صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 55

موضوع: راهنمایی در نصب لینک وایرایس با پهنای باند 300mb/s

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    سلام

دوستان به نظر شما اگه نانو رو PTP در فاصله نیم سانتی هم بزاریم 100 مگ می ده .

آقا مازیار نانو رو خیلی دسته بالا گرفتی. اصلا از دیدگاه الکترونیکی در اندازه این حرف ها نیست (دلیل دارم!)
    موافقم
    من از نانو در فاصله 500 متری دارم ازش استفاده میکنم اما واقعاً ازش راض نیستم در صورتی که با TP-link در همون فاصله خیلی راضی تر هستم .
    اما از نانو در فاصله هایی دور نمیشه اصلاً روش حساب کرد.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    در اینجا اصلی ترین مطلب پهنای باند 300 مگ هستش گذشته از فاصله و دوستمون لوازم کارش رو عوض کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghobar نمایش پست ها
    موافقم
    من از نانو در فاصله 500 متری دارم ازش استفاده میکنم اما واقعاً ازش راض نیستم در صورتی که با TP-link در همون فاصله خیلی راضی تر هستم .
    اما از نانو در فاصله هایی دور نمیشه اصلاً روش حساب کرد.
    سلام رضا

دوست محترم هرچیزی یه شرایط و یه ایده آل هایی داره

اگه شرایط رعایت نشه بهترین ادوات هم کمترین کارایی رو می دن .

من خودم در حال حاضر یه مشتریم در فاصله 2 کیلو متری با -66 کانکت شده و تا 1مگ هم می کشه چهار ماه هم هست که داره کار می کنه لینکم هم PTMP هستش.

نام حقيقي: نیما

عضو عادی
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    9
    با سلام به همه بچه ها

من یک هفته ای بود که بیخیال این تاپیک شده بودم.

آخه هیچ کس هنوز نتونسته کانفیگ میکروتیک را داخل این تاپیک بزاره.

از قدیم گفتن : کار را که کرد؟ آن کس که تمام کرد

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_it نمایش پست ها
    با سلام به همه بچه ها

من یک هفته ای بود که بیخیال این تاپیک شده بودم.

آخه هیچ کس هنوز نتونسته کانفیگ میکروتیک را داخل این تاپیک بزاره.

از قدیم گفتن : کار را که کرد؟ آن کس که تمام کرد
    سلام

من خودم هم در کار با روتر برد ناشی هستم.

راستشو بخواین چیزی که در این باره فهمیدم هیچ کس تخصصی درباره خاص میکروتیک نداره چون هرکی سیسکو بلده می تونه میکروتیک ( البته این تفکر منه نمی دونم تا چه اندازه صدق می کنه ) هم کانفیگ کنه چون میکروتیک تازه داره شروع به آموزش می کنه من چند وقت پیش در سایتش گشت می زدم که از یه راهی رفتم به قسمت آموزشی و بعد نمایندگانی دیدم که آموزش رو شروع کردن برای این موضوع یه شرکت در کیش آموزش می داد و اسمی هم برای دوره هاش انتخاب کرده بود.

منم دنبال کانفیگ میکروتیک می گشتم که با این فروم آشناشدم

الان می بینم میکروتیک جای خودش ولی من اگه با شبکه آشنا باشم می تونم کانفیگش کنم در حال حاضرم یه برد از دکلم باز کردم گذاشتم جلوم برای یادگیریم
    و از فضای برنامه نویسی به صورت محتوایی خوشم اومده اگه چیزی یاد گرفتم که بدرد بخور بود در این تاپیک قرار می دم که شما هم استفاده کنید.

