نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: Access point چی بگیرم؟

نام حقيقي: آریا

مسدود شده
    نوشته
    154
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    78

Access point چی بگیرم؟

درود
    با 100 الی 150 تومن Access point چی بگیرم؟قصد دارم اینترنت روی 2 الی 3 تا لب تاپ شر کنم تو محیط اداری 200 متری شایدم هم در آینده 2 الی 3 تا سیستم دیگه هم بهش وصل شه.
    خودم بررسی کردم نتیجه این شد:
    از لینکسیس wap 610n که تهران گیر نمیاد! یا

wirless router 320n
    که خب این روتر هم هست و اینطور که با wap610n مقایسه کردم چیزی کم نداره چون امکانات repeater....رو هم نداره
    و

level one wap 6010

dlink هم که منتفی است

نظر شما چیست؟

...

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    میتونی دو تا پلانت بگیری، (802.11g Wireless Access Point / WAP-4036 - PLANET Product) هر کدوم شعاعی حدود 150 متر رو پوشش میده، هر کدوم رو یک نقطه بذاری. قیمت تمام شده برای هر دو هم حدود 130 خواهد شد. مگر انتظارات بیشتری داشته باشید.

aria_irani سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: آریا

مسدود شده
    نوشته
    154
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    78
    کاره خاصی نیست منتها میحام چیزی بیگرم که پس فردا هم خواستم یه بخش از شبکه رو وایرلس کنم . بک بن خوبی داشته باشه
    نیاز فعلیم فقط share کردن اینترنت روی 2 الی 3 تا لب تاپ هست. همین
    و ترجیح خودم روی مارک دار بودن هم هست. linksys wrt320 و level one dap 6010

level one اکسس پوینتش کیقیتش چه جوریه؟ در مقایسه با linksys wrt320?!!!!

یک سوال مهم هم برام پیش اومده قضیه اینطوری است که: یک مودم معمولی دارم و یک سوییچ
    حالا میخام linksys WRT 320 N رو بخرم و به سوییچ وصل کنم. کار این دستگاه این باشه که Access point بشه و به هر لب تاپی که روشن میکنم بتونه یک Ip از رنج شبکم و Ip defult gate way که مودم معمولیم هست رو با dns های : Ip dns server داخلیم وروی wan رو بده.

الان منو setup -wrt320 رو نگاه کردم تو قسمت wirless که جایی برای دادن Ip نداره و تو قسمت Lan فقط تنظیمات ip خود دستگاه و dhcp داره که در dhcp اگر فعال باشه gateway نداره؟ پس چطور ip مودم معمولیم asus رو بدم?
    واگر dhcp غیر فعال کنم رو مودم wrt320 اونقت فقط لب تاپ ها را باید دستی ip بدم؟ درسته؟
    پس برای رفع این مشکل باید فقط سراغ اکسس پوینت مثل level one 6010 یا مدلهای دیگه باید برم؟

در ضمن dhcp و dns server j, تو Lan دارم.

ممنون میشم کمکم کنید

ویرایش توسط aria_irani : 2010-08-11 در ساعت 07:47 PM

نام حقيقي: Siamak Nahavandi

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    108
    سپاسگزاری کرده
    18
    جناب آریا ، سئوال شما یه مقدار نامفهومه ولی اینطور که من متوجه شدم شما مشکل خاصی ندارین و همون DHCP که روی شبکه شما فعاله میتونه این کار رو به راحتی براتون انجام بده و نیازی هم به DHCP خود AP ندارین . برای خرید AP هم خدمت شما عرض میکنم که توی محیط 200 متر مریع هیچ مشکلی شما به هیچ اکسس پوینتی نخواهید داشت ولی اگه منظور شما شعاع 200 متر هست !!!! یه خورده زمان و تلاش میخواد!!!

آقای محمدرسول ...
    اگه ممکنه بگید که این اکسس پوینتها چطوری فاصله 150 متر !!!! رو پوشش میدن . اگه منظور flat هستش که همه AP ها 150 متر رو پوشش میدون ولی در مقابل موانع اکسس پوینتهای چند میلیونی هم این کار رو به راحتی انجام نمیدن . لطفا اطلاعات صحیح به افراد بدین .

ویرایش توسط siana_vnd : 2010-08-21 در ساعت 04:41 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f77/t37397.html

قیمت access point

قیمت wap610n

linksys wap610n قیمت

dlink dns-320wireless linksys رمز دار کردنwap_4036 setکردن مودم دیلینکقیمت wireless access pointقیمت مودم access pointمیخوام wap610naccess point چی بگیرمaccess point linksys قیمتقیمت Linksys WAP610Nکانفیگ wireless ap asusاکسس پوینت های linksysکانفیگ planet 802.11n access pointتنظیمات access point linksysconfig کردن wap610nاکسس پوینت wap610nاکسس پوینت 200 متریlinksys wap 610naccess point 200 مترقيمت اکسس پوينت ها linksysتنظیم access point wap610nاکسس پوینت linksys wrt320

برچسب برای این موضوع