صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 28

موضوع: دسترسی به دوربین مداربسته ipbased از طریق اینترنت

نام حقيقي: ReZa

مسدود شده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    12

دسترسی به دوربین مداربسته ipbased از طریق اینترنت

دوستان من کمک میخواستم در این رابطه:
    شما فرض کنید من اینترنت با IP Static دارم و آیپیش هم اینه: XXX.XXX.XXX.XXX
    حالا یک دوربین مداربسته ipbased به شبکه ی داخلی من مثلا با IP 192.168.1.1 وصله
    حالا می خوام از یه جای دیگه از طریق اینترنت اون دوربین مداربسته رو ببینم.(دوستان حتما می دونید که بازدن ip مودم در مرورگر صفحه ای باز می شه که می تونین دوربین رو ببینید)
    ممنون می شم راهنماییم کنین
    اگه کسی در این رابطه و یا کلا در رابطه نحوه مشاهده دوربین مدار بسته از یک نقطه دیگر و از طریق اینترنت و نحوه کانفیگور کردن اون چیزی بلده لطف کنین و دریغ نکنین

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

خواننده شناسه تصویری miskoolak
    نوشته
    237
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    21
    از virtual server تو مودمت اسفاده کنی مشکلت حل میشه و یا dmz که راحت تری.

arash3400 و r_22009 سپاسگزاری کرده‌اند.

مسدود شده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    12
    می شه بیشتر توضیح بدین؟
    از چه پورتی استفاده کنم؟
    برای دیدن اون صفحه باید چه آدرسی رو وارد کنم؟

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط miskoolak نمایش پست ها
    از virtual server تو مودمت اسفاده کنی مشکلت حل میشه و یا dmz که راحت تری.
    سلام
    دوست عزیز DMZ مربوط به ایزوله کردن سرور های شبکه برای یوزر های اینترنت و لوکال هستش و فکر نکنم اینجا کاربردی
    داشته باشه.
    بسته به تعداد دوربین ها ، از مپ کردن تک تک دوربین ها با پورت متفاوت روی آیپی X.x.x.x. استفاده کنین.
    اگه مارک دوربین رو بگین بهتر میشه راهنمایی کرد.
    من روی دوربین Vivotek اینکارو کردم. تمام ارتباطات پا برجاست. تصاویر ار طریق x.x.x.x.port در دسترس هست.

behands و r_22009 سپاسگزاری کرده‌اند.

مسدود شده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    12
    مهم نیست روی کدوم پورت فوروادش کنم؟
    البته فک کنم منظورتون این بود
    x.x.x.xort

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    پورت رزرو شده نباشه تو شبکه. بالا 1024 هم باشه.
    در ضمن منظورم همون بود که فرمودین، به خاطر اینکه شکلک
    می شد مجور شدم دات بزنم در اصل: x.x..x.x: port

arash3400، r_22009 و BraveKnigh سپاسگزاری کرده‌اند.

مسدود شده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    12
    ممنون فقط می خواستم ببینم توی port forwarding نکته خاصی نداره؟
    هر تعداد دوربین که بخوام می تونم بهش وصل کنم؟
    دیگه اینکه برای port forwarding باید IP و port دوربین رو روی شبکه داخلی بهش بدم.
    IP دوربینو که می شه پیدا کرد.
    Port ش رو چه جوری بفهمم؟ رو جعبش نوشته؟یا روش خاصی داره؟
    یه سوال دیگه:
    این دوربین ها قابلیت اتصال به دستگاه هایی که مخصوص ضبط کردن فیلم دوربین های مداربسته هستند (فک کنم دستگاه DVR باشه) رو دارن؟
    واقعا ممنونم

arash3400 و BraveKnigh سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رحيمي

خواننده شناسه تصویری rahimi_gnu
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    26
    توي قسمت firewall->NAt يك DMZ هاست درست كن . هاست: همون آدرس آي پي دوربين / كنسول فقط همين .

arash3400 و r_22009 سپاسگزاری کرده‌اند.

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    ببینید ، منظورم از پورت ، این بود که خودتون انتخابش کنید. جایی نوشته نشده.
    روی کانفیگ دوربین ، آی پی دوربین رو آی پی خودتون بزارین. در قسمت پورت مپ ، مثلا 1300 رو
    بدین که در x.x.x.x:1300 قابل دسترسی باشه. اگه فایر وال داشته باشین بایذ اونو هم کانفیگ کنید.
    اگه فایروال ندارین، احتیاجی به کاره دیگه ای نیست.

