نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 1سپاس

موضوع: دسترسی به شبکه به صورت Wireless

نام حقيقي: -----

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4

دسترسی به شبکه به صورت Wireless

با سلام خدمت اساتید محترم.. لطفا اگه میشه کمکم کنید .. من یه انتن وایرلس دار که باهاش به اینترنت وص میشم ..

این عکس انتنمه ..

Nanostation5

خب اینم عکس مودمیه که رو خود انتن بوده و به لپ تاپم وصل میشه..

من میخام که اون کابل ابی رنگ که رابط بین مود و لپ تاپه .نباشه . بیسیم به وایرلس لپ تاپ وصل بشه ..

مودمی رو میخام که فقط اون کابل سفید رنگ که از انتن میاد بهش وصل بشه وبعد به صورت وایرلس اینترنت رو .
    برام .. sher ..کنه یعنی وقتی با وایرلسه لپ تاپ سرچ کنم مودم رو پیدا کنه . وبه اینترنت وصل بشه..
    در ضمن . اینتر نت من ADSL نیست ..

حالا . دوستان اگه کسی میدونه . چه دستگاهی رو باید خریداری کنم . لطفا.
    مدلش . به همراه عکسشو برام بذاره .. ممنون میشم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ایمان قربانعلی

خواننده شناسه تصویری Iman.gh
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    305
    سپاسگزاری کرده
    177
    سلام

اول اون مودم یا همون poe خودمون او هم دیتا رو از انتن میگیره و هم به انتن برق می رسونه پس حذفش غیره ممکنه .

دوم یا باد کابل ابی به لپ تاپ باشه یا به 1 اکسس پوینت نمی تونی حذفش کنی

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4
    خب . نمیشه بجای این poe . یک . poe وایرلس گذاشت .. که هم برق رو به انتن برسونه .. هم دیتا رو بیاره وبصورت وایرلس . sher کنه؟

دوم اینکه .. ایا میشه یه هاب وایر لس نصب کنی .و از طریق . هاب .به اینترنت وصل بشی .. ایا . هابی هست که بتونه اینترنت رو وایرلس .. شیر .. کنه ..
    سوم اینکه .. اگه میشه .. لطفا .. کامل . برام توضیح . بدید .. و بعد از بیان مشکل .. خواهش میکنم راه حل کار رو بگید .. گفتن .تنها. مشکل . کمکی بهم نمیکنه ..
    ممنون میشم .. راه حل کار رو بهم بگید . من میخام وایر لس وصل بشم به اینترنت . فقط راه حلش رو بهم بکید .ممنون..

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    1- POE فقط یک آداپتور برق است نه چیز دیگر.
    2- شما برای اتصال به اینترنت ظاهرا می بایست PPoE Connection برقرار کنید. (همانی که به اسم VPN می شناسید.) این PPoE را می توانید روی خود Nano قرار دهید. (اگر راهش را نمی دانید از شرکتی که به شما سرویس اینترنت داده کمک بخواهید.)
    3- بعد از این کار می توانید کابلی که از POE به Laptop متصل کرده اید را به یک Access-Point خانگی داخلی متصل کنید تا به صورت Wireless به شبکه دسترسی داشته باشید.
    4- PPoE را می توانید روی Access-Point داخلی تان هم تنظیم کنید.

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4
    خب . میشه یه مدل از ای اکسس پوینتی رو میتونه کارم رو راه بندازه .. رو به معرفی کنید..
    و اینکه ایا براتون . امکانش هست که . نحوه قراردادن . PPOE رو بر روی NANO رو برام شرح بدید .. ممنون میشم

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    با همه Access-Point های Indoor موجود در بازار می توانید این کار را انجام دهید. Linksys, DLink, ...
    در تنظیمات Nano جایی هست که می توانید نحوه دسترسی به اینترنت را تعیین کنید، آنجا می بایست حالت دستگاه را از Bridge تغییر دهید و تنظیمات PPoE را وارد کنید. از آنجایی که قبلا این کار را نکرده اید، توصیه می کنم از شرکت سرویس دهنده اینترنت خود کمک بگیرید تا شما را گام به گام راهنمایی کنند.

نام حقيقي: محمد جواد خردمند

عضو عادی شناسه تصویری javadkh
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    33
    سپاسگزاری کرده
    56
    بابا این دوست عزیزمون از خودمونه هممونو گذاشته سر کار خستگی همه در بره .
    دست گلش درد نکنه جدا میگم .

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    با اجازه
    شما می توانید برای این که همه چیزو جایی که آنتن قرار می گیره بزاری
    باید برق رادیو تو با سلول خورشیدی تامین کنی ( سلول خورشیدی واتی 6000 ت و نانو شما 12 واته یعنی 12 ولت 1 آمپر )
    بعد برای اینکه بین لپ تاپ و رادیو ارتباط بی سیم برقرار کنی باید به گفته دوستان از lan wireless استفاده کنید

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام ..
    من الان میتونم با لپتاپم به وایرلس وصل بشم . با روتر وایرلس d link dir 600 خب الان مشکلم اینه که با گوشی موبایل نمیتونم . وصل بشم ..

