صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 20

موضوع: افزایش میزان ولتاژ , جریان poe

نام حقيقي: جوادی

عضو عادی
    نوشته
    374
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    81

افزایش میزان ولتاژ , جریان poe

دوستان سلام
    من از وقتی که وایر لس رو شروع کردم چند تا مشکل عمده داشتم یکیش مانع بود یکی یگه هم طول کابل
    می یه power station 5 دارو که اداپتورش 15 ولت 0.8 آمپر هست ولی این با کابل 20 متری شبکه میسازه ولی اینقدر ضعیفه که جون نداره signal strength بده
    من حداثر تا چه ولت و آمپری می تونم اضافه کنم که رادیو نسوزه تا طول بالا هم جواب بده؟
    اصلا میشه از یه آداپتور دیگه استفاده کرد یا اینکه فقط باید از اداپتور توی پک خودش استفاده کنیم ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mah.joneidi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mah.joneidi
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    1
    Max v=15v
    Max A=unlimmited

moj14mja سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mah.joneidi نمایش پست ها
    Max v=15v
    Max A=unlimmited
    یعنی اگه یه باطری 12 ولت 50 آمپر ماشین رو وصل کنم چیزیش نمی شه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moj14mja نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من از وقتی که وایر لس رو شروع کردم چند تا مشکل عمده داشتم یکیش مانع بود یکی یگه هم طول کابل
    می یه power station 5 دارو که اداپتورش 15 ولت 0.8 آمپر هست ولی این با کابل 20 متری شبکه میسازه ولی اینقدر ضعیفه که جون نداره signal strength بده
    من حداثر تا چه ولت و آمپری می تونم اضافه کنم که رادیو نسوزه تا طول بالا هم جواب بده؟
    اصلا میشه از یه آداپتور دیگه استفاده کرد یا اینکه فقط باید از اداپتور توی پک خودش استفاده کنیم ؟
    دوست عزیز

پاور 5 ، 12 وات هستش یعنی می تونی از 12 ولت 1 آمپر شروع کنی تا 48 ولت 0.25 آمپر ولی نمی تونی جریان با یه ولتاژ ثابت بالا ببری چون یه هر دستگاهی یه مقاومتی داره هر مقاومتی هم یه توانی اگه بخوای بیشتر بهش فشار بیارین مشکل پیدا می کنه

توصیه من به شما اینکه از سیم باکیفیت استفاده کنید

در غیر این صورت باید یه تقویت کننده بسته به میزان افت سر راه اون قرار بدین

یا این که POE رو نزدیک رادیو ببندید

عضو عادی
    نوشته
    374
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    81
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    یعنی اگه یه باطری 12 ولت 50 آمپر ماشین رو وصل کنم چیزیش نمی شه؟؟؟
    فکر کنم چیزیش نمیشه چون توان مصرفی با توان تولیدی فرق می کنه
    اگه توان باتری V*I=P باشه یعنی اینقدر ماکزیمم توان تولیدی هست که میتونه تولید کنه
    ولی توان مصرفی رادیو اگه P=R*I^2 باشه با توجه به مقدار PوRجریان میکشه اگه ولتاژ دو سرش یرایر ولتاژ باتری باشه باتوجه به R,Pجریان مصرفی مشخص میشه که نباید از ماکزیمم جریان تولیدی باتری بیشتر باشه
    اگه اشتباه میگم بفرمایید تا متوجه بشم ممنون

دوست عزیز

پاور 5 ، 12 وات هستش یعنی می تونی از 12 ولت 1 آمپر شروع کنی تا 48 ولت 0.25 آمپر ولی نمی تونی جریان با یه ولتاژ ثابت بالا ببری چون یه هر دستگاهی یه مقاومتی داره هر مقاومتی هم یه توانی اگه بخوای بیشتر بهش فشار بیارین مشکل پیدا می کنه

توصیه من به شما اینکه از سیم باکیفیت استفاده کنید

در غیر این صورت باید یه تقویت کننده بسته به میزان افت سر راه اون قرار بدین

یا این که POE رو نزدیک رادیو ببندید
    خب اگه POE رو ببرم بالا دیگه از کامپیوتر به POE جواب نمیده

