صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: مشکل در مودم وابرلس دل

نام حقيقي: rose

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل مودم وایرلسم حل شد اما...

سلام دوستان عزیز
    از راهنمایی همگی ممنونم من با uninistall کردن درایورم و restart کردن تونستم مشکل مودم وایرلس رو حل کنم و بعد از اون بکار افتاد خودش یعنی خودش دوباره اونو شناخت و کار کرد اما یک مشکل دیگه این هست که من هر دفعه که کامپیوتر رو خاموش میکنم برای وصل شدن باید بروم در administrative tools و در services و wireless zero configuration رو استارت کنم چون بصورت اوتوماتیک استارت نیستش و خودم استارت میکنم تا بتونم وصل بشم
    آیا به نظر شما این راه حلی نداره ؟

نام حقيقي: Hamidreza

عضو عادی شناسه تصویری Devil Jin
    نوشته
    92
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    29
    شما باید در قسمت startup type گزینه ی Automatic رو انتخاب کنید و بعد سرویس رو Start کنید

نام حقيقي: rose

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام automatic هست اما باید بازهم خودم start کنم

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

وایرلس مودم کار نمی کند

وایرلس مودم کار نمیکنهتنظیمات وایرلس 5110مشکل نصب درایور وایرلس 5110لب تاب دل وایرلس کار نمیکندمودم وایرلس کار نمی کندمشکل وایرلس 5110وایرلس لپ تاپ کار نمی کندوایرلس کار نمیکند؟مشکل پیدا نکردن وایرلس لپ تاپ چرا وایرلس مودم کار نمیکنهمشکل وایرلس لپ تاپ dell 5110درایور وایرلس دل 1545مشکل درایور وایرلس dell inspiron 1545چرا درایور شبکه برای لپ تاپ نصب نمی شود؟وایرلس نسب شده اما کار نمیکندمشکل وایرلس دل 5110شناساندن مودم به لپ تاپشناساندن مودم وایرلس به لپ تاپچرا وایرلس لپ تاپ کار نمیکندوایرلس لپ تاپ ضربدر قرمز داردمودم لپ تاپ دل 5110طریقه نصب مودم usb لپ تاپ مدل dellوایرلس لپ تاپم کار نمیکنهکار نکردن وایرلس لپ تاپ

برچسب برای این موضوع