اما جواب سوال دوم اینکه ، بله ، امکان داره.
    با دستگاههای video server می تونی دیجیتال رو به آنالوگ و برعکس تبدیل و انتقال بدی.
    توجه کنید روی سیگنال آنالوگ چون ماجولیشن نداریم، هر دوربین دیجیتال یک خروجی مجزا داره.
    مثلا اگه خواستین 5تا دوربین تحت شبکه، همون دیجیتال ، رو روی DVRضبط کنین ، باید چهار
    خروجی مجزا از ویدئو سرور با چهر کابل مجزا داشته باشی که به پورت های ورودی DVR ,وصل میشه.
    کلا دوربین ها آی پی خیلی امکانات دارن ولی متاسفانه محدودیت شدید طول کابل و عدم پایداری در
    بلند مدت یکم و قیمت زیاد باعث شده دوربین های آنالوگ هنوز تو بازار در حال استفاده باشن
    اگه توضیحات کافی نبود بگین.

behands، arash3400 و r_22009 سپاسگزاری کرده‌اند.

مسدود شده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    12
    ببینید در مورد پورت منظورم لوکال پورت بود ببینید: اون port range همونیه که دلبخواهی می تونم انتخاب کنم دیگه؟

در مورد وصل کردن به اون دستگاه باید بگم که من توی اون قسمتش وارد نیستم و اونو یه برق کار آشنا برام انجام می ده.
    می خواستم ببینم دستگاه ضبطش با دستگاه معمولی فرق داره و یا نحوه اتصالش به اون دستگاه با دوربین آنالوگ فرق داره؟
    اگه اشتباه نکرده باشم قبل از DVR باید به یک دستگاه video server وصلش کنم و اینجوری که پیداس برای دوربین آنالوگ این دستگاه نیست (درسته؟) در ضمن قیمتشم اگه لطف کنید ممنون می شم.
    در ضمن این دوربین ها رو تو بازار به چه اسمی می شناسن؟
    واقعا ممنونم خیلی بهم کمک کردید

ویرایش توسط r_22009 : 2010-05-03 در ساعت 06:06 PM

مسدود شده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    12
    در ضمن اگه با DMZ هم می شه لطف کنید توضیح بدید که پس از وارد کردن آیپی دوربین توی اون چه جوری می تونم از یه جا دیگه بش وصل شم؟
    یه سوال دیگه : برای فرستنده (دوربین) و گیرنده چه سرعت اینترنتی نیازه؟ یا بهتر بگم سرعت دانلودش چه قد باید باشه؟چون سرعت دانلود ISP ها فرق داره مثلا من با ADSL 128 کیلوبیت دارم با سرعت 200 کیلو بایت دانلود می کنم
    و برای جایی که دوربین هست که نیازی به کامپیوتر نیست (هست؟)
    یه چیز دیگه:
    DVR یه کارته روی کامپیوتر یا یه دستگاهه؟

ویرایش توسط r_22009 : 2010-05-03 در ساعت 07:21 PM
    arash3400 و BraveKnigh سپاسگزاری کرده‌اند.

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز
    سوالات زیادی پرسیدین ، یکی یکی میریم جلو