ویرایش توسط moj14mja : 2010-08-18 در ساعت 01:15 PM

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    آقا جواد یعنی من اگه یه ترانس 220 ولت 100 آمپر بهتون بدم حاضری یه لامپ 100 وات رشته ای 220 ولت رو بهش وصل کنی؟؟؟
    ( مدار حلقه بسته هستش یعنی یه مسیر رفت یه مسیر برگشت سیم نول سیم برگرفته از مرکز ترانس ستاره و ارت می باشد یعنی یه مقاومت بسیار کم به اسم زمین این زمین هرچی جریان بریزی توش با می خواد کم نمی یاره ) ( به خاطر این ارت رو وصل می کنن به مرکز ترانس ستاره که شبکه بالانس بمونه فکرشو بکن اگه فازو بدی به یه لامپ و به جای نول به زمین وصل کنید عمر لامپ نصف عمر معمول می شه چون خوراک زمین جریان هستش و ولتاژ به صفر میل می کنه )

دوست عزیز در مدارات تکفاز این ولتاژ نیست که باعث خرابی وسیله می شه بلکه جریان هستش

در مورد سه فاز هم توان راکتیو باعث کوتاه شدن عمر ادوات برقی می شه

در رابطه با قسمت آخر که گفتید

(خب اگه POE رو ببرم بالا دیگه از کامپیوتر به POE جواب نمیده)

این بستگی به جریانی داره که CPU به کنترلر LAN می ده می تونه از یک آمپر بالا تر باشه که باعث می شه مسیر دیتا پایدار تر باشه ( به استاندارد پورت LAN مراجعه نمایید )

عضو عادی
    نوشته
    374
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    81
    آقا جواد یعنی من اگه یه ترانس 220 ولت 100 آمپر بهتون بدم حاضری یه لامپ 100 وات رشته ای 220 ولت رو بهش وصل کنی؟؟؟
    ( مدار حلقه بسته هستش یعنی یه مسیر رفت یه مسیر برگشت سیم نول سیم برگرفته از مرکز ترانس ستاره و ارت می باشد یعنی یه مقاومت بسیار کم به اسم زمین این زمین هرچی جریان بریزی توش با می خواد کم نمی یاره ) ( به خاطر این ارت رو وصل می کنن به مرکز ترانس ستاره که شبکه بالانس بمونه فکرشو بکن اگه فازو بدی به یه لامپ و به جای نول به زمین وصل کنید عمر لامپ نصف عمر معمول می شه چون خوراک زمین جریان هستش و ولتاژ به صفر میل می کنه )

دوست عزیز در مدارات تکفاز این ولتاژ نیست که باعث خرابی وسیله می شه بلکه جریان هستش

در مورد سه فاز هم توان راکتیو باعث کوتاه شدن عمر ادوات برقی می شه
    فرمایشتون کاملا متینه حتی درصورتی که به جای ستاره از مثلث هم استفاده کنی باز هم همین داستان ارت هست منتهی به صورت دیگه
    ولی در مورد لامپ ،حرفتون درسته چون با وصل کردن نول به زمین در واقع زمین جزئی از مدار و مقاومت بی نهایت زمین با مقاومت لامپ سری میشه و حداثر جریان تولیدی منبع را میکشه که باعث گرم شدن لامپ میشه که خرابش میکنه در واقع زمین سری شده باعث افزایش مقاومت مدار و در نتیجه تغییر توان مصرفی و جریان کشیده شده میشه
    ولی اما این موضوع در مورد رادیو درست نیست چون یه مقاومت ثابت داره و توان و جریان مصرفی ثابت یعنی اگه جریان مصرفی ثابت باشه ربطی به توان تولیدی مبع نداره

باز هم اگه اشتباه میکنم بفرمایید تا مطلع بشم یا لینک خاصی برای مطالعه اگه مد نظر دارید بفرمایید ممنون

این بستگی به جریانی داره که CPU به کنترلر LAN می ده می تونه از یک آمپر بالا تر باشه که باعث می شه مسیر دیتا پایدار تر باشه ( به استاندارد پورت LAN مراجعه نمایید )
    در مورد کنترلر شبکه باید از کجا بفهمم چند آمپر هست آیا تغیر هم میکنه؟

