صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: کمک برای راه اندازه وایرلس

نام حقيقي: محمود

عضو عادی
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    47
    سپاسگزاری کرده
    15

کمک برای راه اندازه وایرلس

سلام دوستان خوبم
    من میخوای شبکه وایرلس برای شبکه کردن یوزرها به هم راه بندازم فاصله تا 2 کیلومتر هست هیچ موانعی هم ندارم چه تجهیزاتی نیاز دارم قیمت تا چه حد هست گرون نباشه مرثی

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    تعداد کاربران، وضعیت پراکندگی، وضعیت محل مورد نظر، ارتفاعات، موانع، حداکثر هزینه در نظرگفته شده ؟

pardazande سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام
    با اجازه
    به نظر من اول باید بلندی های منطقه که می خوای سرویس بدی حساب کنی بعد زوایای قراری گیری آنها نسبت به خودت رو اگه می خوای در یه جهت سرویس بدی برای فرستندت Power S5 از شرکت Ubiquiti برای فرستندگی نسبت به خظ فرضی کروی 60 درجه جوابتونو میده ولی اگه می خوای به عنوان provider کار کنی ترجیحا از روتر بردهای میکروتیک و یا اینتل استفاده کن

عضو عادی
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    107
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahmatksh نمایش پست ها
    سلام
    با اجازه
    به نظر من اول باید بلندی های منطقه که می خوای سرویس بدی حساب کنی بعد زوایای قراری گیری آنها نسبت به خودت رو اگه می خوای در یه جهت سرویس بدی برای فرستندت Power S5 از شرکت Ubiquiti برای فرستندگی نسبت به خظ فرضی کروی 60 درجه جوابتونو میده ولی اگه می خوای به عنوان provider کار کنی ترجیحا از روتر بردهای میکروتیک و یا اینتل استفاده کن
    درود!
    بعید میدونم با این بیم!
    موفق باشید... .

نام حقيقي: san2ri

عضو غیر فعال
    نوشته
    92
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    11
    کدوم نقطه کشور هستی

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOBOADY نمایش پست ها
    درود!
    بعید میدونم با این بیم!
    موفق باشید... .
    سلام دوست عزیز
    منظور شما رو خوب نفهمیدم
    ممکنه واضح تر بگید

نام حقيقي: ehr4m

عضو غیر فعال شناسه تصویری K0242
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    119
    سپاسگزاری کرده
    10
    آموزش قدم به قدم : چگونه شبکه بی سیم یا وایرلس Wireless راه اندازی کنیم؟

برای راه اندازی هر شبكه‏ی بی‏سیم، چهار مرحله وجود دارد:

۱- تجهیزات بی‏سیم خود را انتخاب كنید.

۲- مسیریابِ بی‏سیم خود را متصل كنید.

۳- مسیریاب بی‏سیم خود را پیكربندی كنید.

۴- كامپیوترهای‏تان را به هم متصل كنید.

هر چند سرویس پك۲ی ویندوز ایكس‏پی برای احداث این شبكه‏ی بی‏سیم ضرورت ندارد، اما باعثٍ سهولت كار می‏شود. در عین حال، سرویس پك۲ ازشما در برابر هكرها، كرم‏ها، و سایر تهدیدات اینترنتی نیز محافظت می‏كند. پس چه بهتر كه قبل از بالازدنِ آستین‏تان، سرویس‏ پك۲ را نصب كنید.(در مورد نصب سرویس پك۲ی ویندوز ایكس‏پی می‏توانید به شماره‏ی ۹۱ مجله‏ی كامپیوتر مراجعه كنید. و یا سی‏دی ویندوز ایكس‏پی را كه سرویس‏پك۲ نیز با آن عجین شده است، تهیه كنید.

تجهیزات بی‏سیم خود را انتخاب كنید

۱- اولین قدم آن است كه مطمئن شوید تجهیزات مورد لزوم را در اختیار دارید. در حینِ دیدزدن مغازه‏ها، ممكن است متوجه شوید كه تجهیزات بی‏سیم از سه استاندارد مختلف تبعیت می‏كنند: یعنی استانداردهای ۸۰۲.lla، ۸۰۲.llb، و ۸۰۲.llg. توصیه‏ی ما به شما

این است كه طرفِ استاندارد ۸۰۲.llg را بگیرید، چرا كه اولاً یك سرو گردن از دوتای

دیگر بالاتر است و ثانیاً با هر دستگاه دیگری تقریباً سازگار است.

