نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: تنظیمات روتر

نام حقيقي: arman

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

تنظیمات روتر

سلام دوستان من چند سال پیش از شرکت پارس انلاین یه سرویس ADSL گرفتم و بعد 1 سال تصمیم گرفتم که کامپیوتر های تو خونه هم بتونم از اینترنت بهره بگیرن برای پارس انلاین یه کانکشن دستی درست می کردی و ... که اسان بود ولی چند ماه پیش ما نقل مکان کردیم اومدیم جایی که فقط شاتل سرویس میداد شاتل هم که مودم هاش خودش AUTO کانکت می شد که الان به این مشکل بر خوردم که چی جوری میتونم این ISP رو روی این روتر LINKSYS WRT120N ست کنم برای تنظیمات خود ADSL .. ایپی 192.168.1.1 به صورت پیش فرض هست و نمیشه تغییر داد به صورت عکس زیر .. ( عکس کوچک است ) http://ups.night-skin.com/uploads/89-7/1305060041.png

حالا میخوام ست کنم رو روتر ... کمک کنید .. ممنون

لطفا واضح جواب بدید

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط arman258 : 2010-10-17 در ساعت 07:00 PM

نام حقيقي: ahmad

خواننده شناسه تصویری radar
    نوشته
    1,106
    سپاسگزاری شده
    191
    سپاسگزاری کرده
    1357
    ببینید دوست عزیز اتو کانکشنه و کاری نداره اگر بتونی زنگ بزنی به پشتیبانی خیلی خوبه کلاً پشتیبانی های شاتل مرام دارن !

*** انسان برای شکست آفریده نشده است ***

نام حقيقي: arman

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    جهت اطلاع:::: میگن در قانون کار ما نیست که کمکتون کنیم .. فکر کنم خودشون هم بلد نباشن چون فقط مودم های خودشون رو ساپورت میکنن نه روتر های دیگه ... حالا کسی نیست کمک کنه

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f77/t39127.html

cisco wrt120n تنظیمات مودم

تنظیمات روتر

آموزش تنظیمات پسورد روتر -linktop

روتر شاتل

linksys پارس آنلاين

تنظیمات WRT120N

روتر مودم شاتل

تنظیمات Cisco WRT120N

آموزش تغییررمز روترروش تغییر رمزوایرلس مودم های شاتلعوض کردن پسورد مودم درشاتلراهنمای کامل استفاده از روتر سیسکو wrt120nآموزش تنظیم مودم linksys wrt120nنحوه تغییررمز مودم ciscoنحوه کار با روترهای linksys cisco wrt120nاموزش تعویض رمز وایرلس شاتلتنظیمات وایرلس پارس آنلاین آموزش تنظیم پسورد روترتنظیماتWRT120Nفراموشی رمز وایرلس در شاتلفراموشی پسورد روتر WRT120Nتغییر تنظیمات روتر linksysآموزش تنظیمات روترآموزش تغییر پسورد روتر linksys

برچسب برای این موضوع