نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط SADEGH65
  • 1 توسط SADEGH65

موضوع: مشکل در حالت روتر NS5 با PPPoE

نام حقيقي: سعید

عضو عادی شناسه تصویری Firebirds
    نوشته
    253
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    137

مشکل در حالت روتر NS5 با PPPoE

با سلام

طبق شرایطی که برای شبکه داخلی مان پیش اومده نمی توانم دیگر Nano Station 5 را در حالت بریچ قرار دهم (
    لازم اضافه کنم که در حالت بریج کانکش pppoe به راحتی کانکنت میشد ) و باید اونو دیگر در حالت روتر دهم
    بعد از اینکه ns5 را در حالت روتر قرار میدم و NAT را فعال میکنم متاسفانه دیگر کانکشن pppeo کانکت نمی شود با اینکه دیفالت گیت وی کارت شبکه ام را ip طرف داخلی ns5 که الان روتر ( توی رنج شبکه داخلی خودمان ) شده قرار میدهم

پی نوشت :
    پینگ روتر ns5 را هم دارم
    پینگ سرور isp رو هم از روی pc دارم ( نشون میده ns5 به درستی داره route میکنه )
    به نظر شما مشکل چیست و چه گونه باید آن را حل کرد ؟

موضوعات مشابه:

نوشته
    253
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    137
    تا الان دوستان نانو استیشن رو در حالت روتر کانفیگ نکردن ؟

نوشته
    253
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    137
    آپدیت

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    Nat کرده اید ؟

Enable NAT: Network Address Translation (NAT) enables packets to be sent from the wired network (LAN) to the wireless interface IP address and then sub-routed to other client devices residing on it's local network while the AirOS powered device is operating in AP/AP WDS wireless mode and in the contrariwise direction in "Station/Station WDS" mode.

NAT is implemented using the masquerade type firewall rules. NAT firewall entries are stored in the iptables nat table, while the device is operating in Router mode. Please refer to the iptables tutorial for detailed description of the NAT functionality in Router mode.

Static routes should be specified in order the packets should pass-through the AirOs based device if the NAT is disabled in while operating in Router network mode.

نوشته
    253
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    137
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    Nat کرده اید ؟

Enable NAT: Network Address Translation (NAT) enables packets to be sent from the wired network (LAN) to the wireless interface IP address and then sub-routed to other client devices residing on it's local network while the AirOS powered device is operating in AP/AP WDS wireless mode and in the contrariwise direction in "Station/Station WDS" mode.

NAT is implemented using the masquerade type firewall rules. NAT firewall entries are stored in the iptables nat table, while the device is operating in Router mode. Please refer to the iptables tutorial for detailed description of the NAT functionality in Router mode.

Static routes should be specified in order the packets should pass-through the AirOs based device if the NAT is disabled in while operating in Router network mode.

بله NAT هم روی NS5 فعال هستش
    ولی متاسفانه مشکلی را حل نمی کنه ( مشکل : کانکت نشدن کانکشن PPPoE از روی ویندوز )

نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط Firebirds نمایش پست ها
    بله NAT هم روی NS5 فعال هستش
    ولی متاسفانه مشکلی را حل نمی کنه ( مشکل : کانکت نشدن کانکشن PPPoE از روی ویندوز )
    2 حالت وجود دارد یا میخواهید PPPoe در نانو باشد که این مورد مشخص است و باید NAT را داشته باشید و دیگر اجازه زدن PPPoe در سمت کلاینت را ندارید .
    یا اینکه باید Bridge کتنید که در این صورت فقط در سمت کلاینت میتوانید PPPoe بزنید و دیگر فقط یک بریج است و نه یک روتر.