به این ترتیب، فهرست خریدتان باید شامل این سه قلم باشد:

▪ اتصال اینترنت پهن‏باند

▪ مسیریاب بی‏سیم

▪ یك كارت شبكه‏ی بی‏سیم (یا كامپیوتری كه شبكه‏ی بی‏سیمِ سَرخود داشته باشد

مسیریاب بی‏سیم

وظیفه‏ی مسیریاب بی‏سیم آن است كه سیگنال‏های وارده از اتصال اینترنت‏تان را به یك

سیگنال پهن‏باندٍ بی‏سیم تبدیل كند، درست شبیه ایستگاه اصلی یك تلفن بی‏سیم .

حتماً باید حواس خود را جمع كنید كه یك مسیریابِ بی‏سیم بخرید، نه یك نقطه‏گاه

بی‏سیم.

كارت شبكه‏ی بی‏سیم

كارت‏های شبكه‏ی بی‏سیم، كامپیوتر شما را به مسیریابِ بی‏سیم‏تان متصل می‏كنند. اگر یكی از این كامپیوترهای كتابی جدید داشته باشید، به احتمال زیاد امكانات بی‏سیم از قبل روی آن سوار كرده‏اند. بنابراین دیگر لزومی ندارد كه كارت شبكه‏ی بی‏سیم تهیه كنید. اما اگر لازم دارید كه برای یك كامپیوتر رومیزی، یك كارت شبكه‏ی بی‏سیم خریداری كنید، یك كارت شبكه‏ی بی‏سیم مبتنی بر یو‏اس‏بی بخرید. اگر كامپیونر كتابی دارید، یك كارت شبكه‏ی مبتنی بر كارت‏های معمول كامپیوتری خریداری نمایید. در هرحال، به ازای هر كامپیوتر موجود در شبكه‏تان، باید یك كارت شبكه نیز داشته باشید

توجه! توجه!

توجه! توجه! برای آن‏كه جفت وجور كردنِ شبكه‏تان به سادگی انجام شود، كارت شبكه‏ای بخرید كه سازنده‏اش همان سازنده‏ی مسیریابِ بی‏سیم‏تان باشد. برای مثال، اگر دیدید قیمت مسیریاب فلان شركت، مناسب است، كارت شبكه را نیز از همان شركت بخریدتا مطمئن

باشید كه زبان هم را می‏فهمند!

برای آن‏كه خرید كردن‏تان از این هم راحت‏تر شود، می‏توانید یك كیتِ كامل- كه شامل كلیه‏ی اقلام مورد نیاز برای نصب یك شبكه‏ی بی‏سیم خانگی هستند- بخرید.

اگر یك كامپیوتر رومیزی دارید، مطمئن شوید كه یكی از درگاه‏های یو‏اس‏بی آن خالی است تا بتوانید كارت‏ شبكه‏ی بی‏سیم را در آن فرو كنید. اما اگر درگاه‏های آزاد یو‏اس‏بی در كامپیوترتان پیدا نمی‏شود، باید یك هاب بخرید تا درگاه‏های اضافی در اختیارتان بگذارد.

مسیریابِ بی‏سیم خود را متصل كنید.

اول از همه، مودم كابلی یا دیجیتالی خود را پیدا كرده و آن را بیرون بكشید تا خاموش شود. سپس، مسیریابِ بی‏سیم خودرا به مودم‏تان متصل نمایید. مودم شما باید مستقیماً به اینترنت وصل باشد. بعداً، وقتی همه را به هم وصل كردید، كامپیوترتان بدون سیم به مسیریاب‏تان متصل خواهد شد، و مسیریاب نیز به نوبه‏ی خود، سیگنال‏ها را از طریق مودم‏تان به اینترنت ارسال خواهد كرد.

و اكنون، مسیریاب‏تان را به مودم وصل كنید.