و به شما هم توصیه می کنم برنامه نویسی رو به صورت محتوایی شروع کنید در این باره من هم تلنت می زنم هم از گزینه NEW terminal بهره می برم و اگه در این مکان علامت سئوال بزنید تمام دستورات جاری را به شما می دهد

ویرایش توسط Zahmatkesh : 2010-07-27 در ساعت 08:55 AM
    itpirooz سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ali

عضو عادی شناسه تصویری s3cure
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    0
    پیشنهاد میکنم که کانفیگ این کار را به یه نفر که تجربه کار با میکروتیک داره بسپارید.
    شما باید اول بتونید روتر هاتون را کانفیگ کنید که این بستگی به شرایط لینکتون داره و میکروتیک هم امکانات مختلفی بهتون میده.
    میتونید یکی از میکروتیک ها را Ap و طرف دوم را station بزارید و یه بریج واسه هر کدوم تعریف کنید + IP ادرس.
    شما تو شرایط مختلف تنظیمات متفاوتی را باید انجام بدید. مثلاً ببینید تو این لینک قراره اینترنت هم وجود داشته باشه یا نه یا مثلاً شما نیاز به روتینگ هم دارید یا ...

حتی خود اسمبل کردن هم نیاز به تجربه قبلی داره که اگه رعایت نشه میتونه باعث سوختن بردتون یا ... بشه.

حداقل پیش نیاز هایی که این کار داره اینه که شما قبلاً لینک وایرلس زده باشید و با علم روتینگ هم تا حدودی آشنا باشید.

نام حقيقي: محسن معصومی

عضو غیر فعال شناسه تصویری mohsen62
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام به همه دوستان به قول دوست قبلی بهتره شما لینکو بدید کسی که تجربه قبلی داره براتون انجام بده در شرایط مختلف تنظیمات شما فرق می کنه شما باید انتظاراتون از فرمها در حد راهنمای برای رفع اشکال نگهداری نه آموزش کامل نصب لینک . تجهیزاتی که گفتی خوب هستش و در بهترین حالت به شما 120 تا 130 مگ دابلکس میده اگر شما تونستی لینکتو بزنی به نظر من کارت وایرلسس با دیش هر طرف 2 تا بزار انجوری میتونی تا 240 یا 260 مگ دابلکس بگیری

خواننده
    نوشته
    111
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    24

Icon10 mikrotik

میکروتیک ببند

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط s3cure نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم که کانفیگ این کار را به یه نفر که تجربه کار با میکروتیک داره بسپارید.
    شما باید اول بتونید روتر هاتون را کانفیگ کنید که این بستگی به شرایط لینکتون داره و میکروتیک هم امکانات مختلفی بهتون میده.
    میتونید یکی از میکروتیک ها را Ap و طرف دوم را station بزارید و یه بریج واسه هر کدوم تعریف کنید + IP ادرس.
    شما تو شرایط مختلف تنظیمات متفاوتی را باید انجام بدید. مثلاً ببینید تو این لینک قراره اینترنت هم وجود داشته باشه یا نه یا مثلاً شما نیاز به روتینگ هم دارید یا ...

حتی خود اسمبل کردن هم نیاز به تجربه قبلی داره که اگه رعایت نشه میتونه باعث سوختن بردتون یا ... بشه.

حداقل پیش نیاز هایی که این کار داره اینه که شما قبلاً لینک وایرلس زده باشید و با علم روتینگ هم تا حدودی آشنا باشید.
    سلام

دیگه نه در این حد !

در باسخ به آقای معصومی

آقا جدی جدی 433 می تونه 120 تا 130 مگ رو جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: tohid alizadeh

خواننده شناسه تصویری Xpan
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    2
    شما باید از یک نفر کارشناس مجرب استفاده کنید
    کانفیگ و تیون کردن و راه اندازی لینک وایرلس با میکروتیک، نیاز به 20-25 ساعت آموزش و تجربه کافی داره .
    درضمن داستان سیسکو از میکروتیک کلا جداس و کسی که CCWP سیسکو هم داره باید یک سری آموزشهای تکمیلی برای کار با میکروتیگ و نکات کاربردیش داشته باشه.
    در ضمن با rb 435g میتونین تا 340 مگابیت در ثانیه با 2 تا آنتن دوال و کارت مایمو پهنای باند داشته باشین .
    فقط با RB433GL یا RB493G یا 435G !

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    سلام

دیگه نه در این حد !