از پورت شروع کنم که اون همون پورتی هست که باید انتخاب کنین. با آی پی دوربین و اون پورت
    می تونین از طریق لوکال و یا اینترنت دوربین رو ببینید. توجه کنید حتما پورت رو روی فایروالتون
    باز کنید.
    در مورد ضبط تصاویر ، ببینید ، تصاویر دوربین های تحت شبکه اگه بخوایین با آنالوگ ها یجا ضبط
    بشه احتیاج به ویدئو سرور دارین. دوربین تحت شبکه ورودی و آنالوگ خروجی میده. خروجی رو می
    زنی به DVR و مثل یه دوربین آنالوگ ضبط می شه .
    در مورد اسم دوربین ها در بازار ، به آنالوگ ها میگن مدار بسته و به دیجیتال ها میگن تحت شبکه.
    تورو خدا به DMZ گیر نده، اصلا ربطی به موضو نداره.
    قیمت DVR ها مختلفه و بسته به امکاناتش قیمت متفاوتی دارن. یه 8 پورت تصویر با 4 پورت صدا رو
    الان حدود 800 هزار تومان میتونی بخری البته بدون هارد. قیمت ها خیلی فرق دارن. هم برند ها و هم
    مدل ها خیلی متفاوت هستند. کلا یه 8 پورت از 600 تومن تا 1 تومن قیمت داره، بسته به امکاناتش.
    در مورد سرعت اینترنت هم بگم که این یه چیزه سلیقه ای هستش. من با dial up هم تصویر انتقال دادم
    با 8 فریم در ثانیه ، با اون سرعتی که شما دارین ، مطمئن باشین هیچ مشکلی پیش نمی آد. زیاد هم هست!
    اما در مورد نیاز به کامپیوتر ،
    دوست عزیز اول باید فرق کارت DVR و Standalone DVR رو بگم. در Standalone DVR احتیاجی به کامپیوتر
    نیست، خودش پورت شبکه داره و آی پی می دی ، به شبکه وصل می کنی و دیگه هر کاری دوس داشتی
    باهاش میکنی ، اگه آی پی پورت شبکه Standalone DVR رو بزنی ، تصاویر رو خواهی دید.
    اما کارت DVR یه کارت معمولی کامپیوتر هست مثل کارت گرافیک البته بزرگ تر، که داخل کیس نصب میشه
    از پشت ورودی دوربین ها هست که با نرم افزار همراه خود کارت دوربین ها عمل ضبط رو انجام میدن.
    قیمت های متفاوتی داره ،اگه خواستی بخری حواست باشه فول فریم باشه، مثلا کارت 8 ورودی اگه 200 فریم باشه
    200 رو تقسیم بر 8 میکنی، جواب ماکسیمم تعداد فریم هایی که کارت برای هر دوربین میتونه ضبط کنه
    بدست میآد. قیمت ها متفاوته ، مارک خوب 8 پورت 400 تا 600 قیمت داره.
    البته بازم تاکید میکنم رنج قیمت ها و برند ها بالاست و هر کسی با یه برند کار می کنه.
    فکر کنم تموم سوالاتو جواب دادم، اگه مشکلی بود حتما بگو.

behands، arash3400، r_22009 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

مسدود شده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    12
    ممنون که به سوالاتم جواب می دین
    1-در مورد قیمت انگار خیلی قیمتش می ره بالا اگه قیمت 3 تا دوربین و یه DVR و بقیه تجهیزاتو رو هم (مجموعش)بم بگین خیلی ممنون می شم (با مارک متوسط)
    2-در مورد پورت متوجه نشدم ببینید local port هم می خواد اونو چی بزنم؟اونم دل به خواهیه؟ port range هم همینطور؟ protocol باید TCP باشه؟
    3- در مورد DVR باید بگم که من نمی خوام آنالوگ و دیجیتال با هم ضبط بشه، من می خوام 3 تا دوربین تحت شبکه رو ضبط کنم، بازم به ویدئو سرور نیاز دارم؟ اگه آره کار این دستگاه چیه؟ و اگه درباره این دستگاه و وصل کردنش به دوربین و DVR واینا توضیح بدین ممنون می شم

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    سعی میکنم به واضح ترین شکل ممکن جواب بدم. سوال 1 و 3 رو باهم میگم.

1- ببینید دوست عزیز ، تصمیم بگیرید ، اگه مدار بسته میخوایی کار کنی ، 3تا دوربین متوسط حدودا میشه 240 تومن با یه کارت DVR مجموعابرات در میآد حدودا 500 تا 550. یه هارد 500 ساتا هم میخوایی. 50 تا 60 تومن هم هارد. کابل هم متری 400 حساب کن. اتصالات هم حدودا 5 تومن.از هر دوربین یه کابل میکشی پست کیس میزنی به کارت DVR. با نرم افزار همره کارت شروع میکنی به ضبظ و....

اما اگه تحت شبکه میخوایی ، اصلا و اصلا به DVR احتیاجی نداری . یه سوئیچ 5 پورت میگیری حدود 30 تومن. از هر دوربین تحت شبکه یه کابل میزنی سوئیچ. از سوئیچ یه کابل می بری پشت کیس ، میزنی به پورت شبکه. از سی دی همراه دوربین ها ، نرم افزارو نصب میکنی و باهاش ضبط میکنی.
    فقط مشکل قیمت بالای این دوربین هاست که از 200 تومن شروع میشن میرن بالا. کابل هم متری 200 تومن بزن. البته چینیه کابلش.

نتیجه : تا وقتی همۀ دوربین ها مدار بسته یا همه تحت شبکه هستند ، از ویدئو سرور یا از این چیزا استفاده نمیشه.

اما سوال دوم :
    لوکال پورت رو پورتی بزارید که قراره دوربین ها از طریق اینترنت دیده بشن. پروتکل TCP بذار. پورت رنج رو خالی بذار.
    اگه پورت اکسترنال تو تنظیمات بود ، با لوکال یکی کنین ، اگه نبود دنبال POrt map بگردید. اگه نبود همون لوکال رو
    به همون صورتی که گفتم تنظیم کنید.

behands، arash3400، r_22009 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

مسدود شده
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamoova نمایش پست ها
    سلام
    سعی میکنم به واضح ترین شکل ممکن جواب بدم. سوال 1 و 3 رو باهم میگم.