توجه! توجه! تصاویری كه در زیر می‏بینید، ممكن است با درگاه‏های موجود روی مسیریاب شما فرق داشته باشند. بنابراین بهتر است مستنداتی را كه همراه تجهیزات‏تان بوده است مطالعه كنید تا بیشتر در جریان جزییات قرار بگیرید.

l اگر در حال حاضر كامپیوترتان مستقیماً به مودم وصل است، كابل شبكه را از پشتٍ كامپیوتر بیرون آورده و آن را به درگاهی در پشت مسیریاب كه برچسب Internet، WAN، و

یا LAN خورده است، فروكنید.

l اگر در حال حاضر كامپیوتری ندارید كه به اینترنت متصل باشد، یكی از دو سر كابل

شبكه را (كه جزو ضمایمِ مسیریاب‏تان بوده است.

به مودم خود وصل كرده، و سر دیگر ان را به درگاهی در پشت مسیریاب بی‏سیم‏تان كه برچسبٍ Internet، WAN ، و یا LAN، خورده است، فروكنید.

l اگر در حال حاضر، كامپیوترتان را به یك مسیریاب وصل كرده‏اید، كابل شبكه‏ای را كه

در یكی از درگاه‏های واقع در پشت مسیریابِ فعلی‏تان فرورفته است، بیرون كشیده، و این سرِ كابل را به درگاهی در پشت مسیریاب بی‏سیم‏تان كه برچسب Internet،WAN،LAN خورده است، فروكنید. سپس، هر كابل شبكه‏ی دیگری كه می‏بینید، بیرون آورده و آن‏ها را به درگاه‏های موجود در پشت مسیریابِ بی‏سیم‏تان فرو نمایید. شما دیگر به مسیریاب فعلی‏تان احتیاج ندارید، زیرا مسیریاب بی‏سیم جدیدتان، جای آن را گرفته است. نگرانِ دل‏آزار شدنِ كهنه‏ها هم نباشید!

سپس، مودم كابلی یا دیجیتالی خود را وصل كرده و آن را روشن كنید. چند لحظه به آن فرصت بدهید تا به اینترنت متصل شود، و پس از آن، مسیریابِ بی‏سیم‏تان را وصل نموده وروشن كنید. بعد از یك دقیقه، چراغ Internet، WAN، LAN روی مسیریاببی‏سیم‏تان باید روشن شود، به این معنی كه با موفقیت به مودم‏تان وصل شده است.

مسیریاب بی‏سیم‏تان را پیكربندی كنید

با استفاده از كابل شبكه‏ای كه جزو ضمایم مسیریابِ بی‏سیم‏تان بوده است، می‏بایست گاه‏به‏گاه كامپیوترتان را به یكی از درگاه‏های آزاد شبكه در پشتِ مسیریاب بی‏سیم‏تان متصل كنید (هر درگاهی كه برچسب Internet،WAN ،و یا LAN نداشته باشد).

اگر لازم است، كامپیوترتان را روشن كنید. در این حالت، كامپیوتر شما باید به‏طور

خودكار به مسیریاب‏‏تان وصل شود.

سپس، مرورگر اینترنت‏تان را بازكرده و آدرس مربوط به پیكربندی مسیریاب را وارد

كنید.

در این‏جا ممكن است از شما یك اسم رمز خواسته شود. آدرس و اسم رمزی كه به كار

خواهید برد، بسته به نوع مسیریاب شما فرق خواهد كرد، بنابراین باید به

دستورالعمل‏های داده شده در دفتر‏چه‏ی مسیریاب‏تان رجوع كنید.

صفحه‏ی پیكربندی مسیریاب‏تانبه این ترتیب، مرورگر اینترنت، صفحه‏ی پیكربندی مسیریاب‏تان را به نمایش در خواهد آورد. بیشتر تنظیمات كارخانه‏ای به راحتی جواب می‏دهند، منتها سه چیز را خودتان

باید تنظیم كنید:

۱- اسم شبكه‏ی بی‏سیم‏تان، موسوم به SSTD. این اسم، معرّف شبكه‏ی شماست. شما می‏بایست یك اسم خاص منحصربه فرد كه كسی ازهمسایگان‏تان به كارنبرده باشد، انتخاب كنید.

