صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 36

موضوع: مشکل ضربه الکتریکی در نانو استیشن ام5

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    خب
    این شک برقی که می گید در کامپیوتر هم وجود داره ؟
    اگه وجود نداره پس ایراد از برق نیست

اگر هم مشکل از برق باشه من به شما توصیه می کنم در برق ورودی POE یه خازن روغنی 10uf نصب کنید تا این شک چند ثانیه ای رو متوقف کنه ولی به نظرمن اگه مشکل از برق باشه تمام TV ها و لوازم الکترونیکی همسایه ها در هر 11.5 ثانیه خاموش و روشن میشه حالا شما بگو اگه این طوریه چرا از اداره برق درخواست درست کردن خط رو بدین .

imsi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نمیدونم دیگه چیکار کنم آخه حتی از برق هم نیست

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    خب حالا که به این نتیجه رسیدی یکی رو پیدا کن که نانو رو از نظر مداری چک کنه ببینه چه پیکی باعث این خاموشی CPU میشه .
    با این مراحلی که تا الان گذروندیم من احتمال می دم یا CPU مشکلی داره یا هیت سینگ اون نمی تونه خنکش کنه اگه اینطوری باشه می تونی نانو بازش کنی و از نظر دمایی با لمس پشت انگشت که الکتریسیته ساکن باعث شوخت و مشکلات این چنینی نشه می تونی مدارو چک کنی.
    خبرش رو بهم بده .

imsi سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: maziweb

عضو عادی
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    چرا خدتون خسته میکنید بیار پایین ببر شرکت یا منزل خودتون اونجا تست کنید دیگه این همه داستان نداره

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط maziweb نمایش پست ها
    چرا خدتون خسته میکنید بیار پایین ببر شرکت یا منزل خودتون اونجا تست کنید دیگه این همه داستان نداره
    مرسی از راهنمایی شما
    ولی اگه کامل مطلب بخونی بعد متوجه کل مسئله می شی

نام حقيقي:  مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mksat
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    16
    یه رادیو fm ترانزیستوری (قدیمیها) بردار ببر حوالی اونجایی که NS رو نصب کردید ببینید تو اون پریود 11.5 ثانیه ای متوجه صدای غیر عادی تو رادیو میشید یا نه

پاورقی برای حرفه ای ها : اصولی تر اینه که از اسپکترام آنالایزر استفاده بشه اما همه بهش دسترسی ندارن. از اونجایی که رو این رادیو های ترانزیستوری حتی نویز خورشید هم اثر میگذاشت،میشه یه سری اطلاعات ازش استخراج کرد.اما شدیدا به تجربه شخص بستگی داره.

ویرایش توسط mksat : 2010-06-11 در ساعت 01:33 PM علت: افزودن پا ورقی
    imsi سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mksat نمایش پست ها
    یه رادیو fm ترانزیستوری (قدیمیها) بردار ببر حوالی اونجایی که NS رو نصب کردید ببینید تو اون پریود 11.5 ثانیه ای متوجه صدای غیر عادی تو رادیو میشید یا نه

پاورقی برای حرفه ای ها : اصولی تر اینه که از اسپکترام آنالایزر استفاده بشه اما همه بهش دسترسی ندارن. از اونجایی که رو این رادیو های ترانزیستوری حتی نویز خورشید هم اثر میگذاشت،میشه یه سری اطلاعات ازش استخراج کرد.اما شدیدا به تجربه شخص بستگی داره.
    سلام
    دوست عزیز منبعی هم داری؟
    یا به صورت تجربی هستش؟

