نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط meisam123
  • 1 توسط deltapars

موضوع: چگونگی خدمات وایرلس برای کاربر

نام حقيقي: smk

عضو غیر فعال شناسه تصویری smk1981
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    4

چگونگی خدمات وایرلس برای کاربر

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
    کاربر ADSL هستم و بدلیل نارضایتی دنبال موارد جایگزین هستم به دو سه مورد رسیدم مثل SAT,WIMAX,WIFI که حالا سوالاتم در مورد وایرلس WIFI است. به عنوان کاربر موارد زیر برام سوال و مهم است:
    1-با خرید چه مدلی از نانو یا پاور می توان انتظار گرفتن خدمات از شرکتهای متفاوت طوریکه از هر کدام راضی بودم اکانت تمدید کنم یا هر شرکت دستگاه خاص خود را می خواد و پوششی روی هم ندارند؟
    2-یک کاربر به نسبت با دست و پا با گرفتن تنظیماتی مثل IP,MAC,... از شرکت توانایی تنظیم این دستگاه را دارد که هربار بدلیل بهم خورد جهت حالا چند میلی متر یا چند سانت و یا ریست شدن نیاز به آمدن نفر دیگری نباشد؟
    3-بطور کلی شرایط جوی روی پایداری این خدمات و یا بطورکلی پابداری این خدمات در قیاس با خدمات ADSL که می تواند دارای قطع ووصل زیاد و نوسان سرعت باشد بچه صورت است؟
    پیشاپیش از صرف وقت وحوصله پاسخگویی به سوالات این بنده ناآگاه سپاسگزارم.

پ.ن: نوع IP در این خدمات قابل انتخاب است؟

نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط smk1981 نمایش پست ها
    کاربر ADSL هستم و بدلیل نارضایتی دنبال موارد جایگزین هستم به دو سه مورد رسیدم مثل SAT,WIMAX,WIFI که حالا سوالاتم در مورد وایرلس WIFI است. به عنوان کاربر موارد زیر برام سوال و مهم است:
    1-با خرید چه مدلی از نانو یا پاور می توان انتظار گرفتن خدمات از شرکتهای متفاوت طوریکه از هر کدام راضی بودم اکانت تمدید کنم یا هر شرکت دستگاه خاص خود را می خواد و پوششی روی هم ندارند؟
    2-یک کاربر به نسبت با دست و پا با گرفتن تنظیماتی مثل IP,MAC,... از شرکت توانایی تنظیم این دستگاه را دارد که هربار بدلیل بهم خورد جهت حالا چند میلی متر یا چند سانت و یا ریست شدن نیاز به آمدن نفر دیگری نباشد؟
    3-بطور کلی شرایط جوی روی پایداری این خدمات و یا بطورکلی پابداری این خدمات در قیاس با خدمات ADSL که می تواند دارای قطع ووصل زیاد و نوسان سرعت باشد بچه صورت است؟

دوستان اگه این فروم رو اشتباهی انتخاب کردم عذر می خوام.دوستان اگر فرومی رو که بتونم جواب سوالاتم رو بگیرم می شناسند لطف کنند بهم معرفی نمایند.
    باتشکر.

نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط smk1981 نمایش پست ها

جالب شد فکر نمی کردم کسی تو این فروم در این رابطه نظری نداشته باشه پس اطلاعات که جمع کردم حتما اینجا مطرح می کنم تا دوستان این فروم هم استفاده کنند. البته دوستان هم اگر اطلاعی بدست آوردن خوشحال می شم مطرح کنند.
    موفق باشید.

نام حقيقي: meisam

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    1- اگه روي 2.4 بخواي nano 2 اگه 5.8 بخواي nano 5
    2- اگه خودت تنظيمات دستگاه و بلد باشي چيزايي كه اون شركت بايد بهت بگه ssid و كد امنيتي كه گذاشته ( wep .... )
    3- اگه سيگنالي كه دستگاه گرفته كم نباشه شرايط جوي هيچ تاثير قابل ملاحضه اي روش نمي ذاره

smk1981 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد

عضو غیر فعال شناسه تصویری deltapars
    نوشته
    89
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    5
    همه ی جواب این سوالات خود اون شرکت بهت میده . خودشم میاد نصب می کنه -سرویسی هم که بخوای بهت میده . جای نگرانی نیست .

smk1981 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

خدمات وایر لس

گرفتن مجوز برای وایرلس

نحوه proxy وایرلس

http://forum.persiannetworks.com/f77/t31030.html

نحوه بالا امدن شبکه وایرلس

خدمات وایرلس

گرفتن وایرلس

چگونگی آوردن وایرلس

چگونگی گرفتن وایرلس

برچسب برای این موضوع