صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 16

موضوع: ارتباط وایرلس تا فاصله 30 کیلومتری

نام حقيقي: Kevin Thomas

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1

ارتباط وایرلس تا فاصله 30 کیلومتری

با سلام خدمت دوستان عزیز من می خوام یه لینک 30 کیلومتری تو یه منطقه رطوبتی و نزدیک به دریا اجرا کنم بدون قطعی به نظر شما از چه نوع انتن و با چه مشخصاتی استفاده کنم ؟

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    پست های قبل رو چک کن من یه لینک 96 زدم رو دریا اونو مطالعه کن اگه باز مشکلی داشتی در خدمتم

ویرایش توسط maaziyar : 2010-09-24 در ساعت 09:55 PM

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    روتر بورد میکروتیک 411AH با XR5 و سولید دیش 28 بزن تا 20 مگ روش حساب کن
    یه وقت حال بهت داد تا 30 مگ هم رفت

mgholami و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    این پست ما کجا رفت
    اگه لینک رو دریاست که مسئله یه کم فرق میکنه اما اگه رو خشکی هست و هوا شرجی که انشااله لینکتون استیبل وصل میشه

ویرایش توسط maaziyar : 2010-09-27 در ساعت 11:11 AM

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    روی دریا هم مشکلی نداره با این فاصله

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    خدا کنه باید به ببینی ارتفاع دکل ها چه قدره

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگر از نظر مالی مشکلی ندارید پیشنهاد من لینک های سری PTP موتورولا می باشد. خیلی عالی جواب میده!

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    اقا جان برا یه دست مبل میری کفی تریلی میاری موتورلا برا 30 کیلومتر خیلی زیاده براش عملا داری هزینه الکی میکنی

نام حقيقي: Siamak Nahavandi

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    108
    سپاسگزاری کرده
    18
    تو شرایط نسبتا شرجی شاید بشه رو تجهیزاتی مثل میکروتیک حساب کرد ولی روی دریاو نزدیک دریا اونم تو فصل گرم که هیچ کدوم از رادیوهای میکروتیک جواب نخواهد داد (اینو خیلی ساده حتی خود سازنده هم میگه که رطوبت نسبی بالای 90% برای میکروتیک یعنی قطعی 100%) و فقط با تجهیزانی مثل موتورولا و نترونیکس و ساکاس وایرلس و امثالهم هستند که میتونن این کار و انجام بدن و هزینه کم (مثل میکروتیک) یعنی ضرر حتمی و یک پیشنهاد بسیار اشتباه .(لطفا یه سری به سایت میکروتیک بزنید، اطلاعات کامل بگیرید و بعد این بنده خدا رو بندازین تو چاه) .

در ضمن کسی هم کفی تریلی نیاورده . اگه شما جاهای با رطوبت نسبی 100% مثل عسلویه کار کرده باشین کاملا متوجه تفاوت موتورولا و میکروتیک خواهید شد که تو این فاصله شما حتی کانکت هم نمیشین تا جه برسه به 20 مگابیت !!!!!!!!!!
    خیلی جاها حتی موبایل با اون BTSهای وحشتناک و فرکانس کم استهلاک هم تو اون رطوبت به خوبی جواب نمیده تا چه برسه به فرکانسهای پر استهلاکی مثل WiFi.

دوست عزیز پیشنهاد من هم یه خورده دست و دل بازیه و بری سراغ برندهای بهتر .

ویرایش توسط siana_vnd : 2010-10-01 در ساعت 12:42 AM

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    والله نمی دونم این لینک ساحل به ساحل یا ساحل به دریا و درصد بالای رطوبت جدیدا بیمه شده ptp یا نترونیکس زد و اگر میکروتیک جواب نخواهد داد،شرایط عسلویه اصلا مربوط به رطوبت نیست جناب جنیدی بیشتر در جریان هستش عسلویه نویز 100% هستش و نمیزاره رادیوهایی که فرکانس های اماتوری فعالیت می کنن نفس بکشن و رادیوهایی که از نظر فرکانسی ایزوله هستند جواب میدن.شما تشریف بیار لینک درست توی فاصله 100 متری از ساحل بهت لینک نشون بدم با میکروتیک 2 سال هستش شرجی و رطوبت 100% 20 کیلومتر داره کار می کنه.

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط siana_vnd نمایش پست ها
    تو شرایط نسبتا شرجی شاید بشه رو تجهیزاتی مثل میکروتیک حساب کرد ولی روی دریاو نزدیک دریا اونم تو فصل گرم که هیچ کدوم از رادیوهای میکروتیک جواب نخواهد داد (اینو خیلی ساده حتی خود سازنده هم میگه که رطوبت نسبی بالای 90% برای میکروتیک یعنی قطعی 100%) و فقط با تجهیزانی مثل موتورولا و نترونیکس و ساکاس وایرلس و امثالهم هستند که میتونن این کار و انجام بدن و هزینه کم (مثل میکروتیک) یعنی ضرر حتمی و یک پیشنهاد بسیار اشتباه .(لطفا یه سری به سایت میکروتیک بزنید، اطلاعات کامل بگیرید و بعد این بنده خدا رو بندازین تو چاه) .