ما در سیستم های رادیویی عناصری داریم به اسم سلف و خازن و مقاومت که برای محدود کردن یک رنج فرکانس از آرایش این قطعات به عنوان فیلتر های بالا گذر ، پایین گذر و میان گذر یاد می شود حالا شما بگبد کدوم یک از IC های داخل نانو رنج فرکانسی 1 الی 100 مگ را داراست . همش رو کیلو کار میکنه به جز مدولار که در رنج گیگ هستش.
    دوست عزیز تطبیق فرکانسی برای خرابی ادوات الکترونیکی به این راحتی ها که شما تصور می کنی نیست .
    یادمه پارسال روسیه به عنوان مختل کننده در جنگ های الکترونیک بالاخره موفق به ساخت چنین دستگاهی شد . و آنچه که من در این رابطه می دونم یه همچین مطلبی اگه بتونه به رویه نانو آسیب بزنه بی تردید به تلویزیون و کامپیوتر و مایکروویو و غیره هم آسیب میزنه پس اگه رادیو نیز در برابر این تشعشعات قرار بگیره نیز مشخص نمی کنه از چیه؟
    در ضمن اون موجی که تشعشعات خورشیدی روش اثر می زارن FM نیست بلکه AM.

علتش هم اینه که در این نوع موج داده روی قله موج قرار می گیره به همین خاطر امکان فیلتر کردن قله موج وجود نداره و چون این موج به صورت لیتوسفری توضیع میشه اشعه های کیهانی روش اثر می گذارند وگرنه اگه شما یک فرستده AM رو در نزدیکی یا حتی کشوری استفاده کنید اعوجاج کیهانی رو به هیچ وجه ندارین (مگر مشکل دستگاه) و کیفیت داده نیز عالی می باشد می گی نه کیت های آماده در بازار فراوان هستش امتحان کن در ضمن یه سر هم به سایت تنظیم مقررات بزن و جدول فرکانس بین الملل رو مطالعه کن .

در علم هیچ چیز بی دلیل رخ نمی دهد اگر استدلالی پیدا نمی کنی ایراد از علم آدمی است نه قانون خلقت .  

M-r-r و imsi سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    نمیدونم دیگه چیکار کنم آخه حتی از برق هم نیست
    دوست عزیز حالا که این تاپیک رو زدی باید خودت رو مسئول بدونی .

باید بگردی هم مشکل خودت رو پیدا کنی و هم نتیجه رو همین جا عنوان کنی من هم هر کاری از دستم بربیاد رفع این مشکل انجام می دم .

imsi سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    واقعا دیگه تو کف موندم ، آخه من الان توی مغازه خودم از اون نانو دانلود هم گرفتم بدون هیچ مشکلی و حتی time out ، احساسم میگه دارم دیوونه می شم.
    در مورد رادیو هم حتما می برم امتحان می کنم ولی فعلا کمی شرم شلوغ هست نمی رشم برم اونجا.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    یه نکته ریزی هستش که نادیده میگری.
    سعی کن تمام شرایط رو یکسان فراهم کنی بجز شرطی که فکر می کنی نادرست هست.

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    عزیز من دارم شیمی می خونم و باید شرایط آزمایشی کاملا آشنا هستم . بازم ممنون که یاد آوری کردی

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    خب یه بار دیگه من مرور می کنم
    مشکل شما اینه که یدفه چراغ های نانو روشن و خاموش می شن حتی پاور .
    جای دیگه هم تست کردی نانو خوب کار کرده و مشکلی نداشته .
    کابل نانو و POE رو هم تست کردی همون ها رو .
    برق محل نصب برای وسایل دیگه مشکلی نداره .
    پست فشار قوی برق و یا دستگاه های صنعتی در اطراف محل نصب نیستش .
    مختل کننده موبایل یا دستگاه دیگه ای اونجا یا اطراف اونجا نصب نیست . آخه بعضی از مختل کننده های باعث ایجاد تداخل در پروسسرها می شوند.
    در اون اطراف اداره مهمی هستش .

نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز منبعی هم داری؟
    یا به صورت تجربی هستش؟
    ما در سیستم های رادیویی عناصری داریم به اسم سلف و خازن و مقاومت که برای محدود کردن یک رنج فرکانس از آرایش این قطعات به عنوان فیلتر های بالا گذر ، پایین گذر و میان گذر یاد می شود حالا شما بگبد کدوم یک از IC های داخل نانو رنج فرکانسی 1 الی 100 مگ را داراست . همش رو کیلو کار میکنه به جز مدولار که در رنج گیگ هستش.
    دوست عزیز تطبیق فرکانسی برای خرابی ادوات الکترونیکی به این راحتی ها که شما تصور می کنی نیست .
    یادمه پارسال روسیه به عنوان مختل کننده در جنگ های الکترونیک بالاخره موفق به ساخت چنین دستگاهی شد . و آنچه که من در این رابطه می دونم یه همچین مطلبی اگه بتونه به رویه نانو آسیب بزنه بی تردید به تلویزیون و کامپیوتر و مایکروویو و غیره هم آسیب میزنه پس اگه رادیو نیز در برابر این تشعشعات قرار بگیره نیز مشخص نمی کنه از چیه؟
    در ضمن اون موجی که تشعشعات خورشیدی روش اثر می زارن FM نیست بلکه AM.

علتش هم اینه که در این نوع موج داده روی قله موج قرار می گیره به همین خاطر امکان فیلتر کردن قله موج وجود نداره و چون این موج به صورت لیتوسفری توضیع میشه اشعه های کیهانی روش اثر می گذارند وگرنه اگه شما یک فرستده AM رو در نزدیکی یا حتی کشوری استفاده کنید اعوجاج کیهانی رو به هیچ وجه ندارین (مگر مشکل دستگاه) و کیفیت داده نیز عالی می باشد می گی نه کیت های آماده در بازار فراوان هستش امتحان کن در ضمن یه سر هم به سایت تنظیم مقررات بزن و جدول فرکانس بین الملل رو مطالعه کن .

در علم هیچ چیز بی دلیل رخ نمی دهد اگر استدلالی پیدا نمی کنی ایراد از علم آدمی است نه قانون خلقت .
    یه نگاه به آواتار من انداختید؟ قبل از این که وارد بحث وایرلس نتورکینگ بشم کارم الکترونیک بخصوص مخابرات بوده. پس در وایرلس چیزی برایم مبهم نیست .من چیزی گفتم که شما به این شیوه من رو بازخواست میکنید؟ چیزی که از پاسختون میشه برداشت کرد اینه که شما هیچ تجربه عملی ندارید .

یاد آوری قطعات الکترونیکی که چندین و چند سال پیش آموخته شده یا نشان دادن چند عکس حاضر و آماده چه دردی رو دوا میکنه جر به رخ کشیدن اطلاعات محدودتون؟ بنده نیازی به مطالعه جدول فرکانسی ندارم چون هرکجا که باشم rf سرای من است حالا هر فرکانسی که باشه.
    اگر شما نتونستید قطعه ای رو در نانو استیشن پیدا کنید که فرکانس کاریش زیر 200 مگاهرتز و هارمونیک آن هم صفر باشد مشکل خودتان است نه بنده (نمیدونم چطور به خودتون اجازه دادید با این لحن صحبت کنید).یعنی cpu فلش -lan driver -rfpll همه در کیلوهرتز کار میکنند؟ پس این همه تکاپوی تولید کننده قطعات دیجیتال برای افزایش سرعت چیست؟ فرکانس گیگاهرتز در نانو یا هر رادیو دیگه ای از کجا و با فرکانس پایه چند تولید میشود؟