ویرایش توسط moj14mja : 2010-08-18 در ساعت 11:47 PM

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    فرمایشتون کاملا متینه حتی درصورتی که به جای ستاره از مثلث هم استفاده کنی باز هم همین داستان ارت هست منتهی به صورت دیگه
    ولی در مورد لامپ ،حرفتون درسته چون با وصل کردن نول به زمین در واقع زمین جزئی از مدار و مقاومت بی نهایت زمین با مقاومت لامپ سری میشه و حداثر جریان تولیدی منبع را میکشه که باعث گرم شدن لامپ میشه که خرابش میکنه در واقع زمین سری شده باعث افزایش مقاومت مدار و در نتیجه تغییر توان مصرفی و جریان کشیده شده میشه
    ولی اما این موضوع در مورد رادیو درست نیست چون یه مقاومت ثابت داره و توان و جریان مصرفی ثابت یعنی اگه جریان مصرفی ثابت باشه ربطی به توان تولیدی مبع نداره

باز هم اگه اشتباه میکنم بفرمایید تا مطلع بشم یا لینک خاصی برای مطالعه اگه مد نظر دارید بفرمایید ممنون

در مورد کنترلر شبکه باید از کجا بفهمم چند آمپر هست آیا تغیر هم میکنه؟

در مورد اول
    برداشت من از منابع برق صنعتی که بیشتر از شبکه و مخابرات بهش احاطه دارم و چون کارم شبکه PLC و مانیتورینگ هستش دستگاه های زیادی رو دیدم که هنگام سوییچ شدن برق ژنراتور آسیب دیدن

اگه منبع روشنی در این باره به چشمم بخوره برات می فرستم

در POE ترانس وجود نداره و تمام خازن و مقاومت هستن که باعث به وجود اومدن پتانسیل مناسب برای مصرف می رسنخازن که در این مدار فقط به عنوان صافی و فیلتر ازش استفاده می شه و سلف هم به عنوان فیلتر هستش می مونه مقاومت هر مقاومت یه توانی داره این مقاومت ها اکثرا به صورت سری قرار می گیرن که اضافه بار مصرفی روی اونها تلف شه و به مصرف کننده آسیبی نرسونه حالا یه سلول خورشیدی داریم که در یک روز کاملا آفتابی جریانی برابر 3 آمپر و ولتاژی برابر 48 ولت رو تولید می کنه اگه بخوام این منبع رو مستقیما به رادیو وصلش کنم ولتاژش که با دیتا شیت سازنده می خونه می مونه جریان به نظر شما این جریانه چر می شه جایی هستش تلف بشه ؟؟؟

3A*48V=144W

به نظر شما می تونه توان تحمیلی 144 وات رو تحمل کنه؟؟؟

در مورد مقاومت ثابت رادیو هم جا داره بگم که هر مقاومتی در حالات مختلف برآیند متفاوتی رو در خروجی اعمال می کنه و هیچ چیز ثابت نیست ما ثابت فرض می کنیم تا کار خودمان را ساده کنیم

شما 2 تا مقاومت آجری 10 وات را با باطری 100 آمپر ساعت سری کن ببین چه اتفاقی براش می افته ( برای رادیو هم همون اتفاق می افته )

در مورد قسمت دوم

یه CPU توانی حدود 50 تا 100 وات برق مصرف می کنه ( بسته به نوع ) این جریان در ورودی ها با امپدانس بالا و در خروجی ها با امپدانس کم هستش ولتاژ پایه مصرفش 5 و 12 ولت هستش اگه این مقدار رو بدون اتلاف فرض کنیم و تقسیم بر خروجی ها کنیم تقریبا جریان بالایی به پرت لن می رسد ( من مطالعه ای در رابطه با استاندارد LAN نداشتم و فقط از نظر مداری مادربرد و CPU را مورد بررسی قرار دادم)

عضو عادی
    نوشته
    374
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    81
    ای بابا داری کم کم کل اطلاعات من رو مورد شک خودم قرار میدی
    اصلا یه منبع 24 ولت 3آمپری یعنی چه ؟کدام یک از گزینه های زیر هست
    1-ولتاژ ثابت 24 ولت که حداثر 3 آمپر جریان تولید می کند
    2-ولتاژ ثابت 24 ولت که فقط 3 آمپر جریان تولید می کند (یعنی خروجی همیشه 3 آمپر هست کمتر و بیشتر نمیشه مگر در حد خیلی جزئی)
    کدام یک از دو گزینه مفهوم باتری هست؟
    فکر کنم اگه این رو بدونم کل مشکلاتم حل میشه

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    پایستگی بار الکتریکی

با الکتریکی به وجود نمی آید و از بین نیز نمی رود فقط از یک جسم به جسم دیگر منتقل می شود ، این بیان را پایستگی بار الکتریکی می نامیم.