در باسخ به آقای معصومی

آقا جدی جدی 433 می تونه 120 تا 130 مگ رو جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    محاله بتونه رد کنه

فقط برو ماکرو ویو یا موتورلا یا رد لاین از اون جنس خوباش

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Xpan نمایش پست ها
    کانفیگ و تیون کردن و راه اندازی لینک وایرلس با میکروتیک، نیاز به 20-25 ساعت آموزش و تجربه کافی داره .
    درضمن داستان سیسکو از میکروتیک کلا جداس و کسی که CCWP سیسکو هم داره باید یک سری آموزشهای تکمیلی برای کار با میکروتیگ و نکات کاربردیش داشته باشه.
    در ضمن با rb 435g میتونین تا 340 مگابیت در ثانیه با 2 تا آنتن دوال و کارت مایمو پهنای باند داشته باشین .
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    محاله بتونه رد کنه

فقط برو ماکرو ویو یا موتورلا یا رد لاین از اون جنس خوباش
    بچه ها به تاریخ پست نگاه کردین؟؟؟

mehrzadmo سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Xpan نمایش پست ها
    دوست عزیز
    انسان برای اینکه بتونه روی سطح آب راه برع ، باید یکسری شرایط رو داشته باشه ،مولفه اول سرعت ،وزن ،تماس در سطح ووو

حالا فکر کن یه رادیو برای اینکه پهنای باند بالا عبور بده نیاز به یه سری مولفه ذاره ، که میروتیک هیچ یک از اونها رو نداره

نام حقيقي: M. ebrahimi

خواننده
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    53
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    دوست عزیز شما نمیتونی و قتی دید نداری لینک بزنی با پهنای باند بالا چون اگه بخوای پهنای باند داشته باشی باید بالای 1 گیگاهرتز کار کنی و امواج بالای 1 گیگا هرتز هم حتما باید در امتداد دید باشه

دوست عزیز آقای زحمت کش من با میکروتیک برات 200 مگ میگیرم

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط m-2348 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما نمیتونی و قتی دید نداری لینک بزنی با پهنای باند بالا چون اگه بخوای پهنای باند داشته باشی باید بالای 1 گیگاهرتز کار کنی و امواج بالای 1 گیگا هرتز هم حتما باید در امتداد دید باشه
    اگه بخواهیم از شدن و نشدن حرف بزنیم ، این امکان وجود داره که به صورت فرکانس پایین پهنای باند بالایی را از دو پوینتی که در طرفین یک کوه قرار دارند عبور داد ، بستگی به نوع بارگذاری داره(نوع مدولاسیون)

نقل قول نوشته اصلی توسط m-2348 نمایش پست ها
    دوست عزیز آقای زحمت کش من با میکروتیک برات 200 مگ میگیرم
    یعنی چی که من با میکروتیک برات 200 مگ می گیرم ، لطفا بیشتر توضیح بده ، نیازه بهت پوینت بدم عملی کنی ؟

نام حقيقي: M. ebrahimi

خواننده
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    53
    سپاسگزاری کرده
    0
    rb800 + r52hn
    البته با کانفیگ خاص با کانفیگ معمولی نمیشه

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

باند هاي لينك مايكروويو

لینک مایکروویو

تیون کردن لینک وایرلسرادیو airgridمجوز میخواهدآموزش تنظیم airgridراهنمای نصب nano bridge m5 R52hnراهنمای فارسی airgride m5آموزش تنظیمات Rocket M5تنظیم rocket m5 برای دو آنتنوایرلس پهنای باند 300نحوه کانفیگ رادیوهای موتورلاکانفیگ انتن میکروتیگاطلاعات airgraid m5پهنای باند در لینک مایکروویوپهنای باند در لینک ماکرویوubnt m5نحوه ی نصب سخت افزاری آنتن آموزش راه اندازی نانو بریجنحوه کانفیگ rocket m5 رادیو مایکروویو 300mbrocket m5 آموزش کانفیگآموزش راکتm5نصب لینک مایکروویوکانفیگ rocket m5تایپیک اموزش نصب و راهندازی nano bridge m5 روی کامپیوتر

برچسب برای این موضوع