اصلا نشستید فکر کنید که چرا تاکید کردم رادیو تمام ترانزیستوری قدیمی؟ شما اداوات جدید را که همگی از pll و فیلتر های دیجیتال با q بهتر و شیب بیشتر و کنترل دیجیتال با دقت گاها هزارم هرتز ،استفاده میکنند را با رادیوهای قدیمی که فرقی بین دو ایستگاه با استپ 200 کیلوهرتزی قائل نمیشوند مقایسه میکنید؟ آیا در مورد علم هارمونیک اطلاعی دارید؟ آیا میدانید رادیوهای ترانزیستوری snr کمتری دارند و از شیلد مغناطیسی استفاده نمیکنند؟(همین عامل مهمی است که نویز از بعد از فیلتر ها وارد مدار شود .هر موجی با هر فرکانسی که حتما نباید از انتن وارد مدار شود) اطلاعی از نویز سفید دارید؟ میدانستید خورشید یکی از منابع تولید کننده نویز سفید است؟ آیا نویز سفید am یا fm میشناسد؟ کسی حرف از مختل کننده در جنگ الکترونیک زد؟ یا شاید منظور من وجود بمب الکترونیک در نزدیکی نانو استیشن بوده؟ تا کنون مختل شدن اکسس پوینت را توسط یک بیسیم باند مجاز 100 هزار تومنی
    که حدود 2 گیگاهرتز باهم فاصله فرکانسی دارند را تجربه کرده اید؟

به شمایی که ظاهرا علاقه مند به مباحث مخابراتی هستید پیشنهاد میکنم مباحث بیسیک را با دقت بیشتری دنبال کنید.هر وقت که بطور حرفه ای وارد rf شدید در میابید که بعضی از عکس العملهای غیره منتظره rf را با هیچ فرمولی نمیتوان اثبات و تحلیل کرد به جز تجربه .(شاید این جمله الان مضحک باشه اما روزی درک خواهید کرد)

واقعا تاسف میخورم از بازدید روزانه از بخش وایرلس بابت لول بسیار پایین تایپیکها.

M-r-r، imsi و megnatis سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    به نظر شما از این که اینطوری برداشت کنید من چه سودی می برم من تصورم از این تاپیک یک محیط دوستان هست نه محیط به رخ کشیدن ، من شما رو نمی شناسم و فکر هم نمی کنم شما هم منو بشناسی. پس اینو بدون تحقیر کردن هم دیگه نتیجش ضرر هست.
    اگه نوشتار من تند بود قصدم تفکر کردن خواننده بود نه چیز دیگه .
    درضمن شاسی نانو با یک کریستال 25 مگاهرتز فعال میشه من هم اعوجاج شاسی رو در یک اتاق کور حدود کیلو هرتز تخمین زدم .
    در مورد مدارات RF طبقات به وسیله غلاف از هم جدا می شوند و غلاف نیز GND میشه که این خودش باعث فیلتر کردن محیط و هم خود دستگاه هستش .
    درمورد نویز سفید درسته اثر داره ولی من از این محیط دوستمون آگاهی ندارم چیزی هم که هست قسمت آمپیلی فایر نانو داخل غلاف هستش آنتنی هم که داره گین پایینی داره و مجموعش با گین مدار توانش رو بالا می بره پس اعوجاج ضعیف روش کمتر اثر میزاره .
    در مورد دستگاه های جنگ الکترونیک الزاما قطع کردن مسیر جریان نیست بلکه آسیب رساندن و قطع مدار از پایه هست . یعنی چیزی که مهمه هم در جنگ الکترونیک هم در مختل کننده ها بازدارندگی ادوات بدون آسیب زدن به آنها است به طور مثال خاموش کردن مجموعه از قطعات از راه دور.
    حالا به نظر شما ضعف ما در بیان موضوعات به زبان علمی دال بر بی قانونی فیزیک هست. منظورم اینه که اگه ما یه چیزی رو که به صورت تجربی درک می کنیم ولی نمی تونیم به صورت قانون دربیاوریم اشکال از بی قانون بودن ماهیت طبیعت هستش .
    در ضمن من زیاد بارم نیست لطف کنید اگه مشکلی در نوشتارم هست شما به خوبی خودتون ببخشید و اگه تمایل داشتید مدارات RF که با توان بالا 1 تا 100 وات ساختید رو به صورت چند روزه روشنش کنید می تونید رو من حساب کنید.اینم به خاطر این که ناراحتتون کردن.
    اگر هم خواستید خودتون این کارو انجام بدید قبلش از سازمان تنظیم و مقررات مجوز رادیو آماتوری دریافت و بعد مبادرت به ساخت ایستگاه و بعد تست مدار بفرمایید.