بار الکتریکی

بين الكترونها و پروتونها نيروي جاذبه و بين خودشان باهم نيروي دافعه وجود دارد كه ماهيت اين نيروها هنوز شناخته نشده است اما براي تحليل ساده تر بارالكتريكي را مطرح كرده كه براي الكترون با علامت منفي و براي پروتون با علامت مثبت مشخص شده است.

باردار کردن مواد

روشهاي باردار كردن ماده همان روشهاي توليد الكتريسيته است .بعبارت ديگر مي توان با استفاده از اين روشها الكتريسيته توليد كرد . ساده ترين اين روشها مالش دو ماده بهم است كه باعث مي شود الكترونها از يك ماده به ماده ديگري بروند و در نتيجه اختلاف بار بين دو ماده ايجاد شود . مثلا مالش يك ميله شيشه اي به يك پارچه پشمي سبب باردار شدن هر دو ماده مي شود كه يكي بار مثبت ( كمبود الكترون ) و ديگري بار منفي ( ازدياد الكترون) مي يابد.

باردار كردن مواد و ربط آن به توليد الكتريسيته

مواد از نظر هدايت الكتريكي به چند دسته تقسيم مي شوند ؟
    همه مواد از نظر هدايت الكتريكي جز يك از سه دسته زير مي باشند
    الف) هادي ها :
    موادي كه براحتي برق را از خود عبور مي دهند
    ب) عايقها :
    موادي كه برق را از خود عبور نمي دهند
    ج) نيمه هادي ها :
    اين مواد در شرايط خاصي مانند هادي ها يا نيمه هادي ها عمل مي كنند . اما در حالت عادي برق را به مقدار ناچيز از خود عبور مي دهند

جريان الكتريكي

هرگاه حاملهاي الكتريسيته ( الكترونها ) در يك هادي بحركت درآيند جريان الكتريكي ايجاد مي شوند . اما هر حركت الكتروني جريان برق نيست . بلكه اين حركت بايد در يك مسير مشخص باشد .هر چقدر الكترونهاي بيشتري در زمان كمتري در مسير مشخص حركت كنند مقدار جريان نيز بيشتر مي شود.

آمپر

براي دانستن ميزان جريان بايد بتوان آن را با عدد بيان كرد كه به همين منظور از واحد سنجش جريان كه همان آمپر است استفاده مي شود.

مقدار يك آمپر جريان چقدر است ؟

هرگاه از يك هادي تعداد ۲۸/۶ ضربدر ۱۰ بتوان ۱۸ الكترون در يك ثانيه بگذرد اين ميزان الكترون در زمان يك ثانيه معرف يك آمپر جريان الكتريكي است.

در مورد ولتاژ هم می دونید که ما برای اینکه الکترون رو از اتم جدا کنیم و به جریان در بیاریم نیاز داریم اون رو به سمت هفتمن لایه الکترونش بکشیم و از هسته اتم دورش کنیم این مقدار انرژی پیمانه ای که الکترون می گیره رو ولتاژ می گوییم که با برگشتن به حالت اولیه نور و گرما آزاد می کنه ( شیمی سال اول دبیرستان )

من برای اینکه بهتر به بحث بپردازم یه نکته دیگه رو برای درک بهتر گوش زد می کنم

نمی دونم شما رشتتون چیه ولی امیدوارم با دیود ها آشنایی داشته باشین

دیود مثل یه شیر یک طرفه آب در صنعت الکترونیک عمل می کنه تشکیل شده از نیمه رساناهاست و از دو قسمت p و n تشکیل شده و از p به سمت n راه می ده

در این بحث یه تئوری هست به نام حفره ها

در این تئوری برای درک کار دیود ازمون می خوان فرض کنیم در لایه n یه حفره داریم که باید به وسیله الکترون پر بشه الکترون از کجا می یاد از لایه p که به پتانسیل مثبت وصل هستشاین طوری می شه که جریان در این نیمه رسانا به وجود می یاد

حالا می رم سر اصل بحث

ما برای به وجود اومدن جریان نیاز به مدار بسته داریم.