1- ببینید دوست عزیز ، تصمیم بگیرید ، اگه مدار بسته میخوایی کار کنی ، 3تا دوربین متوسط حدودا میشه 240 تومن با یه کارت DVR مجموعابرات در میآد حدودا 500 تا 550. یه هارد 500 ساتا هم میخوایی. 50 تا 60 تومن هم هارد. کابل هم متری 400 حساب کن. اتصالات هم حدودا 5 تومن.از هر دوربین یه کابل میکشی پست کیس میزنی به کارت DVR. با نرم افزار همره کارت شروع میکنی به ضبظ و....

اما اگه تحت شبکه میخوایی ، اصلا و اصلا به DVR احتیاجی نداری . یه سوئیچ 5 پورت میگیری حدود 30 تومن. از هر دوربین تحت شبکه یه کابل میزنی سوئیچ. از سوئیچ یه کابل می بری پشت کیس ، میزنی به پورت شبکه. از سی دی همراه دوربین ها ، نرم افزارو نصب میکنی و باهاش ضبط میکنی.
    فقط مشکل قیمت بالای این دوربین هاست که از 200 تومن شروع میشن میرن بالا. کابل هم متری 200 تومن بزن. البته چینیه کابلش.

نتیجه : تا وقتی همۀ دوربین ها مدار بسته یا همه تحت شبکه هستند ، از ویدئو سرور یا از این چیزا استفاده نمیشه.

اما سوال دوم :
    لوکال پورت رو پورتی بزارید که قراره دوربین ها از طریق اینترنت دیده بشن. پروتکل TCP بذار. پورت رنج رو خالی بذار.
    اگه پورت اکسترنال تو تنظیمات بود ، با لوکال یکی کنین ، اگه نبود دنبال POrt map بگردید. اگه نبود همون لوکال رو
    به همون صورتی که گفتم تنظیم کنید.

ببینید من اصلا به مداربسته کاری ندارم و فقط با تحت شبکه کار دارم.
    1-یه طرح بهترم دارم که به جای استفاده از یه کامپیوتر و یه سوییچ از یه مودم ADSL که خودش روترم هست استفاده کنم(تا اونجایی که می دونم این دوربینا بدون نیاز به کامپیوتر می تونن فیلمو بفرستن روی اینترنت اگه اینطور نیست بهم بگین.
    2- خوب برای ضبط کردن فیلمش که نمی شه کامپیوتر همیشه روشن باشه ، جایی save می شه یا روش دیگه ای داره؟
    3- این دوربینا وایرلس هم دارن؟ همشون؟ یا یه سریشون؟
    اگه یه سریشون وایرلس دارن به نظرتون من وایرلس استفاده کنم یا معمولی؟خیلی تفاوت قیمت دارن؟
    4- برای دیدن اون فیلم که می ره رو اینترنت می شه پسورد گذاشت؟

ویرایش توسط r_22009 : 2010-05-04 در ساعت 05:18 PM

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

دسترسی به دوربین های مدار بسته

http://forum.persiannetworks.com/f77/t34763.html

نحوه اتصال دوربین مدار بسته به اینترنت

دسترسی به دوربین از طریق اینترنت

نرم افزار مشاهده دوربین مدار بسته از طریق اینترنت

دسترسی به دوربین مدار بسته از طریق اینترنتوصل شدن به دوربین مدار بسته از طریق اینترنتدوربین مدار بسته اینترنتیمشاهده دوربین مداربسته از اینترنتدوربین های مداربسته دیجیتالی چه فرقی با بقیه دوربین های مدار بسته دارهاتصال DVR به اینترنتدیدن دوربین مدار بسته از طریق اینترنتدوربین مدار بسته اینترنتاتصال دوربین مدار بسته به کامپیوترمشاهده دوربین مداربسته از طریق اینترنت وصل کردن دوربین مدار بسته به اینترنتدسترسی به دوربین مدار بستهدیدن دوربین های مدار بسته از طریق اینترنتدسترسی به دوربین های مداربستهدسترسي به دوربين هاي مدار بستهروش دسترسی به دوربین از طریق اینترنتدیدن دوربین های مداربسته از طریق اینترنتدانلود نرم افزار جهت دیدن تصاویر دوربین مداربسته با static ipمشاهده دوربین مدار بسته از طریق اینترنتدوربین مدار بسته DMZ

برچسب برای این موضوع