با تشکر

باز ببخشید اگه باعث رنجش شما شدم
    با تشکر

نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما از این که اینطوری برداشت کنید من چه سودی می برم من تصورم از این تاپیک یک محیط دوستان هست نه محیط به رخ کشیدن ، من شما رو نمی شناسم و فکر هم نمی کنم شما هم منو بشناسی. پس اینو بدون تحقیر کردن هم دیگه نتیجش ضرر هست.
    اگه نوشتار من تند بود قصدم تفکر کردن خواننده بود نه چیز دیگه .
    درضمن شاسی نانو با یک کریستال 25 مگاهرتز فعال میشه من هم اعوجاج شاسی رو در یک اتاق کور حدود کیلو هرتز تخمین زدم .
    در مورد مدارات RF طبقات به وسیله غلاف از هم جدا می شوند و غلاف نیز GND میشه که این خودش باعث فیلتر کردن محیط و هم خود دستگاه هستش .
    درمورد نویز سفید درسته اثر داره ولی من از این محیط دوستمون آگاهی ندارم چیزی هم که هست قسمت آمپیلی فایر نانو داخل غلاف هستش آنتنی هم که داره گین پایینی داره و مجموعش با گین مدار توانش رو بالا می بره پس اعوجاج ضعیف روش کمتر اثر میزاره .
    در مورد دستگاه های جنگ الکترونیک الزاما قطع کردن مسیر جریان نیست بلکه آسیب رساندن و قطع مدار از پایه هست . یعنی چیزی که مهمه هم در جنگ الکترونیک هم در مختل کننده ها بازدارندگی ادوات بدون آسیب زدن به آنها است به طور مثال خاموش کردن مجموعه از قطعات از راه دور.
    حالا به نظر شما ضعف ما در بیان موضوعات به زبان علمی دال بر بی قانونی فیزیک هست. منظورم اینه که اگه ما یه چیزی رو که به صورت تجربی درک می کنیم ولی نمی تونیم به صورت قانون دربیاوریم اشکال از بی قانون بودن ماهیت طبیعت هستش .
    در ضمن من زیاد بارم نیست لطف کنید اگه مشکلی در نوشتارم هست شما به خوبی خودتون ببخشید و اگه تمایل داشتید مدارات RF که با توان بالا 1 تا 100 وات ساختید رو به صورت چند روزه روشنش کنید می تونید رو من حساب کنید.اینم به خاطر این که ناراحتتون کردن.
    اگر هم خواستید خودتون این کارو انجام بدید قبلش از سازمان تنظیم و مقررات مجوز رادیو آماتوری دریافت و بعد مبادرت به ساخت ایستگاه و بعد تست مدار بفرمایید.

با تشکر

باز ببخشید اگه باعث رنجش شما شدم
    با تشکر
    سلام. اگر نوشتارتون تند بود و قصدتون تفکر کردن خواننده بود باید بدونید که این روش رو واسه افراد آماتور بکار میگیرن که شخص برای رسیدن به جواب کاملتر انگیزه داشته باشه. و نه یک کسی که زندگیش رو پای این چیزها صرف کرده. شما بهتر بود اول یه شناختی از طرف مقابل پیدا میکردید و بعد اینچنین مورد مواخذه قرار میدادید.

شاسی نانو با کریستال 25 مگاهرتز فعال میشه؟ اون که فقط مربوط به لن درایور میشه! لطفا در مورد شکل ظاهری کریستالها هم یه تحقیقی بفرمائید. میشه بفرماید این اتاق کور کجا واقع شده ؟ و با استناد به چه فرمول و چه ابزاری فرکانس رو کیلوهرتز تخمین زدید؟!

