نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط patris1
  • 1 توسط kima

موضوع: استفاده از وایرلس با گوشی

نام حقيقي: علیرضا

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon9 استفاده از وایرلس با گوشی

سلام دوستان
    من امروز صبح رفتم یه مودم خریدم وایرلس هم داره .
    تنظیمشم کردم و با pc به اینترنت کانکت شدم.ولی با گوشی سرچ کردم وایرلس رو هم پیدا کرد کانکت هم شد وقتی وب رو باز کردم و خواستم وارد یه سایت بشم ارور داد:no gateway reply
    ااگه راهنماییم کنین ممنون میشه باید گوشی رو دستکاری کنم یا تنظیمات مودم رو؟
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    کد:
    http://www.techlivez.com/2009/01/how-to-fix-no-gateway-reply-error/
    No Gateway Reply is one of the troublesome network error that most smartphone users face while connecting to home network or any any other Wi-Fi network. Here i will tell you some basic troubleshooting steps which you should take to fix the " No Gateway Reply" error.

What is No Gateway Reply Error ?

No Gateway Reply is generic network timeout error which occurs when the gateway Wi-Fi router in most cases fails to respond to mobile device request due to data mismatch( ip address or WLAN server address in case you are shifting network). The device just fails to communicate with the gateway and after a few seconds later a screen showing No Gateway Reply is presented to you.
    Troubleshooting No Gateway Reply Problem:
    Mostly it is a one time problem in the start, once the device communicates with access point you will not face the problem. First of all check the Wi-Fi Network you are trying to communicate is a pubic one or secured one with WEP/WPA key.
    Normal Scenario:
    If its a secured network you would require its WEP or WPA security key( Its an authentication type), only then you can enter its network, if your WLAN is in public mode( which is not recommended) then just do the WLAN scan, it will detect the network and you are ready to go.
    The problem "Web: No gateway":
    For some odd reason you are presented with this screen

1. Check if your access point is working fine and Internet is active
    2. Try connecting multiple times to your network, sometimes it just might be a temporary glitch.
    3. Delete the access point from your device and create a fresh access point- Try accessing Internet now if it works then fine else
    4. Delete all authentication from your Wi-Fi (use step 5 for login), Restart
    5. Create authentication again : Go to 192.168.1.1

User: admin
    password: admin or password
    these are by default but might change.
    ————————————————-
    General Wi-Fi router security settings for your help:
    SSID index: Value 1
    SSID : Type anything mostly network name
    Broadcast SSID : Yes
    Authentication type: choose any i use WPA-PSK
    Encryption : AES
    Pre-shared key: Type your key, this is your Wi-Fi password, anyone having this key can access your internet via Wi-Fi, you will need to enter this key in your mobile device to authenticate yourself- one time only during the very first connection.
    if there are any other setting which you don’t understand then just keep them default.
    —————————————–

• Make sure you restart the Wi-Fi router every time you change WEP/WPA key and make a fresh access point in your mobile device after deleting previous access point

Try connecting the device again, if your device still showing "No Gateway Reply" error then manually go to tools, settings, connection, access points, options, edit, options, advanced settings, ipv4 settings( e61i )
    change ip address to 192.168.1.x ( choose x so that there is no conflict among the devices) choose x= 7,8,9 to be on the safe side
    Default gateway: 192.168.1.1
    if there is a option of Subnet mask set 255.255.255.0
    Automatic detection works best, try these steps as your last measure.
    More things to try:

• Update your mobile phone firmware
    • Update your Router firmware

No Gateway reply is a common error and can be found in any type of Wi-Fi devices some of the devices are Nokia E51, E61, E61i, E70, E90, N95, N78, N80, N82, N93, Apple iPhone, iPod Touch

نام حقيقي: Amin

خواننده
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط a_shz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز صبح رفتم یه مودم خریدم وایرلس هم داره .
    تنظیمشم کردم و با pc به اینترنت کانکت شدم.ولی با گوشی سرچ کردم وایرلس رو هم پیدا کرد کانکت هم شد وقتی وب رو باز کردم و خواستم وارد یه سایت بشم ارور داد:no gateway reply
    ااگه راهنماییم کنین ممنون میشه باید گوشی رو دستکاری کنم یا تنظیمات مودم رو؟
    ممنون

سلام
    تجربه ی منو آویزه ی گوشت کن و اینکارو نکن. چون بنده با گوشیم اینکارو کردم و با لپتابم به اینترنت وصل شدم خیلی هم حال داد چون سرعتش 420k بود اما الان میبینم که اشتباه کردم چون واسم 35000 تومان فقط پول اینترنت موبایلم اومد.