۲- تعیین كردن یك گذرنامه برای محافظت از شبكه‏ی بی‏سیم‏تان. در مورد بیشتر

مسیریاب‏ها، می‏بایست یك جمله‏ی قصار تعیین كنید تا مسیریاب‏تان برای تولید كلیدهای متعدد از آن استفاده كند. یادتان نرود كه جمله‏ی قصارتان باید حتماً منحصر به فرد و دراز باشد. (احتیاجی نیست آن را از بَر كنید).

۳- تعیین یك اسم رمز سرپرستی، تا كل شبكه‏ی بی‏سیم‏تان را زیر نظر بگیرید. درست مثل هر اسم رمزی، این اسم رمز نیز نباید كلمه‏ای باشد كه هركس بتواند در فرهنگ لغات پیدایش كند. یك اسم رمزِ مطمئن، تركیبی از حروف، اعداد و علایم است. باید مطمئن شوید كه می‏توانید این اسم رمز را به خاطر بیاورید، زیرا درصورتی كه مجبور باشید

یكی از تنظیمات مسیریاب‏تان را تغییر دهید، به آن احتیاج پیدا می‏كنید. مراحل دقیقی كه باید برای پیكر‏بندی این تنظیمات طی كنید، بسته به نوع مسیریاب‏تان

فرق می‏كنند. بعد از تنظیم هر پیكر‏بندی، باید حتماً Save Settings، Apply،و OK را

برای ضبط كردن تنظیمات‏تان كلیك كنید.

اكنون، می‏بایست كابل شبكه را از كامپیوترتان قطع كنید.

كامپیوتر های خود را وصل كنید

اگر كامپیوتر‏تان، شبكه‏ی بی‏سیمِ سَرخود ندارد، كارت شبكه‏تان را در درگاه

یو‏اس‏بی فرو كنید، و آنتن را در بالای سر كامپیوترتان قرار دهید (درصورتی كه

كامپیوتر رومیزی داشته باشید)، و یا كارت شبكه را در یكی از چاك‏های خالی

پی‏سی‏كارت فرو كنید (درصورتی كه كامپیوتر كتابی داشته باشید). خودِ ویندوز

ایكس‏پی، كارتِ جدید را تشخیص داده، و ممكن است از شما بخواهد كه سی‏دی مربوط به كارت شبكه را در اختیارش بگذارید.

دستورالعمل‏های داده شده از طریق نمایشگر، شما را درطولِ مرحله‏ی پیكربندی راهنمایی خواهند كرد.

توجه! توجه! مراتبِ زیر درصورتی صدق می‏كنند كه سرویس‏پك۲ی ویندوز ایكس‏پی داشته باشید. اگر ویندوز ایكس‏پی شما هنوز سرویس پك۲ را زیارت نكرده است، باید در اسرع وقت آن را تهیه نموده و نصب كنید.

اینك، ویندوز ایكس‏پی باید شكلكی را در سینی سیستم به نمایش بگذارد مبنی بر این كه یك شبكه‏ی بی‏سیم پیدا كرده است.

كامپیوترتان به شبكه‏ی بی‏سیم وصل کنید

این مراحل را دنبال كنید تا كامپیوترتان به شبكه‏ی بی‏سیم مذكور وصل شود.

۱- در سینی سیستم- منطقه‏ی واقع در گوشه‏ی سمت راست پایین نمایشگر- روی شكلكٍ شبكه‏ی بی‏سیم كلیك راست بزنید، وسپس از منوی متعاقبِ آن، گزینه‏ی View Available Wireless Networks را انتخاب كنید. درصورت برخورد با هر مشكلی، به دفتر‏چه‏ی راهنمای كارت شبكه‏ی خود رجوع كنید. از این‏كه به فروشنده‏تان زنگ بزنید

و از آن‏ها سؤال كنید، هیچ وقت تردید به خود راه ندهید.

۲- به این ترتیب، پنجره‏ی «اتصال شبكه‏ی بی‏سیم» باید باز شود و شبكه‏ی بی‏سیم خود را با همان اسمی كه قبلاً انتخاب كرده بودید- در بین شبكه‏های موجود ببینید. اما اگر به هر دلیلی موفق به دیدنِ شبكه‏ی خود نشدید، در صدر ستون سمت چپ، روی Refresh Network List كلیك كنید. اكنون روی شبكه‏تان كلیك كرده، و سپس در سینی سیستم (گوشه‏ی تحتانی راست)، روی Connect كلیك كنید.