در مدار بسته پتانسیل بالا ( یه فرض موقعی که هندونه خالی می کنن رو فرض کنید هندونه الکترون و ماشینی که ازش خالی می شه هسته اتم نفر اول هندونه رو از مرکز هسته می کشه و دور می کنه، (نفر دوم حفره ) می بینه دست یکی خالیه ( حفره ) می ندازه تو دستش طرف دوم می گیره می زاره زمین و چرخه ادامه داره)به سمت مصرف کننده حرکت و بعد از مصرف به حالت اتم خنثی به چرخه برمی گردد

در رابطه با مسئله مورد بحث یعنی اگه جریان بالا باشه نمی تونیم به یه مداری بدیم که مصرفش که ( توانش رو نداره)شما فرض کن سه نفر می خوان هندونه ماشین رو خالی کنن دونفر از ماشین هندونه می ندازن یه نفر پایین می گیره اگه در یک زما حفره پر بشه دیگه جایی برای بارگزاری نمی مونه تا موقعی که هندونه رو زمین بزاره

در الکترونیک دو نوع قرار گیری برای مقاومت وجود داره یکی سری و دیگری موازی

در قرار گیری موازی برای تقسیم ولتاژ که در مقاومت های متغییر پتانسیومتر نام دارد

و در موازی برای کاهش جریان که (راُستا) می نامند

دلیل قرار گیری مقاومت به صورت سری در مدارهای مبدل توان صرفا کاهش جریان می باشد و در طراحی های مدرن همان مقاوت هم برای کاهش جریان هم به عنوان فیلتر عمل می کند.( برای اینکه جریان بیش از حد به مصرف کننده نرسد)

برای درک بهتر به فیزیک یک قسمت الکتریسیته قضیه انتقال بار بین دو گوی مراجعه شود.

و درآخر
    یه مبدلی هست که 200 به 20 تبدیل می کنه حالا اگه بهش 20 بدی به 2 تبدیل می کنه شما نمی تونین یه ولتاژ 12ولت باطری رو بدی به POE و ازش 12 تحویل بگیری تازه POE هم به اندازه ای گذر جریان رو تحمل می کنه بعد اون مشکل براش پیش می یاد و اگر هم به POE ندی مشتقیما بدیش به رادیو چون فشار جریان رو داریم و بار دیگری وجود ندارد که فشار برروی اون باشد پس رادیو در قسمت تغذیه IC ها مشکل پیدا می کند و اگر قسمت قدرت آسیب نبیند به طبقه های ظریف تر نظیر کنترلر LAN آسیب می رساند.

اگر مطلب را درک نکردین یا به هر صورت جایی گنگ بود در خدمتم

اگر در توضیحات کاستی بود و یا مشکلی داشت لطفا بازگو کنید تا اصلاح نمایم

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    به جای این همه داستان
    به جای کابل 150 تومنی از کابل 500 تومنی استفاده کن
    هزینه آداپتور هم با همین برابر می شه

Zahmatkesh و moj14mja سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    374
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    81
    پایستگی بار الکتریکی

ما برای به وجود اومدن جریان نیاز به مدار بسته داریم.

در مدار بسته پتانسیل بالا ( یه فرض موقعی که هندونه خالی می کنن رو فرض کنید هندونه الکترون و ماشینی که ازش خالی می شه هسته اتم نفر اول هندونه رو از مرکز هسته می کشه و دور می کنه، (نفر دوم حفره ) می بینه دست یکی خالیه ( حفره ) می ندازه تو دستش طرف دوم می گیره می زاره زمین و چرخه ادامه داره)به سمت مصرف کننده حرکت و بعد از مصرف به حالت اتم خنثی به چرخه برمی گردد

در رابطه با مسئله مورد بحث یعنی اگه جریان بالا باشه نمی تونیم به یه مداری بدیم که مصرفش که ( توانش رو نداره)شما فرض کن سه نفر می خوان هندونه ماشین رو خالی کنن دونفر از ماشین هندونه می ندازن یه نفر پایین می گیره اگه در یک زما حفره پر بشه دیگه جایی برای بارگزاری نمی مونه تا موقعی که هندونه رو زمین بزاره

در الکترونیک دو نوع قرار گیری برای مقاومت وجود داره یکی سری و دیگری موازی

در قرار گیری موازی برای تقسیم ولتاژ که در مقاومت های متغییر پتانسیومتر نام دارد

و در موازی برای کاهش جریان که (راُستا) می نامند

د
    اگر در توضیحات کاستی بود و یا مشکلی داشت لطفا بازگو کنید تا اصلاح نمایم
    بسیار متشکر از لطف و زحمت فراوان
    شرمنده از اینکه زحمت بازیابی اطلاعات خیلی پیش پا افتاده رو متحمل شدید

