نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشاوره در خصوص سناریو

نام حقيقي: زهرا

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    124

مشاوره در خصوص سناریو

با سلام خدمت دوستان برم اصل مطلب
    1. 5 تا مرکز داریم با یک مرکز اصلی
    2. فاصله هر کدوم از اون ها عبارت است از هوایی 3-3-3-5-10 کیلومتر از مرکز اصلی
    3. رو دو مرکز 3 کیلومتری یکیش 5 تا دوربین اکسیس یکیش 7 دوربین اکسیس باکیفیت 640*480 با اتوماسیون و اینترنت
    4.یه مرکز 3 کیلومتری 8 دوربین انالوگ و اینترنت و اتوماسیون
    5. مرکز 5 کیلومتری اتوماسیون و اینترنت
    6.مرکز 10 کیلومتری 21 دوربین انالوگ و اینترنت و اتوماسیون
    چه سخت افزار وایرلس رو پیشنهاد میکنید و یا اینکه از خیر وایرلس بگذرم برم اینترانت
    در ضمن ما مونیتورینگ هم داریم کل دوربین ها با nvr و dvr
    یکلی از علما پیشنهاد کرد از دو لینک وایرلس استفاده کنیم تا قطعی نداشته باشیم به صورت لود بالانسینق ولی ظاهرا به خاطر سویچ های مننجر گرون در میاد

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط esmail2009 : 2010-10-07 در ساعت 08:13 PM

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    سناریو شما بیشتر رنگ و بوی تجاری داره و مجری این سناریو می طلبه که تجربه قبلی داشته باشه و متکی به طرح و نظر دیگران نباشه و اگر اینطور کسی جواب بده میشه هلو برو تو گلو.
    راجع به تک تک موارد مورد نیاز در انجمن به اندازه کافی بحث شده کمی جستجو کنید به نتایج خوبی می رسید.

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    از میکروتیک استفاده کنید

esmail2009 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: زهرا

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    124
    نمیدونم خاصیت ایرانی ها اینجوری هستش ظاهرا بعضی ها میخوان هلوهاشون رو ببرن گور ببخشید ها
    و تا اونجایی هم که میدونم کسی رو مجبور نکردن جواب پست بده ما هم طلبکار نمیشیم اگه جواب پست ما رو ندن ولی وقتی حرف رو میبرن جاده خاکی مجبوریم یه جورایی جواب بدیم

ویرایش توسط esmail2009 : 2010-10-08 در ساعت 11:45 AM

نام حقيقي: Siamak Nahavandi

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    108
    سپاسگزاری کرده
    18
    ببین دوست عزیز ایشون با لحن خوبی بیان نکردن ولی صحبت ایشون کاملا واقعیت داره ! شما اگه تجربه کار وایرلس ندارین فکر نمی کنم با اتکا به این فروم و امثالهم بتونین سولوشن مناسب پیدا کنین و در اصل پیاده سازی پروژه نسبتا سنگینی مثل این که گفتین برای شما قابل انجام نخواهد بود مگر با آزمون و خطا های فراوان و صرف وقت و پول بسیار زیاد....
    توصیه من هم به شما استفاده از افراد با تجربه در این کار هستش برای پس انداز کردن پول و زمانتون . در ضمن فکر نمیکنم کسی بتونه شما رو با پست دادن راهنمائی کنه و شما نیاز به یک مشاوره حضوری خواهید داشت .
    در انتها عرض کنم که اون عالمی هم که شما رو راجع به دو لینک و لود بالانسینگ راهنمائی کرده فکر نمیکنم واقعا عالم بوده باشه و دفت داشته باشین که کار شما حساس تر از این هستش که بتونین تو این فروم به نتیجه قطعی برسین و هر کسی یه مدل تجهیزات رو معرفی میکنه (آقای جنیدی میکروتیک ، بنده نترونیکس و هر کسی نظری داره که همشون قابل بررسی هستند!!!!)

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    منطقه تو تهرانه نویز محیط چی جوریه دید رو هم بگو مستقیمه اینارو بگو من بهت سولوشن رو میگم اما یه نصیحت اگه این کاره نیستی بده به یکی دیگه چون شما 3 نوع پکت داری و دوربین و ... من هم کامل بگم راه حل رو . تو عمل به یه مشکلاتی میخوری که فوت کوزه گری داره و راه حلش دست استاد

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    در کل به نظر من این سناریو رو باید با میکروتیک پیاده سازی کرد مشابه همین کار رو بنده با میکروتیک و 20 مگ انجام دادم 32 دوربین آنالوگ اینترنت اتوماسیون و هر از گاهی ip camera هم ازش رد میشه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

cisco سناريو

دوربین میکروتیک

NVR

لود بالانسینگ در نترونیکس

برچسب برای این موضوع