Firebirds سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمدرضا شیخ الاسلامی

خواننده شناسه تصویری sinaeslami
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    205
    سپاسگزاری کرده
    8
    سلام
    من هم یدونه مودم dsl دارم که وقتی روی بریج کانفیگ میکنم و توی ویندوز کانکشن میزنم مشکلی ندارم
    ولی وقتی که حال pppoe کانفیگ میکنم برای اینکه بدون کانکشن زدن به اینترنت وصل بشم اینترنت روی سیستم نمیاد
    تنظیمات آی پی که موقع کانفیگ مودم در حالت pppoe هستش رو دست نزدم
    اگه میشه راهنمایی کنید که مشکل از کجا هستش؟

نوشته
    253
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    137
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    2 حالت وجود دارد یا میخواهید PPPoe در نانو باشد که این مورد مشخص است و باید NAT را داشته باشید و دیگر اجازه زدن PPPoe در سمت کلاینت را ندارید .
    یا اینکه باید Bridge کتنید که در این صورت فقط در سمت کلاینت میتوانید PPPoe بزنید و دیگر فقط یک بریج است و نه یک روتر.

با سلام

هیچ جور امکان این وجود ندارد که من NS5 را روی مد روتر کانفیگ کنم و از طرف کلاینت PPPoe بزنم ؟
    مگه پکت های کانکشن pppoe از روتر عبور نمی کند ؟ مگه ساز و کاره pppoe به چه صورت هست ؟
    یکم عجیب نیست با اینکه پای کلاینت پینگ سرور ISP را هم دارم باز نمی تونم ارتباط pppoe ام را برقرار کنم ؟

نوشته
    253
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    137
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaeslami نمایش پست ها
    سلام
    من هم یدونه مودم dsl دارم که وقتی روی بریج کانفیگ میکنم و توی ویندوز کانکشن میزنم مشکلی ندارم
    ولی وقتی که حال pppoe کانفیگ میکنم برای اینکه بدون کانکشن زدن به اینترنت وصل بشم اینترنت روی سیستم نمیاد

گرچه مشکل شما ربطی به این تاپیک نداره ولی من فکر میکنم شما تیک NAT مودمت را نزدی
    این جا آموزش کانفیگ مودم ADSL هست 99 % موارد در همگی یکسان هستند به جز VPI و VCI که هر پروایدر متفاوت میباشد

نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinaeslami نمایش پست ها
    سلام
    این تاپیک جای پرسیدن این سوال و مشکل نبود ؟!
    در لینک دوستمان تنظیمات را ببینید سوالی بود در تاپیک جداگانه اعلام نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Firebirds نمایش پست ها
    با سلام

هیچ جور امکان این وجود ندارد که من NS5 را روی مد روتر کانفیگ کنم و از طرف کلاینت PPPoe بزنم ؟
    مگه پکت های کانکشن pppoe از روتر عبور نمی کند ؟ مگه ساز و کاره pppoe به چه صورت هست ؟
    یکم عجیب نیست با اینکه پای کلاینت پینگ سرور ISP را هم دارم باز نمی تونم ارتباط pppoe ام را برقرار کنم ؟
    ببینید دوست عزیز مشکل شما این است که اصول ارتباطی در PPPoE را نمیدانید .
    این نوع ارتباط بر اساس برادکست کردن درخو.است برای پیدا نمودن سرویس گیرنده انجام میگیرد و تا برقراری ارتباط ارتباط ربطی به IP سرویس گیرنده ندارد .
    در روتر نیز پکتهای برادکست رد نمیشوند .
    پس استفاده به این شکل منتفی است ( در بعضی مودم های ADSL این مورد را از خود رد میکنند )

یا باید نانو را از حالت روتر خارج کنید و یا اینکه از VPN به جای PPPoe استفاده کنید.

Firebirds سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

airos چیست

مودم airos

روتر های airos

حالت روتر مودم

http://forum.persiannetworks.com/f77/t30629.html

PPPoE

نحوی کانفیگ مودم airos

آموزش کانفیگ ns5

ns5 چیست

تنظیمات روتر تی پی لنککانفیگ پاور استیشن 5 bridge یا pppoepppo در نانو استیشن کانکت نشدن adsl در حالت pppoe در ویندوز 8تنظیم نانو در حالت روترvpn درحالت pppoeحالت روتر در nanostationکار با ns5کانفیگ نانو در حالت روترپینگ نکردن ubntتنظیم ppoe در نانو استیشنتنظیم حالت routed مودممد روتر با كانكشن PPPOEپیدا کردن پسورد روتر airosباز نشدن ns5کانفیگ nano station 5 airos

برچسب برای این موضوع