نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 7سپاس
  • 1 توسط KherKhere
  • 1 توسط pantea_eb
  • 1 توسط amir7sh
  • 1 توسط maaziyar
  • 1 توسط KherKhere
  • 1 توسط siana_vnd
  • 1 توسط maaziyar

موضوع: سوالی در باره Wireless .

نام حقيقي: Mehran

عضو عادی شناسه تصویری KherKhere
    نوشته
    272
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    59

سوالی در باره Wireless .

سلام .

سوالمو این طور مطرح میکنم فرض کنید که یه جایی هستید 7-8 تا Access Point دورو ورتورن باشه ولی PC شما جایی باشه که فقط 1-2 تاشو اونم با Signal ضعیف ببینه .

حالا سوالم اینه که آیا من میتونم یه Access Point بزارم که دورو ورشو ببینه و سیگنالو بده به PC من ؟

یعنی در واقع Access Point به عنوان چشم من باشه . اون ببینه سایر Access Point هارو و من هم اونو ببینم بدین ترتیب من بتونم هرچی Access Point دوروبرم هست از طریق سیستمم ببینم .

با تشکر .

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Pantea Ebrahimi

عضو غیر فعال
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    6
    فکر نکنم شدنی باشه ولی شاید اساتید بهتر بدونن البته شاید بتونی Bridge کنی که اگه امکانش باشه دوستان توضیح بدن میشه bridge کرد یا نه ...

نام حقيقي: امیر

عضو غیر فعال
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    2
    این نانو استیشن ها چون گیرندگیشون نسبت به بقیه اکسس پوینت ها بیشتره میتونن کمکت کنن ، یه امکانی داخلشون هست که برات سایت سروی میکنه و حتی اکسس پوینتهایی با توان زیر 80 دی بی رو هم برات لیست میکنه کافیه در جهات مختلف بچرخونیش تا اکسس پونتهای مختلف رو نشون بده

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    عزیز از کی تا حالا ap سایت سروای میکنه میگه ap بزارمو به یه ap دیگه وصل شم

نام حقيقي: Mehran

عضو عادی شناسه تصویری KherKhere
    نوشته
    272
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    59
    با این linksys wrt160n یا linksys wrt54g چی امکان انجام همچین کاری هست ؟

نام حقيقي: Siamak Nahavandi

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    108
    سپاسگزاری کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط KherKhere نمایش پست ها
    سلام .

سوالمو این طور مطرح میکنم فرض کنید که یه جایی هستید 7-8 تا Access Point دورو ورتورن باشه ولی PC شما جایی باشه که فقط 1-2 تاشو اونم با Signal ضعیف ببینه .

حالا سوالم اینه که آیا من میتونم یه Access Point بزارم که دورو ورشو ببینه و سیگنالو بده به PC من ؟

یعنی در واقع Access Point به عنوان چشم من باشه . اون ببینه سایر Access Point هارو و من هم اونو ببینم بدین ترتیب من بتونم هرچی Access Point دوروبرم هست از طریق سیستمم ببینم .

با تشکر .

حتما شما می تونین این کار رو انجام بدین (اصلا این یکی از کارهای اکسس پوینت ها هست).
    اول یه توضیح مختصر : PC شما به این دلیل نمیتونه به اکسس پوینت های ضعیف وصل بشه که رادیوی خودش هم ضعیفه ولی شما اگه به رادیو قوی قرار بدین حتما میتونین به اون اکسس پوینتهایی که سیگنالشون روی PC ضعیفه وصل بشین.

سئوال شما رو دو جور میشه جواب داد :
    اول اینکه شما PC رو با کابل به اکسس پوینت جدید وصل کنین : معمولا اکسس پوینت ها یه حالتی به نام Client mode یا Station mode یا AD-Hoc mode دارند که در این حالتها فقط شما نیاز به داشتن SSID اکسس پوینت اصلی دارید وبا استفاده از یکی از این حالتها متونین به اکسس پوینت اصلی وصل بشین .

دوم اینکه شما PC رو به صورت Wireless یا بوسیله کابل به اکسس پوینت جدید وصل کنین : این مدل یه خورده (لطفا اصلا نگران نشید، فقط یه خورده) پیچیده تره که مربوط میشه به یه سری حالتهای دیگه مثل Bridgh Point to Point یا Bridgh Point to multi point یا WDS که با استفاده از این modeها شما هم میتونین به صورت Wireless هم به واسطه کابل به اکسس پوینت جدید وصل بشین ولی برای این modeها شما نیاز به داشتن Mac-Address - Channel Number - Band اکسس پوینت اصلی خواهید داشت و همچنین دسترسی به هر دو اکسس پوینت تا هر دو تا رو مثل هم تنظیم کنین و مک آدرسهاشون رو داخل هم دیگه بزنین.

درضمن در جواب جناب مازیار باید بگم که خیلی از APها Site Survey میکنن و اکسس پوینت های دور و بر خودشون رو میبینن .

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    شما اول طرف رو ببین بعد برو مسائل تخصصی تر بله senao 2611 میتونه این کارو کنه که قیمتش هم پایینه اما دلیل نمیشه طرف داره یه لینک ساده میزنه بکنیمشpear tp pear

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    سلام .

با تشکر .
    احتمالا ابزار هایی هستند که بتوانند چنین کاری را انجام دهند،
    اما بطور معمول، میتونید از رادیو هایی استفاده کنید که قابلیت Station یا Client را داشته باشند. این ابزار به یکی از سرویس دهنده ها متصل شده و : سیگنال را ریپیت کرده و شما از سیگنال دوم استفاده میکنید، یا بصورت شبکه ای از سرویس دریافت شده استفاده میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    عزیز از کی تا حالا ap سایت سروای میکنه میگه ap بزارمو به یه ap دیگه وصل شم
    در صورتی که ابزار، قابلیت تنظیم به حالت Client / Station داشته باشد، میتواند چنین کاری کند.

با این linksys wrt160n یا linksys wrt54g چی امکان انجام همچین کاری هست ؟
    در صورتی که سیگنال کافی دریافت شود و این ابزار آنها را بتواند دریافت کند، بله.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

multi point

wrt160 n

برچسب برای این موضوع