در ضمن کسی هم کفی تریلی نیاورده . اگه شما جاهای با رطوبت نسبی 100% مثل عسلویه کار کرده باشین کاملا متوجه تفاوت موتورولا و میکروتیک خواهید شد که تو این فاصله شما حتی کانکت هم نمیشین تا جه برسه به 20 مگابیت !!!!!!!!!!
    خیلی جاها حتی موبایل با اون BTSهای وحشتناک و فرکانس کم استهلاک هم تو اون رطوبت به خوبی جواب نمیده تا چه برسه به فرکانسهای پر استهلاکی مثل WiFi.

دوست عزیز پیشنهاد من هم یه خورده دست و دل بازیه و بری سراغ برندهای بهتر .
    حرف شما متین ولی متاسفانه و خوشبختانه من تو کیش زندگی میکنم تمام لینکام رو دریاست اخریش هم 96 کیلومتر رو دریا بود من کاملا به رفتار دریا اگاهم و میدونم رو دریا رفتار امواج چه جوره بله من برا لینک 96 کیلومتری مجبور شدم یه انتن بگیرم 3 میلیون با موتورلا اما برا 38 کیلومتر موتورلا واقعا زیاد چون من یه لینک اینجوری دارم
    بله رو دریا انعکاس امواج داری تبخیر سطحی انحراف امواج ارتفاع زیاد نباشه امواج میره تو اب لینک های طولانی قوس زمین رو داری با همه اینا هزار بار سرو کله زدم اما موتورلا برا این لینک واقعا زیاده بابا با 16 تومن میشه یه isp ران کرد نه یه لینک 38 km
    من خودم یه لینک 13 کیلومتری رو دریا رو با 2 تا اسلب بر قرار کردم الان 2 ساله اخ نگفته شما زیر ساختو درست کن نیاز به هزینه اضافی نداری میرید رو دکل 15 متری لینک دریا میزنید همش میره تو اب به جاش من یه دکل 70 متری میزنم میام برا لینک 13 km هشتصد هزینه میکنم نه 2 تومن 3 تا لینکم بزنم پول دکل در میاد
    بعد شما فکر کردی کی بی تی اس رو وصل میکنه چون مخابراته حرفه ای هستن برو همون عسلویه رو ببین یه روز در میون یه منطقه سیکنال نداره چون اصلا نگهداری بلد نیستن ارتباط ها تو درو دیوارن
    مخابراتمیاد برای روت یه مرکز مخابراتیش روتر میخره 15 میلیون بعد همشم قطعه به علت کانفیگ اشتباهش اما همون کارو با یه روتر 2 تومنی و کانفیگ درست انجام میشه داد شما نشستین تو تهران کنار دیتا سنتر هزار تا خط بک اپ 500 تا ادمین اینکاره هیچی رو احساس نمی کنید اما منی که اخرین سوییچ فیبر یا sdm1 هستم پایین تر از ما هیچ اینترنت یا اینترانتی وجود نداره مشکلات رو کاملا احساس میکنیم سالی 183 بار قطعی رو تجربه میکنیم

این هارو گفتم که بگم همیشه نویز شرجی رطوبت مشکل ساز نیست اشتباه انسان هم در خیلی مواقع تاثیر گذار تر از این موارد هست من خودم اصلا از این کل کلا خوشم نمی اد اما بعضی ها واقعا پیشنهادات اشتباهی میدن من اینجا کسایی رو دیدم که 1500 تا سپاس داره اما اصلا نمیخونه من چی نوشتم میاد سریع با لحنی مسخره حرفتو به سخره میگیره خوب ادم باید یه جوابی بده بهش من اینجا تو هر کامنت باید 10 خط بنویسم حرفی رو که میشه تو 4 کلمه گفت اما به علت بودن بعضی افراد که میخوان بگن ما اینکاره ایم باید از جنش کابل تا کانکتور زدن دکل زدن فرکانسو انتنو کانفیگو همرو بنویسم که یه خوش مزه ای نیاد زیر کامنتم بنویسه اقا اینو چرا نگفتی میشه 200 مترم کابل کت سون کشید چرا از لینک وایرلس استفاده کردی نمی دونم شاید طرف رو گنج خوابیده که اینو میگه

ویرایش توسط maaziyar : 2010-10-01 در ساعت 12:26 PM
    Benygh و siana_vnd سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    من نمی دونم بعضی ها چی فکر میکنن که برا 50 تا یوزر لوکو رو پیشنهاد میده چون فاصله 300 متره یا برا یه لینک 1.5 کیلومتری برا 5 تا دوربین روتر 600 با xr5 و فلت 31 دیبی پیشنهاد میدن اصلا اقا فلت 31 دیبی چه صیغه ای یه که طرف میگه . بله هر دو شبکه وصل میشه اما طراحی جفتشون کاملا غلطه