۳- در این وقت ویندوز ایكس‏پی از شما می‏خواهد كه كلید زیر را وارد كنید. كلید

رمزگذار همان كلیدی ست كه پیش از این در هردو حوزه‏ی Network Key و Confirm Network Key وارد كرده بودید. پس از آن روی Connect كلیك كنید.

۴- ویندوز ایكس‏پی مراحل پیشرفت كارش را در حین اتصال به شبكه‏ی شما نشان می‏دهد. بعد از متصل‏شدن‏تان، می‏توانید پنجره‏ی اتصال شبكه‏ی بی‏سیم را ببینید. كارتان در این لحظه به اتمام رسید!

behtarinha.net

mehdiiiii و yogishiip سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    107
    سلام دوست عزیز
    منظور شما رو خوب نفهمیدم
    ممکنه واضح تر بگید
    درود !
    قصد جسارت نداشتم ولی منظورم اون 60 درجه باشه که فکر کنم کمتر باشه در واقع!
    موفق باشید... .

عضو عادی
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    47
    سپاسگزاری کرده
    15
    دوستان گلم من در جنوب هستم شهرمون کوچیکه فقط میخوام شبکه کنم یوزرها رو بعد سرور سی سی کم کارت شرینگ روش بندازم
    زیاد گرون نشه انتن 360 درجه چه مدلی هست و بعدش واسه اینکار چه چیزی نیاز دارم سرور چی باشه مثلا رادیو وانتن غیر از اینا چه چیزی نیاز دارم مدل و قیمتشو لطف میکنین بگین
    خیلی دوستون دارم

عضو عادی
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    47
    سپاسگزاری کرده
    15
    الانم وایرلس رو شهرمون هست الان سرور کارت شرینگ هم روش انداختم ایپی سرور 192.168.80.254 و ایپی یک کلاینت هم اینه 192.168.80.18 و gateway192.168.80.254 سرور را دادم چون انتن وایرلس ای اس پی یا مون میکروتیک درهمین رنج ایپی میده در حالت عادی کلاینت وصل نمیشه و کانالی باز نمیشه فقط یک کار انجام بدم که وصل بشه سرور به کلاینت از کلاینت به سرور همزمان پینگ کنم بعد از چند سانیه هم عمل پینگ انجام میشه و بعد کانال باز میشه نمیدنم مشکل کجاست بعد از خاموش وروشن کلاینت دوباره باید پینگ کنم دوستان نظرتون چیه سیستم عامل سرور و کلاینت هم لینوکس هست درضمن فاصله من تا انتن وایرلس 200 متر هست کجای کارم مشکل هست

ویرایش توسط mhmod111 : 2010-05-21 در ساعت 12:03 PM

نام حقيقي: sla

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام من یه شبکه وایرلس تو خونه درست کردم بادو دسکتاپ و یه لپ تاپ با روتر دیلینک DIR-615 پروتوکل n - draft .اگر ممکنه دوستان راهنمایی کنند چگونه کامپیوتر محل کارم را هم به این شبکه وصل کنم؟آیا فقط آنتن میخواهد ؟چه نوع آنتنی ؟پولش چقدره؟ آیا سخت افزار دیگه هم میخواد؟اونا پولشون چقدره؟نرم افزار چی؟مقررات قانونی هم داره؟ازهمه ممنونم
    ببخشید از این همه سئوال راستش من شغلم درمانی است و زیاد از کامپیوتر سر در نمیارم

ویرایش توسط lotfi : 2010-05-21 در ساعت 02:58 PM

نام حقيقي: sla

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    راستی فاصله مستقیم حدود 5 کیلومتراست