یعنی زحمت تست کردن یک رادیو FM جیبی ترانزیستوری که اثری از شیلد درونش نیست و به پرواز مگس در هوا هوا ! هم حساسیت نشان میدهد از پست مکرر با همان موضوعات و پا فشاری بر نظر خود و باطل جلوه دادن آن سخت تر بود؟ (گرچه همان اول ذکر شد که راه اصولی، استفاده از ابزارهایی همچون اسپکترام آنالایزر و... میباشد.)

من صحبتی از قسمت TX در NS نداشتم و فکر نمیکنم به موضوع ما مربوط شود . اگر RX بود جای بحث داشت و چه بسا مشکل دوستمون از این قسمت نشعت بگیرد.

من نمیدانم مبحث جنگ الکترونیک ازکجا وارد شد و اصلا کاری هم به این موضوع ندارم. یعنی شما میفرمایید دو همسایه که از دو تلفن بیسیم دور برد با فرکانس نزدیک به هم و قابل شنود و تداخل برای یکدیگر استفاده میکنند ،هدفشان جنگ الکترونیک همسایگان است؟ یا چند WISP که همگی از کانال 11 استفاده میکنند (نمونش در این بخش هست) یعنی در دنیای RF تداخل عمد یا غیر عمد وجود ندارد؟

در مورد ضعف ما در بیان موضوعات و قانون طبیعت ،مسلما به بحث ما ارتباطی نخواهد داشت و چون سر انجام باید روی موضوعات فلسفی و خلقت انسان بحث کنیم ! برای نمونه چند فرمول مبهم و حل نشدنی در ریاضی و فیزیکی که خودتان مثال زدید وجود دارد؟ دنیای RF هم همینطور است نه فقط برای بنده بلکه برای کل RF کاران جهان. حلال این مسائل هم فقط تجربه خواهد بود. اینی که میفرمایید (اگر نتوانیم تجربه را با فرمول اثبات کنیم) این مشکل هیچ کس نیست بلکه به سیر تکامل آدمی مربوط میشود.
    اگه تمایل داشتید مدارات RF که با توان بالا 1 تا 100 وات ساختید رو به صورت چند روزه روشنش کنید می تونید رو من حساب کنید.اینم به خاطر این که ناراحتتون کردن.

از این جملات آخر میتوان چندین برداشت کرد ! لطفا منظور خود رو چه اینجا و چه پیام خصوصی ارسال نمایید.

اگر به تاریخ عضویت و تعداد پستهای بنده نظری بیندازید متوجه خواهید شد که خیلی وقت است که دستم را از انجمن شسته ام . و شاید مهم ترین علتی که حرفه ای ها را (در هر زمینه ای) از فعالیت در اینترنت باز بدارد اینگونه برخوردها باشد. در صورتی که تعداد اساتید حرفه ای ما در ایران اصلا کم نیستند اما اکثرا جذب انجمنهای خارجی شده اند یا اصلا فعالیت آشکار انجام نمیدهند.

دوست گرامی ما همه اینجا جمع شدیم که با هم بحثو گفتگو داشته باشیم از این بابت به هیچ عنوان ناراحت نیستم .اما چگونه برخوردی داشته باشیم که در خور یکدیگر باشد این مهم است.

با تشکر

ویرایش توسط mksat : 2010-06-13 در ساعت 01:39 PM

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

چشمک زدن چراغهای سیگنال ubnt

سیگنال پرش نانو استیشن

علت خاموش بودن چراغ سیگنال رادیو نانو استیشن

آنتن های نانو استیشن ام 5

مشکل لن نانو استیشن

چراغ سیگنال نانو

چشمک زدن چراغ پاور رادیو نانو اسیشن