نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: چگونگي share كردن فايل در اينترنت وايرلس

نام حقيقي: ابوالفضل حسین زاده

عضو عادی شناسه تصویری MSA00
    نوشته
    111
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    17

چگونگي share كردن فايل در اينترنت وايرلس

سلام اساتيد و دوستان گرامي ...

ميخواستم بدونم چطور ميشه فايل يا فولدري را share كرد .. به طوري كه ديگران بتوانند از اون استفاده كنند ...

من اينترنت وايرلس دارم ...
    منظور از ديگران دوستاني هستند كه از همين رنج و اينترنت وايرلس دارن استفاده ميكنند ..

من ميخوام مثلا پوشه اي رو share كنم ... و ديگران وقتي وارد my network places ميشن اون فايل يا پوشه رو دريافت كنند ...

لازم به ذكر كه بدونين .. الان يه همچين كاري رو كرديم ... ولي نميدونيم چطوري ....
    ميخوايم دوباره انجامش بديم ...

وارد شدن به هر سيستم رمز ورود ميخواد ....

اگه توضيح بيشتري ميخوايين بگين ...

(حل شدن اين مشكل به خيلي ها كمك ميكنه تا اطلاعات رو به راحتي انتقال دهند .. بنايراين بنده از شما خواهشمندم كه نظرت رو بدي )

با تشكر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ابوالفضل حسین زاده

عضو عادی شناسه تصویری MSA00
    نوشته
    111
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    17
    ممنون از دوستان كه تبادل نظر كردن ...

من يه راهي پيدا كردم ... هنوز امتحان نكردم .... اگه كسي تجربه داره يا ميدونه بهم كمك كنه ....

گر همه تون تو یک رنج هستید و آی پی هم دیگه رو پینگ دارید ( حتی اگر ISO هم فعال باشه پینگ دارید) خوب یک کاره راحت بکنید

IIS
    Internet Information Services
    به همین راحتی سیستم شما می شه یک وب سرور هرچی می خوای کپی کن به دوستاتون بگید تو مرورگر آی پی شما را تایپ کنن و یک اینتر
    هر چی کپی کردین توی www لود می شه و می رن دانلود می کنن

آيا با اين روش از حجم دانلود يوزرها كم ميشه ...؟؟؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه share كردن فايل

چگونگی share

شیر کردن فایل با وایرلس

نحوه share كردن فايل در اینترنت

شیر کردن فایل در شبکه وایرلس

ساختن یک share folder با wirelessshare کردن فایل در اینترنتنحوه شر کردن share کردن پرینتر بوسیله اینترنتshare اینترنت وایرلسشیر کردن فایل در اینترنتروش شر كردن نحوه share فایل در اینترنتشیر پوشه در وایرلسشیرکردن فایلها در اینترنت وایرلسshareکردن یک فایل با وایرلسشیر کردن یک فولدر با وایرلسshare کردن فایل با وایرلسشیر کردن فایل توسط وایرلسشیرکردن فایل در اینترنتhttp://forum.persiannetworks.com/f77/t36186.htmlشیر کردن فایل وایرلسنحوه share کردن در شبکه وایرلسیچگونگی share کردن شبکه کردن فایلهادر اینترنت

برچسب برای این موضوع