سلام دوستان

من بعد از کلی جستجو تو اینترنت موفق نشدم مشکلمو پیدا کنم بهمین دلیل اومدم اینجا عضو شدم تا از دوستان عزیز کمک بگیرم .

مشکل من اینه در اطراف منزلمون یه وایرلس بود که لب تاپم راحت بش وصل میشد و سیگنالش کمی ضعیف بود یعنی میبایست لب تاپ را پیش پنجره میذاشتم تا وصل شود ، ضمنا از DHCP برای اتصال استفاده میکرد و خیلی حال کردیم ، اما مدتیه که اون وایرلس با همون نام دیگه نیست و با نام دیگه و قدرت سیگنال بالا اومده طوری که از هر جای خونه بهش وصل میشه ، نگاهی به بیرون که انداختم یه آنتن گذاشته اما متاسفانه دیگه از DHCP استفاده نمیکنه و من هم یه IP به سیستمم و gatway دادم وصل میشه اما خبری از اینترنت و ping نیست ، تنها چیزی که هست ای پی گت وی را 192.168.1.1 زده ام ضمنا فقط به این ping میکنه با برنامه IP Tools هم نام اونو C/R و HOB معرفی کرده . خوب حالا از دوستان کمک میخوام که چطوری ای پی های مورد نظر یا پروکسی احتمالی مورد استفاده رو بدست بیارم و اینترنتش رو فعال کنم . ضمنا اصلا این دومی چی هست چون قبلی همیشه روشن و در دسترس نبود انگار که یه اکسس پوینت بود و وقتی روشنش میکرد من هم استفاده میکردم ولی الان این دونی 24 ساعته روشنه ، ضمنا جهت اطلاع بگم که تو اون منطقه منزلمون اینترنت ADSL به علت عدم سرویس دهی مخابرات ارائه نمیشه و این ویرالس ، وایرلس واقعیه نه اکسس پوینت .

ممنون میشم دوستان با توصیحات کامل منو راهتمائی کنن .
ضمنا برنامه های Cain , IPtools رو هم دارم اما ....