نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط gosht420
  • 1 توسط ghobar

موضوع: استفاده رایگان از وایرلس دیگران از طریق موبایل

نام حقيقي: جاوید

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2

استفاده رایگان از وایرلس دیگران از طریق موبایل

سلام دوستان
    ببخشید من گوشی N95 دارم که به WLAN متصل میشه الان می خواستم با این گوشی به یک wireless وصل بشم که نیاز به username و password داره الان میخواستم یه طوری به این وایرلس وصل بشم بدون اینکه usename و password رو وارد کنم اگه کسی بلده بهم بگه چطوری میشه این کار رو کرد اگه نرم افزاری هست که روی موبایل نصب بشه و این کار رو بکنه هم اونو بزاره خیلی ازش ممنون میشم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نه عزیز ممکن نیست البته راه حل داره و از حوصله این بحث خارجه و با موبایلتم نمی تونی این کارو کنی اصولا سرویس اینترنت به صورت وایرلس چند حالت داره
    1 اینه که یا یه pc هست که اینترنت شیر میکنن میدن تو وایرلس و dhcp رو فعال میکنن و وقتی شما به ssid وصل میشی اینترنت میگیری در بعضی موارد هم یه pass رو ssid میزارن که با دادن اون پسورد به اینترنت وصل میشی
    2 به صورت hot spot که بیشتر با میکروتیک این کارو میکنن که وقتی وصل میشی یه page دیگه باز میشه که usr pass میخواد که usr تعریف میکنن تو اکانتینگش که شما هم با وارد کردن ان وصل میشی
    3 یکی هم که پروتکل vpn هست که شما باید یه vpn ست کنی و ip سرور بدی به vpn بعد وصل شی که هم میتونه dhcp ای پی بگیره هم به صورت static ip و بعد usr pass ست کنی
    4 یکی هم پروتکل pppoe که اونم شبیه vpn هست با یه سری تغییرات
    زیادم تو خط هک از این چیزا نباش دوست گلم

ویرایش توسط maaziyar : 2010-09-04 در ساعت 07:22 PM

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط gosht420 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من گوشی N95 دارم که به WLAN متصل میشه الان می خواستم با این گوشی به یک wireless وصل بشم که نیاز به username و password داره الان میخواستم یه طوری به این وایرلس وصل بشم بدون اینکه usename و password رو وارد کنم اگه کسی بلده بهم بگه چطوری میشه این کار رو کرد اگه نرم افزاری هست که روی موبایل نصب بشه و این کار رو بکنه هم اونو بزاره خیلی ازش ممنون میشم
    این کار رو بهش هک میگن و من اولین نفری هستم توی این سایت (البته فکر میکنم ) که با هک مخالفم .

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام دوستان(بالا)
    من یه نرم افزار موبایلی پیدا کردم که میگن این کار رو میکنه ولی راستش رو بخواین من اصلا ندونستم چیه و چطور ازش استفاده میکنن
    من میخواستم نظر شما عزیزان رو بپرسم لینک دانلودشو گذاشتم بعد از ساین کردن میشه ازش استفاده کرد
    اگه میشه نظرتون رو بذارین(خدا خیرتون بده)
    http://www.share724.com/Download/Mob...mbianOS9.x.zip

boy90 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    اگه میشه نظرتون رو بذارین(خدا خیرتون بده)
    دوست عزیز 2 تا از دوستانت در بالا راهنمائی کردن که خدا در کار هک و دزدی از یک بنده خدای دیگه .
    خدا هیچ وقت خیر به آدم نمیده .
    باز هم اگه اسرار دارری پیامهای شخصیت رو چک کن 1 سایت معرفی میکنم تا با تلاش خودت شاید به نتیجه برسی .

gosht420 سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    خب دوست عزیزم(رضا)
    موقعی که آدم اینترنت خوب نداشته باشه باید دست به همین کارا بزنه
    والا تو جایی که ما زندگی میکنیم یکی هست که فقط اینترنت ADSL میده که سرعتش به زور و با هزار ترفند به 2 کیلوبایت در ثانیه میرسه اون هم وقت سحر بقیه وقتها اصلا به درد نمیخوره
    منونتم!!!!!!......

کلمات کلیدی در جستجوها:

استفاده از وایرلس دیگران

هك كردن وايرلس با موبايل

http://forum.persiannetworks.com/f77/t38071.html

نرم افزار استفاده از وایرلس دیگرانهک وایرلس با موبایلهک کردن وایرلس با گوشیهک وایرلسهک وایرلس موبایلhttp:forum.persiannetworks.comf77t38071.htmlاستفاده از اینترنت وایرلس دیگرانهک رمز وایرلس با گوشیپيدا كردن رمز وايرلس با موبايلهک وایرلس توسط گوشیهک شبکه وایرلس با موبایلبرنامه هک وایرلس با موبایلهك وايرلس با موبايلروش هک پسورد وایرلس با موبایلپيدا كردن پسورد وايرلس ديگران پیدا کردن رمز وایرلس با موبایلاستفاده از وايرلس ديگرانهک وایرلس باگوشیهک رمز وایرلس برای موبایلهك وايرلس با گوشيهک کردن رمز وایرلس با گوشیپیدا کردن رمز وایرلس دیگران

برچسب برای این موضوع