نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط erelahi
  • 2 توسط gallaxy67
  • 1 توسط erelahi

موضوع: مشکل با power station5

نام حقيقي: erfan

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3

مشکل با power station5

سلام
    من با power5 استفاده می کنم سیگنالم 86 تا 88 متغیر هست خیلی تایم اوت میشه چکار کنم؟ پاور رو 260 خریدم
    فاصله هم 3 تا 4کیلومتره ولی دید خیلی خوب نیست- از پاور بهتر چی هست؟قیمت چنده؟ممنون از راهنمایی

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    خب دوست عزیز این سیگنال گه می گی خیلی ضعیف هست. اما برای کارهای سبک کارت رو راه می ندازه. بگو ببینم چه پهنای باندی رو می خوای روی این لینک داشته باشی؟
    من احتمال می دم وقتی داری از لینکت کار می کشی تایم اوت هات زیاد میشه.
    در مورد بهتر از پاور هم من می تونم بهت نانوبریج 25 پیشنهاد بدم. قیمتش هم توی بازار ایران به صورت تک اگه بخوای بخری 150 تومن. چیز فوق العاده ای هست ،
    در مورد لینک پاورت هم باید بگم توی 4 کیلومتر این سیگنال ضعیف یعنی اینکه یه جای کارت می لنگه. دید مسقیم داری؟ جهت پاورت رو با اون یکی رادیو درست تنظیم کردی؟ ببین پاور توی کوچکترین چرخیدن یا انحراف زاویه خیلی تغییر سیگنال داره ، باید درست در جهت رادیو مقابل قرار بدیش.
    اگر دید مستقیم داشته باشی پاور برای لین های 15 کیلومتری باید یه همچین سیگنال ضعیفی رو بده . البته خودم به شخصه تست نکرم توی یه همچین فاصله ای اما برای این لینک 4 کیلومتری من سیگنال -65 دارم.

arash3400 و erelahi سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: erfan

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3
    ممنون از زاهنمایی
    میخوام 512 استفاده کنم-بله چه درحالت عادی و هم در موقع کار تایم اوت دارم-نانوبریچ چندتا لازم دارم؟ چه مزیتی نسبت به پاور داره؟
    دید پاور بد نیست خوبم نیست- تقریبا دید مستقیم دارم ولی پستی بلندی زیاده-پاور به دقیقترین شکل تنظیمه

سوال دیگه اینکه آیا میشه به پاور 5 آنتن اضافه کرد؟چه آنتنی؟قیمت؟

ویرایش توسط erelahi : 2010-11-19 در ساعت 01:47 PM
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    در مورد آنت برای پاور راستش اطلاعات زیادی ندارم اما چون یه بار یه پاور رو باز گرده بودم دیدیم که اون صفحه صفید که عین یه سینی هست با یه کابل به برد اصلی وصل شده. فکر کنم که بشه اون کابل رو به هر آنتن دیگه هم وصل کرد . البته فکر کنم این کار لازم نباشه. چون آنتن خود پاور برای این مصافت خیلی خوب جواب می ده. یه چیزی رو روی پاور هات امتحان کن. این که زاویه ای که با افق می سازه هم یخیلی تاثیر داره توی سیگنال . مثلا سر پاور رو بالا پایین کن ببین که تغییری ایجاد می کنه یا نه. البته خود افق مهم نیست مهم در راستای پرتاب موج رادیویی بودن هست. همونجوری که چپ و راست کردن رادیو برای تنظیم سیگنا مهم هست بالا پایین بودن اون هم خیای مهم هست.
    نانو بریج چون به صورت 2x2 هست دریافتش اون مشکل بالا پایین بودن سر پاور رو تا حد زیادی جبران کرده. مثلا دیدی که توی دیتا شیت زده vertical polarity . نانو بریج هم به صورت ورتیکال دریافت داره هم هوریزونتال .
    خب تعداد هم بستگی به خودت داره اگر هر دو طرف بخوای استفاده کنی ۲ تا اگر یه طرف پاور یه طرف نانوبریج یکی لازم داری به همین سادگی .
    توی گوگل برای اطلاعات بیشتر این رو جتجو کن . nanobridge m5
    درمورد قیمت ها هم بگم که پاور یه ۴۰ یا ۵۰ تومنی زیاد خریدی. قبل خرید حتما توی گوگل یه جستجو انجام بده . اگر هم شهرستان هستی و فکر میکنی که برای کارهات می تونی رو فروش و یا تعداد زیاد حساب کنی سعی کن از شرکت های معتبر تهران خرید تعداد داشته باشی که قیمت مناسب برات بیوفته. مثلا این پاور رو اگر تعداد ۵ یا ۶ تا بخری فکر کنم ۲۰۰ هم باهات راه بیان.
    البته قیمت من مال تابستون هست شنیدم این روزها خیلی ارزون شده مخصوصا نانو استیشن ام ۵.

ویرایش توسط gallaxy67 : 2010-11-20 در ساعت 01:17 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل برق در نانو بریج

نانو بریج vertical

نانوبریچ

power station5

برچسب برای این موضوع