نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: شبیه سازی با glomosim

نام حقيقي: نیما

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

شبیه سازی با glomosim

سلام به همگی
    من با هزاران بدبختی این نرم افزار glomosimرو دانلود کردم و با کلی دنگو فنگ تونستم نصبش کنم! ولی مشکل اینجاست اصلا نمی دونم چطوری شبیه سازی کنم! یعنی یه شبکه رو شبیه سازی کرد, کسی هست که بتونه بهم بگه چطوری یه شبکه رو توی glomosim شبیه سازی کرد؟ من کلی مقالات توی نت رو دیدم خیلی چیزه خاصی نبود حرصم ازین در می آید کلی وقت گذاشتم تا اینجا رسیدم حالا باید هیچ نتیجه ای نگیرم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: NR

خواننده شناسه تصویری nimarezaee
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط g2eenday نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من با هزاران بدبختی این نرم افزار glomosimرو دانلود کردم و با کلی دنگو فنگ تونستم نصبش کنم! ولی مشکل اینجاست اصلا نمی دونم چطوری شبیه سازی کنم! یعنی یه شبکه رو شبیه سازی کرد, کسی هست که بتونه بهم بگه چطوری یه شبکه رو توی glomosim شبیه سازی کرد؟ من کلی مقالات توی نت رو دیدم خیلی چیزه خاصی نبود حرصم ازین در می آید کلی وقت گذاشتم تا اینجا رسیدم حالا باید هیچ نتیجه ای نگیرم
    ميشه بيشتر توضيح بديد

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش glomosim

دانلود glomosim

دانلود نرم افزار glomosim

شبیه ساز glomosim

glomosim

Glomosim آموزششبیه سازی با glomosimhttp://forum.persiannetworks.com/f77/t35460.htmlنرم افزار glomosimدانلود نرم افزار شبیه ساز glomosimنرم افزار شبیه سازی glomosimglomosim شبیه سازآموزش شبیه ساز glomosimدانلود نرم افزار golomosimآموزش نرم افزار glomosimآموزش نرم افزار شبیه سازی GLoMoSimآشنایی با نرم افزار شبیه سازی شبکه glomo simاموزش نرم افزار glomosimglomosim نرم افزارشبیه ساز شبکه Glomosimglomosimآموزششبیه سازی در نرم افزار golomosimاشنایی با glomosimglomosimشبیه سازیشبیه سازglomosim

برچسب برای این موضوع