نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 4سپاس

موضوع: پیشنهاد خرید access point

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mahdi2008
    نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    185

پیشنهاد خرید access point

با سلام خدمت دوستان
    من می خوام یک سرویس HotSpot تو محل کارم راه اندازی کنم حالا AP indoor و AP outdoor چی پیشنهاد می دید؟
    ضمنا اگر ممکنه برد این AP ها رو هم بگین.
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    پرفسسور خوب از یه روتر برد میکروتیک برا هات اسپات استفاده کن که کارت mini pci بخوره یه کارت بگیر وصل کن یه انتن هم وصل کن بهش اگه هم خواستی out door بزاری که inclouse بگیر استفاده کن مگه سرت درد میکنه ap جدا بگیری
    برا مدلش هم توپولوژی شبکتو بگو من بهت بگم چی به دردت میخوره

نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    185
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    پرفسسور خوب از یه روتر برد میکروتیک برا هات اسپات استفاده کن که کارت mini pci بخوره یه کارت بگیر وصل کن یه انتن هم وصل کن بهش اگه هم خواستی out door بزاری که inclouse بگیر استفاده کن مگه سرت درد میکنه ap جدا بگیری
    برا مدلش هم توپولوژی شبکتو بگو من بهت بگم چی به دردت میخوره
    ممنون.
    ولی دکتر من یک OS mikrotik استفاده می کنم!
    من اول میخواستم از یک روتر میکروتیک استفاده کنم ولی به خاطر بار شبکه مجبور شدم از OS استفاده کنم.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام

اگه فقط می خواین لینک برقرار بشه باید فاصله ، ارتفاع ، موانعو غیره رو عنوان کنید تا بشه نظر داد نه اینکه ما کل قطعات بازار رو با برد و غیره بنویسیم ( خیلیه )

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    توپولوژی رو توضیح بده تا بگم بهت اول همه چیزو بگو که مارو هم تو اشتباه نندازی

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    اتفاقا چند وقت پیش هم یکی از دوستان یک کروات برایم آورد که یک ماهی طول کشید تا کت و شلوار مناسب برایش پیدا کنم.

دوست عزیز شما هنوز اینکه Indoor میخواهید و یا Outdoor را مشخص نکرده اید حال باقی مسائل پهنای باند مورد نیاز ، حداقل محدوده پوششی ، باند فرکانسی ، شرایط محیطی و ساخطار فیزیکی و ....... بماند.
    تا موارد بالا مشخص نشوند که نمیتوان به هیچ عنوان دهنیتی از کار شما داشت که کسی بخواهد برایتان پیشنهاد بنویسد.

mahdi2008، Zahmatkesh و maaziyar سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    185
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    سلام

اگه فقط می خواین لینک برقرار بشه باید فاصله ، ارتفاع ، موانعو غیره رو عنوان کنید تا بشه نظر داد نه اینکه ما کل قطعات بازار رو با برد و غیره بنویسیم ( خیلیه )
    توپولوژی رو توضیح بده تا بگم بهت اول همه چیزو بگو که مارو هم تو اشتباه نندازی
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    اتفاقا چند وقت پیش هم یکی از دوستان یک کروات برایم آورد که یک ماهی طول کشید تا کت و شلوار مناسب برایش پیدا کنم.

دوست عزیز شما هنوز اینکه Indoor میخواهید و یا Outdoor را مشخص نکرده اید حال باقی مسائل پهنای باند مورد نیاز ، حداقل محدوده پوششی ، باند فرکانسی ، شرایط محیطی و ساخطار فیزیکی و ....... بماند.
    تا موارد بالا مشخص نشوند که نمیتوان به هیچ عنوان دهنیتی از کار شما داشت که کسی بخواهد برایتان پیشنهاد بنویسد.
    با سلام خدمت اساتید
    ممنون از پاسخ شما
    این سرویس قراره تو دانشگاه راه بیفته.
    حالا indoor را می خوام برای اتاق اساتید و هیئت علمی و کارکنان (نه تو کلاس ها و راهرو ها ) که حدودا 3 در 4 یا 3.5 در 5 هست و outdoor هم برای محیط دانشگاه که شعاع 2000متری یا نهایتا 2500 متری رو جواب بده .

