صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: اکسس پوینت وایرلس از دیوار رد میشود یا نه؟

نام حقيقي:  مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mksat
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    16
    pdf انگلیسی این کتاب رو مطالعه کردم. شما چرا نمیخواید این مطلب رو قبول کنید که فرکانس طیف نور چقدر از wifi فاصله داره؟ طول موج نور با طول موج فرکانس wifi اصلا قابل قیاس نیست.به همین علت wifi میتونه با تضعیف از دیوارهای آجری و بتونی رد بشه اما نور بلوکه بشه. آزمایش شما با پاور هم مورد داشته. شما هنوز نمیدونید که هر آنتن جهت داری مقداری انرژی ، مخالف جهت اصلی منتشر میکنه؟ شما که اینقدر اهل آزمایش هستید این مورد رو هم با ابزار آلات آزمایشگاهیتون تست کنید و پترن بهترین و دقیق ترین آنتن های جهتی جهان رو هم مطالعه بفرمایید. بهر حال الان فرصت نمیکنم به همه سوالات شما پاسخ بدم. موفق باشید

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mksat نمایش پست ها
    pdf انگلیسی این کتاب رو مطالعه کردم. شما چرا نمیخواید این مطلب رو قبول کنید که فرکانس طیف نور چقدر از wifi فاصله داره؟ طول موج نور با طول موج فرکانس wifi اصلا قابل قیاس نیست.به همین علت wifi میتونه با تضعیف از دیوارهای آجری و بتونی رد بشه اما نور بلوکه بشه. آزمایش شما با پاور هم مورد داشته. شما هنوز نمیدونید که هر آنتن جهت داری مقداری انرژی ، مخالف جهت اصلی منتشر میکنه؟ شما که اینقدر اهل آزمایش هستید این مورد رو هم با ابزار آلات آزمایشگاهیتون تست کنید و پترن بهترین و دقیق ترین آنتن های جهتی جهان رو هم مطالعه بفرمایید. بهر حال الان فرصت نمیکنم به همه سوالات شما پاسخ بدم. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    دوستان شما چرا لقمه رو دور سر می چرخونید در امواج الکترومغناطیس شباهت زیادی هست شما چرا دنبال تفاوت هاش می گردین

حرف شما موقعی درسته که من شرط قضیه رو با حکمش مساوی می دونستم ولی اگه یه خورده دقت کنید می بینید این طور نبوده .

فکر می کنم برای اینکه این بحث به بیراهه کشیده نشه اگه باز هم مشکلی داشتید لطف کنید یا در یک تاپیک دیگه مطرحش کنید یا به صورت پیام خصوصی بفرستید .

از دوستان دیگه هم عذرخواهی می کنم .

راستش من یاد گرفتم از هرچی دم دستم هست استفاده کنم ( تا جایی که دیگه امکانش وجود نداشته باشه)

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    شما باید حداقل مطالعه کمی روی الکترومغناطیس بکنید بعد بیاید نظریه جدید صادر کنید

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    انتشار
    موج الکترومغناطیس در یک محیط همگن وهمسانگرد در خط راست انتشار می یابد
    پس از برخورد با یک مانع انکسار پدید می اید سپس تغییر در محیط موج ایجاد می شود و باز تابش وانعکاس
    در خط دومحیط پدید می اید که انکسار وبازتابش به ویژگی های محیط دوم بستگی دارد
    بازتاب
    پس یک تغییر در محیط انتشار یک ذره موج الکترومغناطیسی دوباره
    به محیط اصلی برگشت داده می شود که این باتاب موج می نامند
    که بیشتر به نام اینه یا باز تابش شناخته می شود
    انکسار
    پس از تغییر در محیط انتشار اگر محیط دومی برای گذر موج شفاف باشد
    این موج در محیط دومی نیز انتشار می یابداما در یک جهت متفاوت
    پراکندن
    موقعی که یک موج با یک اتم برخورد می کند موج برروی ان پراکنده می شود و تغییرجهت میدهد
    تداخل امواج
    همانند همه امواج موجهای الکترومغناطیسی نیز می توانند در مورد ارتباطات رادیویی تداخل داشته باشند
    دوتایی موج-ذره
    تصور کنید یک موج الکترومغناطیسی از سلولهای فوتونی تشکیل شده است و در
    عمل موج یک توصیف وابسته به تابش مکرر پرتو ونور فراهم می اورد
    همانند امواج رادیویی در عمل موج الکترومغناطیس دو مورد را ارایه می دهد

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f77/t36008.html

اکسس پوینت وایرلس

freegate-2010-03-23

تفاوت استیل بگیر ونگیر

برد اکسس پوینت وایرلس

طول موج امواج وایرلس

امواج وایرلس دیوار

رد شدن سیگنال مودم وایرلس از دیوار

طول موج مودم وایرلس

بهترين اكسس پوينت

عبور وایرلس از دیوار

فرق استیل بگیر با نگیر

فرق بین وایرلس و وای فایفرق استیل نگیر بگیرامواج اکسس پوینت از چه دیوارهایی عبور می کنندطول موج اکسس پوینتتوضیحاتی راجع به مودم وایرلس اکسس پوینت یا مودم وایرلس امواج وای فای ازدیوار رد میشهامواج مودم wifi از دیوارتداخل در امواج اکسس پوینتاکسس پوینت یا وای فایفرق مودم وایرلس با مودم وای فای چیست؟اکسس پوینت دیوار بتونیضعیف بودن امواج وایرلس

برچسب برای این موضوع