نام حقيقي: لیلا

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    14
    با سلام

لطفاً می تونید شرایط WebBase رو برای مورد نظر من هم راهنمایی کنید!؟

مسئله اول: من یک NVR دارم که همه دوربین ها تحت شبکه هستند و از طرفی اینترنتی که گرفتیم تمامی پورتها را باز کرده ولی چون خودشون از میکروتیک استفاده کردند ، امکان تنظیم از طرف ما وجود ندارد. می خوام که از بیرون از کارخانه بتونم با IE و وارد کردن IP دستگاه یا Valid و ... بتونم ، دوربینها رو چک کنم. کسی می تونه راهنمایی کنه؟
    حتی نمی دونم از چه برنامه ای می تونم استفاده کنم. تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که یه روتر قبل از سرور بزارم. ولی راه حل دیگه ای هم می خوام.

مسئله دوم اینکه یک دستگاه دارم که DVR هست، می تونید راهنمایی کنید که چطور تو شبکه بیارم و اینکه حتی WebBase راه اندازی کرد و از طرفی افقط یک نفر دوربین رو می تونه چک کنه یا اینکه همزمان می تونیم این کار رو انجام بدیم؟؟!؟!؟ راستی اینجا روتر مودم وجود داره. میشه forwarding تعریف کرد.

اگر سریع راهنمایی کنید، سپاسگزارم
    با تشکر
    Layla

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط Layla نمایش پست ها
    با سلام

لطفاً می تونید شرایط WebBase رو برای مورد نظر من هم راهنمایی کنید!؟

مسئله اول: من یک NVR دارم که همه دوربین ها تحت شبکه هستند و از طرفی اینترنتی که گرفتیم تمامی پورتها را باز کرده ولی چون خودشون از میکروتیک استفاده کردند ، امکان تنظیم از طرف ما وجود ندارد. می خوام که از بیرون از کارخانه بتونم با IE و وارد کردن IP دستگاه یا Valid و ... بتونم ، دوربینها رو چک کنم. کسی می تونه راهنمایی کنه؟
    حتی نمی دونم از چه برنامه ای می تونم استفاده کنم. تنها چیزی که به ذهنم می رسه اینه که یه روتر قبل از سرور بزارم. ولی راه حل دیگه ای هم می خوام.

مسئله دوم اینکه یک دستگاه دارم که DVR هست، می تونید راهنمایی کنید که چطور تو شبکه بیارم و اینکه حتی WebBase راه اندازی کرد و از طرفی افقط یک نفر دوربین رو می تونه چک کنه یا اینکه همزمان می تونیم این کار رو انجام بدیم؟؟!؟!؟ راستی اینجا روتر مودم وجود داره. میشه forwarding تعریف کرد.

اگر سریع راهنمایی کنید، سپاسگزارم
    با تشکر
    Layla
    دوست گرامی مطلب شما با موضوع این تاپیک مرتبط نیست در مورد نیاز شما خیلی تاپیک ها هستند کمی جستجو کنید اگر مشکل حل نشد در تاپیک جدید عنوان کنید ضمنا سوالات شما خیلی کلی هستش بهتر هستش کمی بیشتر راجع به شبکه خودتون توضیح بدین.

نام حقيقي: Kevin Thomas

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    با تشکر از راهنمایی دوستان بچه ها لینک دقیقا از روی دریا می گذره . نظرتون در مورد این آنتن چیه ؟ به درد این جور لینکی میخوره یا نه ؟ واسه ما مهم پایداری لینکه -
    PheeNet
    Model :WLO-15823TDm
    TDMA
    IP67
    throughput=40MB
    5120-6060MHZ
    23 dbi panel Antenna

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f77/t38582.html

دریافت وایرلس از فاصله 5 کیلومتری

ارتباط وایرلس 40 کیلومتر

ارتباط وایرلس

وایرلس برای فاصله 30 کیلومتری

ارتباط وایرلس برای فاصله 30 کیلومتری

وایرلس برای مسافت 30 کیلومتر

لینک 30 کیلومتری

ارتباط وایرلس کیلومتری

لينك 30 كيلومتري

میکروتیک وایرالس تا فاصله 40 کیلومتر بر روی دریالینک وایرلس 30 کیلومتری site:forum.persiannetworks.comشبکه وایرلس تا 20 کیلومترانتن وایرلس برای فاصله 30 کیلومتریوایرلس کیلومترلینک وایرلس کیلومتروایرلس کیلومتریایجاد شبکه بین دونقطه 30 کیلومترلينک ارتباطي بين دونقطه 30 کيلومتريساکاس وایرلس شبکه وایرلس برای مسافت 30 کیلومتر شبکه وایرلس مسافت 40 کیلو متریارتباط وایرلس 100انتن وایرلس برای مسافت 70 کیلومتروایرلس 12 کیلومتر

برچسب برای این موضوع