من از انتن نانو استیشن 5 استفاده میکنم. این انتن یه گیرنده است که سیگنال رو از کافی نت میگیره واز پشت انتن یه کابل میا د که به یه poe وصل میشه وبعد
    از poe یه کابل میاد که به کارت شبکه لپتاپ وصل میشه بعد من باید داخل لپتاپ یه کانکشن vpn بسازم و بعد یوز پس رو که کافی نت بهم داده رو داخلش وارد کنم ومیزنم کانکت و وصل میشم به اینترنت.

خب من الان روتر وابرلسی رو که خریدم ومشخصاتش تو پستهای قبلی ست .
    رو به poe وصل میکنم . یعنی کابلی که قراره از poe وصل بشه به کارت شبکه لپتاپ . رو وصل میکنم به روتر وایرلس
    خب روتر اینترنت رو برام شیر میکنه اما در واقع این اینترنت اصلی نیست . این همون سیگنالی هست که از انتن میاد توی poe
    واز poe با کابل میاد داخل لپ تاپ .. روتر وایرلس . در واقع جای همین کابل رو میگیره و بجای اینکه از poe اطلاعات با کابل وارد لپتاپ بشه روتر همون اطلاعات رو وایرلس برام شیر میکنه . و من باز هم بعد از سرچ کردن با لپتاپ و پیدا کردن روتر وایرلس
    وکانکت شدن به اون باید وارد کانکشن وی پی ان بشم و یوز پس رو بدم وکانکت بشم تا سایتها برام باز بشه .

خب الان من با لپ تاپ به همین شکلی که گفتم وصل میشم ومشکلی ندارم .

اما... وقتی میخام با موبایل کانکت بشم . سایتها باز نمیشه . برای اینکه گوشی هم . فقط داره سیگنالی رو که از انتن میاد رو میگیره .وتوی گوشی که دیگه کانکشنی وجود نداره که من یوز پس .رو بدم وبزنم کانکت . تا سایتها برام باز بشه .

خب حالا . من میخام کاری کنم که وقتی سیگنال از روتر وایرلس شیر میشه عمل کانکت شدن و اتصال به سرور کافی نت . تو خود روتر وایرلس . انجام شده باشه .وسیگنالی که برای من شیر میشه . بتونه سایتها رو برام باز کنه .

هههوو نفسم بند اومد از بس یه نفس تایپ کردم

لطفا .. کمک کنید تا بفهمم چطوری باید این کار رو بکنم ..

نام حقيقي: نیما

عضو عادی
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    9
    سلام دوست من
    چون لب تاب داری یه کم مشکله.باید یه سیستم خونگی داشته باشی.اما روال کار به این صورت :شما نیاز به 2تا کارت شبکه داری.یکی برای نانو که از کافی نت گرفتی و یکی برای (access pointet)(همون هاب وایرلس که میگفتی).lan نانو راا میزنی به کارت شبکه 1و کابل access pointet را میزنی به کارت شبکه 2.حالا با vpn وصل بشو و کارت اولی را رو دومی bridge کن.حالا دیگه اینترنتت به access pointet میره.
    فکرکنم مشکلت حل شد.

نیما

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام.
    اول اینکه کارت شبکه هایی رو که میگی رو باید کجا وصل کنم . ایا کارت شبکه اکسترنال هست؟ ایا با هاب معمولی میشه این کار رو کرد؟
    و دوم اینکه .تکلیف کارت شبکه خود لپتاپ چی میشه .؟
    و سوم اینکه روش bridge کردن 2 تا کارت شبکه روی هم رو توضیح بدید.
    یه خورده واضح تر تو ضیح بدید . من خیلی اماتور هستم.

عضو عادی
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    4
    جواب من رو کسی نمیخاد بده؟

نام حقيقي: سعید

عضو عادی شناسه تصویری wawinfo
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    91
    سپاسگزاری کرده
    30
    PPPoe رو در داخل رادیو نانو باید ست کنی ، اگه مد رادیو رو به router تغییر بدی ، تنظیمات مربوط به PPPOE ظاهر میشه و میتونی یوزرنیم و پسورد رو وارد کنی تا رادیو برا کانکت بشه ، بعدش از موبایلتم میتونی استفاده کنی .

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f77/t34854.html

رمزدارکردن مودمنحوه باز کردن وایرلس رمزدارآنتن وایرلس لبتاب1wireless linksys رمز دار کردنعکس آنتن وایرلس4وایرلس استیشنرمزدار کردن وایرلسکابل رابط آنتن وایرلستنظیمات اتصال اکسس پوینت به رادیو نانوروش رمزدارکردن مودم وایرلسانتن های وایرلسنحوه تغییر رمز وایلاس کابل آنتن بیسیمآنتن وایرلس لپ تاپتنظیمADSL روی Access Point d-link dir-600 وارد شدن به تنظیماتwireless نحوه کارطرز تنظیم رادیو وایرلس برای اتصال به لبتابرمزدارکردن ADSLاتصال lan to nano station access pointپیدا کردن پسورد و یوزرنیم اینترنت وایرلسچجوری با لپتاب وایرلس برم اینترنت

برچسب برای این موضوع