نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: تنظیمات رادیو

نام حقيقي: nastaran hab

عضو غیر فعال
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

تنظیمات رادیو

سلام اساتید

دوستان من 2 تا رادیو دارم از طریق winbox هم به هر 2 ارتباط دارم.میخوام بدونم چه تنظیماتی رو باید روی هر کدوم ست کنم تا اینا همدیگرو ببینن؟از نظر جهت و فاصله هم هیچ مانعی وجود نداره.لطفا کمک کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Siamak Nahavandi

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    108
    سپاسگزاری کرده
    18
    اگه فاصله و میدان دید طوری باشه که بتونن به هم کانکت کنن به چند طریق (البته بستگی به نوع AP هم داره) میشه اونا رو به هم وصل کرد :
    1. WDS (در این حالت دو یا جند تا رادیو به هم متصل میشن و SSID هم broadcast میشه)
    2. Bridge (این حالت معمولا دو یا چند شبکه کابلی توسط یک پل Wireless به هم متصل میشن ولی SSID منتشر نمیشه و معمولا به دو صورت Point to Point و Point to multi poit این ارتباط برقرار میشه)
    و البته روی بعضی از APها modeهای دیگه ای هم دیدم که میشه این کار و انجام داد .

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    2 تا رادیو میکروتیک هستن؟

نام حقيقي: nastaran hab

عضو غیر فعال
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    آره-هر 2 میکروتیک هستن.تو قسمت رجیستر و اینترفیس هیچی نمیاد.مک آدرس هم وارد میکنم ولی بازم طوری نمیشه.اصلا کجای برنامه باید بگم این رادیو با کدوم رادیو ارتباط داشته باشه؟

نام حقيقي: Ali

عضو عادی
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    79
    سلام
    mini pci انتخاب كن .تو قسمت mode برو تو حاات bridge بزار فركانس دو طرف مثل هم باشه بعدwds mode تو dynamic
    تو سطر دومwds defalt bridge رو bridge1 انتخاب كن دو طرف مثل هم باشه

نام حقيقي: mohsen khan

خواننده
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    7
    سلام
    اول برای رادیو ssidو بقیه تنظیمات رو انجام بده بطوری که دوستان گفتن و بعد در قسمت سرچ همه رادیو ها را خواهی دید در صورتیکه رادیو خودتو دیدین کیلیک کنید کانکت خواهد شد.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیمات رادیو میکروتیک

تنظيمات راديو ميكروتيكتنظیمات رادیورادیوی میکروتیکتنظیم رادیوهای میکروتیکرادیو میکروتیکآموزش تنظیمات رادیو میکروتیکنحوه تنظیم رادیوهای میکروتیکتنظیم رادیوارتباط رادیو در winboxتنظیم رادیومیکروتیکاموزش تنظیم رادیوهای میکروتیکمیکروتیک متالاموزش تنظیم رادیو میکروتیکاموزش تنظیم رادیوآموزش تنظیمات رادیو های میکروتیکروش تنظیم رادیو متال 2رادیومیکروتیکنحوه تنظیم رادیوی میکروتیکتنظیماترادیو میکروتیک اموزش رادیو میکروتیکبرنامه رادیو میکروتیکتنظیم متال میکروتیکپیکربندیap رادیو میکروتیک پیکربندی رادیو میکروتیک برای بریج

برچسب برای این موضوع