصوصا اين يكي كه قيافه جالبي هم نداره . آنتن امني رو حداكثر ميان ميگن جمع كن . در ثاني شما مجوز اي اس پي نداري اونكه دردسرش بيشتره .
    در مورد سنائو من باهاش برخوردي نداشتم اما بزرگتراي همين فروم به كرات ديدم در موردش بد گفتن . در ثاني اينكه تا چند متري مي توني امواج بگيري به شدت يه موضوع عمليه تا علمي . مثلا همين گرفتن آنتن با پاور تا فاصله 25 كيلومتري براي من جالب بود . دوست دارم بدونم فرستنده چيه ؟ و تو چه ارتفاعيه و ... كه اين كار ممكن شده .
    براي پخش هم اگه مي ترسي از دردسر برو پاور 2 بگير . مجازه و قوي . من نقشه روستاتون رو نديديدم اما فكر كنم بشه مثلا يه جوري گذاشت كه اكثريت بتونن ازش سيگنال بگيرن. درسته كه زوايه ديدش كمه اما من تا خيلي بيشترش رو آنتن گرفتم .

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    40
    سپاسگزاری کرده
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    دوست من اين حرفتون توهين به دوستانيه كه دارند بي مزد و منت مشكلات شما رو حل مي كنند . شما از كسي طلب كاري مگه ؟ بعضا در لحظه سوال شما ممكنه كاربري كه در اون مورد حق اظهار نظر داشته باشه (يا به خودش اين اجازه رو بده ) حاضر نباشه . لطفا فوروم رو با چت روم اشتباه نگيريد .

درمورد سوالتون هم بهتون جواب داده شده . اين آنتن زاويه تابش كمي داره . بيشتر براي موارد پوينت تو پوينت استفاده ميشه . مخصوصا اين يكي كه قيافه جالبي هم نداره . آنتن امني رو حداكثر ميان ميگن جمع كن . در ثاني شما مجوز اي اس پي نداري اونكه دردسرش بيشتره .
    در مورد سنائو من باهاش برخوردي نداشتم اما بزرگتراي همين فروم به كرات ديدم در موردش بد گفتن . در ثاني اينكه تا چند متري مي توني امواج بگيري به شدت يه موضوع عمليه تا علمي . مثلا همين گرفتن آنتن با پاور تا فاصله 25 كيلومتري براي من جالب بود . دوست دارم بدونم فرستنده چيه ؟ و تو چه ارتفاعيه و ... كه اين كار ممكن شده .
    براي پخش هم اگه مي ترسي از دردسر برو پاور 2 بگير . مجازه و قوي . من نقشه روستاتون رو نديديدم اما فكر كنم بشه مثلا يه جوري گذاشت كه اكثريت بتونن ازش سيگنال بگيرن. درسته كه زوايه ديدش كمه اما من تا خيلي بيشترش رو آنتن گرفتم .
    ممنون دوست عزیز
    من قصد توهین به کسی رو نداشتم
    چون توی چند تا فروم دیگه فعالیت میکنم تجربم اینه که افراد سریعتر جواب میدن تو سایت های دیگه
    خوب بگذریم...
    از همه دوستان متشکرم

عضو عادی
    نوشته
    173
    سپاسگزاری شده
    40
    سپاسگزاری کرده
    39
    سلام
    دوستان الان 3610 رو به عنوان اکسس پوینت گزاشتم بالا خونمون
    و با گوشی مدل n78 رفتم بیرون تو فضای آزاد تا حدود 200 یا 300 متر(چند دقیقه متراژ دقیق رو میگم) بهم فول سیگنال داد
    حالا این گوشی ها چند دی بی هست آنتنشون؟
    با 3601 Engenius بخوام سیگنال بگیرم مطمئنن فاصله بیشتر جواب میده!
    درسته یا اشتباه میکنم؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

سرویس وایرلس در روستاها

ارائه سرویس پوینت تو پوینت

برچسب برای این موضوع