نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: درخواست راهنمایی در مورد share اینترنت بین کامپیوتر و لپتاپ با wireless

نام حقيقي: 6990

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

درخواست راهنمایی در مورد share اینترنت بین کامپیوتر و لپتاپ با wireless

سلام
    یک سوال بسیار تکراری که در خیلی از انجمن ها در موردش سوال شده ولی بنده نتونستم جوابی بگیرم:

**بنده یک pc با یک مودم ADSL دارم که مودم به کارت شبکه PC (با استفاده از سیم) وصل شده.
    و یک لپتاپ که وایرلس داره.
    می خوام کامیوتر و لپتاپ رو به هم وصل کنم و اینترنت، فایل ها و در صورت امکان پرینتر رو در شبکه share کنم. برای اینکار یک آداپتور وایرلس یو اس بی هم دارم.

جایی نوشته شده بود که برای این کار باید از adhoc استفاده کنم. بنده یک adhoc روی پی سی ایجاد می کنم و در انتهای ایجاد adhoc گزینه share internet connection رو میزنم و با لپتاپ به این شبکه وصل میشم. هم اینترنت شیر میشه هم فایل ها.

ولی مشکل اینجاست که با خاموش و روشن شدن سیستم، اشتراک دیگه ایجاد نمیشه.
    حتی با remove کردن adhoc ایجاد شده و دوباره تنظیم کردن اون بازهم این اتفاق نمیفته و باید از system restore استفاده کنم تا دوباره بتونم از adhoc استفاده کنم.

سیستم عامل کامپیوتر : win 7 32bit
    سیستم عامل لپتاپ: win 7 64bit
    مودم adsl: تی پی لینک td-8811
    آداپتور وایرلس: tplink - tl-wn321g

لطفا در صورت امکان، در اینباره کمک کنید.
    خیلی ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: omid poriaie

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    مشکلی که توی سیستم عاملها هست(مخصوصا سون)اینه که adhoc زمانی فعال خواهد بود که سیستم شما تو حالت فعال یاشه.حتی با log off کردن نیز adhoc قطع میشه.
    پیشنهادم اینه که اینکارو تو سیستم عامل دیگه ای هم امتحان کنین.

6990 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: 6990

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    خوشبختانه مشکل اینترنت رفع شد. یعنی با کانکت شدن ad hoc اینترنت شر میشه.
    ولی مشکل شر فایل هنوز هست. یعنی موقع وصل شدن، به جای اینکه یکی از کامپیوترها در home group اون یکی join بشه، هر دو کامپوتر واسه خودشون یه home group ایجاد میکنن و اصلا تشکیل یک شبکه رو نمیدن.
    آیا راه حلی برای این مشکل وجود داره؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f77/t38368.html

شیر کردن اینترنت بین موبایل و کامپیوتر

شرکردن کامپیوتراستفاده از ADSL در هر دو کامپیوتر و لپ تاپشبکه اینترنت با wirelessشير كردن يك پرينتر بين دو كامپيوتر در win7مشکل شیر نشدن اینترنت لپ تاپشیر کردن لپ تاپ با کامپیوتر مودماستفاده از wirless sharingنحوه share کردن فایل یک سبستم wirelessدر شبکهشبكه كردن كاميوتر و لپ تاپ و اشتراك اينترنتقطع و وصل شدن ad hocshare اینترنت بین کامپیوتر و لپ تاپ با proxifierشرکردن کامپیوتر با دستگاهشر کردن اینترنت از لپتاپ به پی سیشر کردن اینترنت adsl بین دو لپ تاپ با وایرلسad hoc adsl مشکلروش کانکت وایرلس یک سیستم از مودم تی پی لینکاشتراک اینترنت wirless با کارت شبکه لب تاپراهنمای شیر کردن لپتاپ به چاپگر سونshare اینترنت wirelessقطع شدن shairچند كامپوتراشتراک گذاشتن چاپگر برای لب تابهانحوه شر كردن اينترنت با wn321کردن اینترنت وایرلس از کامپیوتر به لپ تاپ share

برچسب برای این موضوع