نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 7سپاس
  • 1 توسط al_bozorgi
  • 1 توسط ali_g
  • 2 توسط vahidf
  • 1 توسط ali_g
  • 2 توسط matin-gsm

موضوع: ایجاد یک شبکه wifi خانگی توسط access point

نام حقيقي: ali.g

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    6

ایجاد یک شبکه wifi خانگی توسط access point

سلام خدمت دوستان
    من می خواستم توسط یک access point اینترنت wireless رو تویه محیط خونه شیر کنم که بشه هم از کامپیوتر رو میزی و لپ تاب و موبایل ....استفاده کرد
    تجهیزات فعلی من هم رادیو SENAO هست که توسط انتن از isp که یه کیلومتر فاصله داره اینترنت میگیرم
    مشکل من با این رادیو این هست که وقتی روی AP تنظیمش میکنم دیگه نمیشه به ssid ای اس پی که ازش نت میگیرم وصل شد ولی دستگاهای wifi تویه خونه رادیو رو بدون نت پیدا می کنند
    می خواستم راهنمایم کنید که چه کار باید انجام بدم ایل به تجهیزات دیگه ای هم احتیاج هست؟

SENAO 2611 802.11B CLIENT OR ACCESS POINT RADIO

ممنون میشم راهنمای کنید

موضوعات مشابه:

خواننده
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    62
    دوست عزیز زمانی که شما این دستگاه رو در حالت AP میذارید یعنی اینکه شما میشید سرویس دهنده یا بذار منظورم رو واضح تر بگم اون ISP که شما ازش سرویس میگیری دستگاه وایلسش رو در حالت فرستند گذاشته (AP)و دستگاهای گیرنده (Station or Bridge) میتونن به اون فرستنده وصل بشن زمانی که شما دستگاهتان را در حالت فرستنده قرار میدهید چطور انتظار دارید به یک فرستند دیگه وصل بشه؟

شما میتونید این رادیو رو در حالت Bridge قرار بدین و به کاپیوتر به صورت کابل وصل کنید اما اگر میخواهید همه دستگاهای داخل خونه به صورت وایرلس استفاده کنن باید یک رادیو وایرلس دیگه بگیرید و به این رادیو وصلی کنید یعنی یکی به صورت AP و دیگیری به صورت Bridge.

در ضمن استفاده از عبارت فرستنده و گیرنده در رادیوهای وایرلس اشتباه است فقط برای ساده تر شده موضوع از اون استفاده کردم.

ali_g سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط al_bozorgi نمایش پست ها
    دوست عزیز زمانی که شما این دستگاه رو در حالت AP میذارید یعنی اینکه شما میشید سرویس دهنده یا بذار منظورم رو واضح تر بگم اون ISP که شما ازش سرویس میگیری دستگاه وایلسش رو در حالت فرستند گذاشته (AP)و دستگاهای گیرنده (Station or Bridge) میتونن به اون فرستنده وصل بشن زمانی که شما دستگاهتان را در حالت فرستنده قرار میدهید چطور انتظار دارید به یک فرستند دیگه وصل بشه؟

شما میتونید این رادیو رو در حالت Bridge قرار بدین و به کاپیوتر به صورت کابل وصل کنید اما اگر میخواهید همه دستگاهای داخل خونه به صورت وایرلس استفاده کنن باید یک رادیو وایرلس دیگه بگیرید و به این رادیو وصلی کنید یعنی یکی به صورت AP و دیگیری به صورت Bridge.

در ضمن استفاده از عبارت فرستنده و گیرنده در رادیوهای وایرلس اشتباه است فقط برای ساده تر شده موضوع از اون استفاده کردم.
    از این که بصورت ساده جواب دادی ممنون
    ولی می خوام بیشتر توضیح بدی در مورد این کار
    پس احتیاج به یک ap دیگه هم هست اینجوری پشت بوم خونمون خیلی شلوغ میشه! نحویه اتصال 2 رادیو به هم چگونست؟ ایا دستگاهی هست که این دو کار رو با هم انجام بده یا از ap های استفاده شه که تویه محیط خونه نصب بشه؟
    و سوال بعدیه من اینکه برای انتقال اینترنت از Bridge اول باید نت رو به کامیوتر بدم و بعد ارسال به ap و اونم شیر کنه به دستگاه های دیگه؟

ویرایش توسط ali_g : 2010-01-14 در ساعت 08:34 PM
    radar سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Vahid Fanoudi

عضو عادی
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    95
    WDS Client

ali_g و radar سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    6

Icon12

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidf نمایش پست ها
    WDS Client
    میشه یه خورده بیشتر توضیح بدبد
    می خواستم کامل در مورد این موضوع و روشهای مختلف برای این کار توضیع بدید
    ممنون

radar سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ذلال

خواننده
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    یه level one 6022 بگیر کارت راه میفته

LevelOne - Home and Office Products - Wireless

ali_g و radar سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

دستگاه access point

ایجاد شبکه wifi

شبکه wifi

ساخت شبکه wifi

ساختن شبکه wifi

شبکه wi-fiwifiتوضیحشبكه wifiاکسس پوینت خانگیساخت virtual access pointvirtual access pointhttp://forum.persiannetworks.com/f77/t31298.htmlaccess point دستگاهایجاد شبکه wifi خانگیWiFi توضیحaccess point مقالهشبکه wifi خانگیaccess point در سینمای خانگیایجادشبکهwifiایجاد یک شبکه wifiساخت شبکه با wifiایجاد شبکه wifi مجازیایجاد شبکه WLANایجاد access pointایجاد شبکه با wifi

برچسب برای این موضوع