ویرایش توسط lotfi : 2010-05-21 در ساعت 02:58 PM

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOBOADY نمایش پست ها
    درود !
    قصد جسارت نداشتم ولی منظورم اون 60 درجه باشه که فکر کنم کمتر باشه در واقع!
    موفق باشید... .
    سلام
    نمی دونم شما با آنتن و مقوله آنتن چقدر آشنایی دارید
    ولی من مطالعه نسبتا خوبی در این باره داشتم زیرا من رادیو آماتوری کار می کنم یعنی تنظیم و برقراری ارتباطرادیو های پرتوان و دست ساز
    آنتن های زیادی رو زیرورو کردم و آنتن پاور رو پنج ماه پیش برای فرکانس 1Ghz برای یک شرکتی باز سازی کردن
    البته شما اگه لوپ اصلی امواج رو در این آنتن ببینی و یا هر آنتن دیگه بسته به مصافت زاویه دید تایین میشه ولی اگه با لوپ های کناریش در نظر بگیرید حتی می تونی از پشت آنتن هم در فاصله 500 تا 900 متر کانکت بشی البته چون عوامل تاثیر گذار همچون شرایط جوی در مورد آنتن ها تاثیر گذاری زیادی دارند نمی توان به صورت قطع یک موضوعی را تایید و یا رد کرد
    ولی دوست عزیز در مورد آنتن پاور مطلب اولم تا فاصله 3 الی 4 کیلومتر صدق می کنه 

نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhmod111 نمایش پست ها
    دوستان گلم من در جنوب هستم شهرمون کوچیکه فقط میخوام شبکه کنم یوزرها رو بعد سرور سی سی کم کارت شرینگ روش بندازم
    زیاد گرون نشه انتن 360 درجه چه مدلی هست و بعدش واسه اینکار چه چیزی نیاز دارم سرور چی باشه مثلا رادیو وانتن غیر از اینا چه چیزی نیاز دارم مدل و قیمتشو لطف میکنین بگین
    خیلی دوستون دارم
    سلام دوست عزیز به شما پیشنهاد می کنم اگه می خوای 360درجه کارکنی سراغ آنتن 360 درجه نرو
    زیرا
    1- لوپ اصلی آنتن بزرگ است پس درنتیجه برد کمی دارد
    2- دیتادر آنتن های لوپ بالا کمتر انتقال پیدا می کند
    پس اگه می خوای از یه رادیو 360 درجه پوشش داشته باشی یه میکروتیک بگیر با یه کارت آلفا 1 وات بزن به اسپیلیتر و بعد به سه آنتن وصل کن
    اینطوری امواج بهتری در نزد گیرنده دریافت می کنید

عضو عادی
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    107
    سلام
    نمی دونم شما با آنتن و مقوله آنتن چقدر آشنایی دارید
    ولی من مطالعه نسبتا خوبی در این باره داشتم زیرا من رادیو آماتوری کار می کنم یعنی تنظیم و برقراری ارتباطرادیو های پرتوان و دست ساز
    آنتن های زیادی رو زیرورو کردم و آنتن پاور رو پنج ماه پیش برای فرکانس 1Ghz برای یک شرکتی باز سازی کردن
    البته شما اگه لوپ اصلی امواج رو در این آنتن ببینی و یا هر آنتن دیگه بسته به مصافت زاویه دید تایین میشه ولی اگه با لوپ های کناریش در نظر بگیرید حتی می تونی از پشت آنتن هم در فاصله 500 تا 900 متر کانکت بشی البته چون عوامل تاثیر گذار همچون شرایط جوی در مورد آنتن ها تاثیر گذاری زیادی دارند نمی توان به صورت قطع یک موضوعی را تایید و یا رد کرد
    ولی دوست عزیز در مورد آنتن پاور مطلب اولم تا فاصله 3 الی 4 کیلومتر صدق می کنه
    اصلاًآشنایی ندارم!سپاسگذارم از اینکه این رو یادآوری کردید.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه نصب روترdir615

مشکل با wmp600n

راه اندازی گیرنده ی میکروتیک مدل اس ایکس 5

آموزش تنظیمات وصل شدن از طریق وایرلس در روتر dir-615 -dlink

تنظيمات اكسس پوينت dir 615 براي كانكت شدن با برد باند

بادودسکتاپ

میکروتیک رادیو روشن است ولی پینگ نمی دهد

راه اندازی روتر dir615

تنظیمات روتر د ی لینک dir-615

روش فعال سازی وwmp600n wireless