ویرایش توسط mahdi2008 : 2010-09-17 در ساعت 04:49 PM

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    ببین رئیس شما اصلان خوندید مدیر عمومی چی نوشته میگه چند تا یوزر داری پهنای باند چقدره فقط برای اینترنته یا ترنسفر فایل هست رو وایرلست ترنسفر داری یا نه
    همین اتاق رئسا و لینک شما چند فاکتور مهم داره که اول اونا رو توضیح بدین خب من الان میگم برو یه رادیو tplink بگیر 40 تومن بزار برا مدیران خب رئیس وقتی همزمان 10 15 تا یوزر بیاد روش هنگ میکنه هی باید ریست کنی برا لینک وایرلست میخوای به شعاع 2000 متری پوشش داشته باشی یا یه ptp میخوای دید 2 کیلومتر بازه بستست اصلا شاکیم کردی چی میخوای از جونه این وایرلس توضیح بده

ویرایش توسط maaziyar : 2010-09-17 در ساعت 05:04 PM

نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    185
    ببین رئیس شما اصلان خوندید مدیر عمومی چی نوشته میگه چند تا یوزر داری پهنای باند چقدره فقط برای اینترنته یا ترنسفر فایل هست رو وایرلست ترنسفر داری یا نه
    همین اتاق رئسا و لینک شما چند فاکتور مهم داره که اول اونا رو توضیح بدین خب من الان میگم برو یه رادیو tplink بگیر 40 تومن بزار برا مدیران خب رئیس وقتی همزمان 10 15 تا یوزر بیاد روش هنگ میکنه هی باید ریست کنی برا لینک وایرلست میخوای به شعاع 2000 متری پوشش داشته باشی یا یه ptp میخوای دید 2 کیلومتر بازه بستست اصلا شاکیم کردی چی میخوای از جونه این وایرلس توضیح بده
    ببین دوست عزیز شما خودتو ناراحت نکن(حالا شاید یکی اطلاعاتش در مورد وایرلس کم باشه این طوری که بی چاره میزاره می ره)
    شما هم بی زحمت یکی یکی بپرسید تا من بدونم به کدوم جواب بدم!
    در مورد این که برای چه کاری استفاده می شه: فقط برای اینترنت استفاده می شه.
    در مورد پهنای باند: 128MB برای hotspot قرار داده می شه.
    در مورد یوزرها تو اتاق ها:شاید به طور همزمان 5 نفر متصل بشن شاید بیشتر.
    در مورد یوزرها که تو محیط دانشگاه هم هستن که نمی شه یک عدد ثابت گفت.(حالا نمی دونم می شه محدود کرد یا نه؟)
    در موردلینک وایرلس می خوام وایرلس به شعاع 2000 متری پوشش داشته باشم.
    چیز دیگه باید بگم؟

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    ما یه کامنت گذاشته بودیم

کلمات کلیدی در جستجوها:

خرید ACCESS point

access point خرید

access point outdoor فروش

خرید acces pointaccess point خوبhttp://forum.persiannetworks.com/f77/t38370.htmlفروش access point outdoorفروش accsess point outdoorدرباره access pointacces pointخرید access point micronet 916ne خریدaccess point خريدخريد access pointaccess point فروشaccses pointer خریدپيشنهاد acess pointaccess point outdor فروشفروش access point out dor فروش access point outdoorخرید اکسس پوینت سیسکو برای دانشگاهwireless outdoor پيشنهاد خريدفروش indoor & outdoor access pointفروش روتر micronet 916neخريد ie access pointفروش access point ایز

برچسب برای این موضوع