نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل در share اینترنت به وسیله مودم Wimax irancell از طریق AccessPoint LinkSys

نام حقيقي: NR

خواننده شناسه تصویری nimarezaee
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    16

مشکل در share اینترنت به وسیله مودم Wimax irancell از طریق AccessPoint LinkSys

با عرض سلام و تبریک سال نو
    من یک مودم Wimax از ایرانسل گرفتم که میخواستم از طریق LinkSys انو به صورت وایرلس shareکنم.
    ولی هر کاری میکنم امکانش نیست . با توجه به این به ایرانسل داره ای پی داینامیک میده خواهشمند است استادان عزیر راه حلی رو پیشنهاد کنند .
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    شما با بخش پشتیبانی IranCell تماس گرفته اید؟
    به دلیل استفاده IranCell از HotSpot برای Authentication، به اشتراک گذاری اش با روش های معمول امکان پذیر نیست. من یک بار تلفنی از پشتیبانی IranCell در این باره پرسیدم که آیا امکان به اشتراک گذاشتن وجود دارد که با قاطعیت پاسخ داد بله؛ این امکان وجود دارد و در صورت نیاز کارشناسان فنی ما به شما کمک خواهند کرد.
    شما می توانید از پشتیبانی کمک بخواهید و نتیجه را اینجا برای استفاده دیگران بنویسید.

نام حقيقي: NR

خواننده شناسه تصویری nimarezaee
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    16
    فعلا در سیاست کاری ما نیست . به قول خودمون یه جورایی پیچوندند. ولی مطمئنم که راهی هست. خواهشمند است از استادید محترم راهی را پیشنهاد کنند . باتشکر share به پشتیبانی ایرانسل زنگ زدم ولی جوابی که دادند این بود که

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    سلام
    برای به اشتراک گذاری اینترنت ایرانسل که به صورت Hotspot می باشد از ccproxy استفاده نمایید .
    موفق باشید

SADEGH65 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: لیلا

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    14
    با سلام

کسی می تونه راهنمایی کنه که چطور میشه تو CCProxy پورت 90 . 80 . 443. 1935 رو تنظیم کنم. که بتونم ویدوئو کنفرانس کلاسمو ببینم.
    البته روی سرور نمایش میده و با برنامه Portforwarding هم تست کردم ، گاهی روی سرور we are able to ping your router می زنه اما قسمت پایین رو نمایش می ده که your port is not open or not reachable . البته توی مودم هم پورت رو تنظیم کردم . لطفاً راهنمایی کنید. خیلی از کلاسهامو عقب هستم.
    (نمی دونستم چطوری میشه تاپیک جدید اضافه کرد. ببخشید)
    مرسی

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    وایمکس ایرانسل خیلی مشکلات داره و تعداد زیادی از مشکلاتش و عدم پشتیبانیه مناسبش در سایتهای خبری معتبر حتی پخش شده و با توجه به اینکه مبین نت تنها اپراتور سراسری هست و بزودی داره گسترده میشه و تنها بر روی سرویس وایمکس متمرکز هست فکر کنم بقیه رقبا رو کنار بزنه.اخیرآ شنیدم که مخابرات استان مرکزی وایمکس استان مرکزی رو راه انداخته و ارائه میده(جل الخالق) مخابرات میخواد چیکار کنه؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f77/t33964.html

مودم wimax

wimax irancell

router irancell

چگونگي share كردن اينترنت مودم وايمكس

irancel shareنحوه share کردن اینترنت وايمكس ايرانسلبه اشتراک گذاشتن اینترنت وایمکسwimax مودمكمك براي فعال كردن وايرلس وايمكس ايرانسلشبکه کردن اینترنت از وایمکستنظیمات wimaxاتصال مودم وایمکس به اکسس پوینتshare کردن وایمکسshare کردن مودم وایمکس به اشتراک گذاری اینترنت وایمکسshare کردن اینترنت وایمکستنزیمات vimaxاستفاده wimaxwimax sharing روشمودم وایمکس access pointتنظیمات مودم وایمکس ایرانسل بعنوان accesspointwimax irancell مشکلبه اشتراک گذاشتن اینترنت ایرانسلshare كردن وايمكس

برچسب برای این موضوع