نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: افزایش گیرندگی کارت شبکه وایرلس

نام حقيقي: ali jaberi

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    6

افزایش گیرندگی کارت شبکه وایرلس

سلام
    من تو یه شرکتم که دوتا اشتراک adslمجزا داره و برای شیر اون یه کارت شبکه وایرلس smc دارم(مودم واکسس شرکت هم همین برند هست)
    من سیگنال فقط یکی شونو دارم واون یکی 15 متر فاصله داره موقعیت من واون اکسس یک راهرو Uشکله جاش ثابته وتو اتاقه منم تو اتاقم ولی با موبایل wifiاگه 3-4 متر جلو برم سیگنالو میگیرم ولی تو اتاق خیر
    راه حلی واسه افزایش گیرندگی کارت سبکه من که یه انتن داره هست ؟ فویل الومینیومی جوا ب نداد
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    افشین

نام حقيقي: Siamak Nahavandi

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    108
    سپاسگزاری کرده
    18
    فویل آلومینیوم ... یه خورده میشه بیشتر در رابطه با فویل و transmit power یا receiver sensitivity برامون توضیح بدی ؟؟
    دوست عزیز کارت شبکه بهتر و AP بهتر میتونه شما رو در رسیدن به منظورتون کمک کنه ! مطمئن باش که فویل کار شما رو راه نمیندازه .!

کلمات کلیدی در جستجوها:

افزایش گیرندگی وایرلس

http://forum.persiannetworks.com/f77/t39461.html

شبکه وایرلس

تقویت آنتن کارت شبکه

بالا بردن گیرندگی وایرلس

تقویت گیرندگی وایرلس

افزایش قدرت کارت شبکه وایرلس

افزایش قدرت کارت وایرلسافزایش قدرت گیرندگی وایرلستقویت انتن کارت شبکه ویرلستقویت آنتن کارت شبکه وایرلسکارت شبکه وایرلس smcافزایش گیرندگی آنتنافزایش قدرت کارت شبکهتقویت گیرندگی مودم وایرلستقویت انتن کارت شبکهتقویت قدرت کارت شبکه وایرلسافزایش آنتن کارت شبکه وایرلسقدرت گیرندگی آنتن مودم وایرلسwireless تقویت گیرندگیافزایش قدرت گیرندگیراه افزای گیرندگینرم افزار تقويت كارت شبكه وايرلسافزایش قدرت کارت شبکه بیسیمبرنامه برای افزایش گیرندگی مودم وایرلس

برچسب برای این موضوع