با این توضیحات شما تو سوال من گزینه 2 را انتخاب میکنید(یعنی در خروجی باتری و ترانس(مثل poe)علاوه بر ولتاژ جریان هم ثابت هست )
    درسته؟
    ولی من تا حالا فکر می کردم که مثلا اگه یه باتری 25 ولت هست و جریان اون نوشته 3آمپر: اگر بهش یه مقاومت 50 اهمی وصل کنیم اون وقت جریانی که از مقاومت میگذره برابر 25/50=0.5 آمپره
    ولی شما میگید عین سه آمپر باتری از مقاومت میگزره و اون رو گرم میکنه و خراب
    من درست متوجه شدم دیگه مگه نه؟

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    دشمنت شرمنده یه موقعه هایی هست که باید زندگی مون رو مرور کنیم ببینیم که کجا ایستادیم و من خودم مطمئنم که همین مطالب بازگو شده که امروز باعث روشن شدن مطلب شد یه روز هم به کار خودم می یاد و اینها پایه طراحی مدار هستش و من از شما بابت سئوالاتتون متشکرم

مقاومت تا حدی که توان داره در برابر تجاوز جریان ایستادگی می کنه ولی صرفا این نیست که نتونیم جریان رو تحمیل کنیم

یه زمانی معلم می اومد سرکلاس ازمون می پرسید چندتا مجموعه می تونیم نام ببریم که مجموعش بشه به فرض ده

حالا شرکت به ما می گه شما از بازه 12 ولت 1 آمپر تا 48 ولت 2 آمپر در صورتی که توان 12 وات رو بده می تونید استفاده کنید

ویرایش توسط Zahmatkesh : 2010-08-21 در ساعت 09:47 PM

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    عزیز جان
    کابلتو عوض کن
    همش فکر برق دستگاه نباش
    فکر اون دیتای بدبخت که میخواد از روی اون سیم عبور کنه هم باش

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: babakghafori

خواننده شناسه تصویری parssat
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    15
    دوستان سلام

آفرین به این همه اطلاعات......
    اما این بنده خدا با این حرفا که کارش حل نشد.
    شما این کارا که میگم انجام بده حل میشه.
    کابل شبکه Cat6 میگیری و آداپتور را به 18V 3A تبدیل میکنی.
    تا 40 مترش 100 جا تست زدم.
    در ضمن این مشکل 12v برای Ps5 و ps2 سری اول هستش الان Poe و آداپتور زیبا و با کیفیت شده.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط nkm نمایش پست ها
    عزیز جان
    کابلتو عوض کن
    همش فکر برق دستگاه نباش
    فکر اون دیتای بدبخت که میخواد از روی اون سیم عبور کنه هم باش
    وقتی جریان دهی خوب بشه که دیتا مشکلی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط parssat نمایش پست ها
    آفرین به این همه اطلاعات......
    اما این بنده خدا با این حرفا که کارش حل نشد.
    شما این کارا که میگم انجام بده حل میشه.
    کابل شبکه Cat6 میگیری و آداپتور را به 18V 3A تبدیل میکنی.
    تا 40 مترش 100 جا تست زدم.
    در ضمن این مشکل 12v برای Ps5 و ps2 سری اول هستش الان Poe و آداپتور زیبا و با کیفیت شده.
    من هم اولش از ضعیف بودن کابل گفتم ولی مثل اینکه دوستمون کارش با عوض کردن کابل حل نمی شوده و چون ما از کارش خبر نداریم شاید مشکلات دیگه ای هم وجود داره که باعث اثر گذاری روی برق می شه

در مورد عوض شدن POE ها
    منم دیدم یه خورده بزرگ تره.

ولی از کجا معلوم داخلش تغییر پیدا کرده، شما بازش کردی؟

شاید فضای بیشتر برای خنک کردن ادواتش باشه.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

مدارهای تقسیم کننده ولتاژوجریان

بررسی مدارهای تقسیم کننده ولتاژ و جریان

ولتاژ POE

افزایش آمپر آداپتور

بالا بردن امپر

برسی مدارهای تقسیم کننده ولتاژوجریان

بالا بردن ولتاژ

بالا بردن آمپر آداپتور

بالا بردن ولتاژ آداپتور

اداپتورهای جریان ثابت