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نه عزیز من میخواستم با اینترنت وایرلس کانکت بشم نه با اینترنت ایرانسل یا همراه اول
    راستی اینکارارو که دوستمون گفت کردم نشد

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    شما روی روتر WPA را روی AES ست کردید؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    شرمنده هستم
    لطفا میشه بیشتر توضیح بدین ؟
    برم توی قسمت تنظیمات وایرلس مودم؟
    اگه میشه از اولstep by step بگید ممنون

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    مدل مودم وایرلس و مدل تلفن را لطفآ بنویسید

ویرایش توسط patris1 : 2009-12-15 در ساعت 03:43 PM
    a_shz سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alex_kh58 نمایش پست ها
    سلام
    تجربه ی منو آویزه ی گوشت کن و اینکارو نکن. چون بنده با گوشیم اینکارو کردم و با لپتابم به اینترنت وصل شدم خیلی هم حال داد چون سرعتش 420k بود اما الان میبینم که اشتباه کردم چون واسم 35000 تومان فقط پول اینترنت موبایلم اومد.
    جسارته دوست عزیز
    اما شما 35 تومان هزینه این رو دادین که فرق وای فای و جی پی آر اس رو نمیدونستید
    من که حداقل روزی 2 ساعت با موبایلم دارم با اینترنت کار می کنیم تا بحال حتی 100 تا یک تومنی هم هزینه اینترنت جی پی آر اس مخابرات ندادم

Reza.D سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    جسارته دوست عزیز
    اما شما 35 تومان هزینه این رو دادین که فرق وای فای و جی پی آر اس رو نمیدونستید
    من که حداقل روزی 2 ساعت با موبایلم دارم با اینترنت کار می کنیم تا بحال حتی 100 تا یک تومنی هم هزینه اینترنت جی پی آر اس مخابرات ندادم
    من حدود 2 سال مفتی با ایرانسل کانکت میشدم وقتی دیگه این مشکلش رو حل کرد رفتیم تو فکر رایگان کردنش حدود 2 ماه رو هم رایگانش کردم دیگه ایرانسل نشد رایگانش کنی زدم تو کاره همراه اول 1 ماه هم با همراه اول free کانکت شدم شبانه روز دانلود میکردم و تا الان دیگه هرچی تلاش کردم مفتی نشده هیچکدوم خلاصه میخواستم بهت بگم که تاحالا هیچ پولی بالای GPRS ندادم .

ویرایش توسط a_shz : 2009-12-15 در ساعت 04:15 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    راستی مشکلم حل شد اگه بخوای از وایرلس مودم با موبایل استفاده کنی باید تنظیمات مودم رو روی حالت PPPOE قرار بدی ممنون از همه

نام حقيقي: Mehdi

عضو عادی
    نوشته
    305
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    357
    دوست من من دقيقا همين كارو دارم تو خونه انجام ميدم
    شما اگه داريد از اون راديو سرويس اينترنت ميگيريد از يه جا ديگه و بخواهيد با همون پخشش كنيد نميشه
    ولي اگه رو سيتمت اينترنت داري و مي خواهي با اين راديويي كه خريدي اينترنتو پخش كني اون يه چيز ديگه است
    ساده ترين راه اينكه اون كانكشن وي پي ان يا چيزي كه باهاش وصل ميشي به اينترنت روي اون كارت شبكه اي كه راديوت بهش وصله شير كني
    به همين راحتي بعدش هم مي توني از اينترتت استفاده كني كه خودم هم الان به همين روش كار مي كنم
    موفق باشيد

کلمات کلیدی در جستجوها:

استفاده از وایرلس گوشی

استفاده از وایرلس در گوشی

تنظیمات مودم وایرلس برای موبایل

استفاده از وایرلس با گوشی

استفاده از مودم وایرلس برای موبایل

چگونگی استفاده از مودم وایرلس برای گوشی موبایل

http://forum.persiannetworks.com/f77/t30412.html

نحوه استفاده از وایرلسچگونگی استفاده از مودم وایرلسروش استفاده از وایرلس گوشی نحوه استفاده از وایرلس گوشینحوه استفاده از وایرلس n95روش استفاده از وایرلس وایرلس با گوشیاستفاده از وايرلس گوشياستفاده از وایرلسچگونگی استفاده از وایرلسنحوه استفاده از وايرلسروش استفاده از وايرلس طرز استفاده از wlanاستفاده از مودم وایرلس برای گوشینحوه استفاده از وای فای موبایلطریقه استفاده از وایرلس موبایلحل مشکل no gateway replynetwork security key mismatch

برچسب برای این موضوع