صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 17

موضوع: کمک در انتخاب لینک 20 تا 100 کیلومتر

نام حقيقي: Ehsan Farahani

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106

کمک در انتخاب لینک 20 تا 100 کیلومتر

سلام دوستان .

من یه 5 تا لینک Out Door می خوام برای فاصله بین حدودا از تهران میرداماد تا رودهن . تهران میرداماد تا کرج . تهران میرداماد تا ورامین و ...

فاصله ها حدودی بین 20 تا 100 کیلومتر هست .

مرکز سرور ها و شرکت اصلی در تهران میرداماد می باشد .

می خواستم از دوستان کمک بگیرم برای Link زدن بین این شرکت ها ازچه Link استفاده کنم ؟

دوستان لطفا تجهیزات کامل رو ذکر نمایید .

باتشکر احسان

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    تهران -رودهن که دید نداره 20 تا کوه بینشون هست
    میرداماد تا کرج دید داری اما فاصله خیلی زیاده و نویز بالاست حتمن باید دیوایس لایسنس دار داشته باشی هر کی تو این فاصله لینک زده اغراق کرده لینکش استیبل نیست مگر نه اینکه یا تروپوتش کم باشه یا بین راه ریپیت شده باشه
    میرداماد -ورامین سوای از فاصله 47 کیلوتری کوه بی بی شهربانو جلوی دید رو گرفته حتمن باید از دکل های فرعی بعنوان ریپیت استفاده کنی

astronix و r0otsharp سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    دوست گرامی اینجا انجمن تخصصی شبکه هستش برادر من نه محل گرفتن طرح و سولوشن که شما تجارت کنی باهاش.

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    دوست گرامی اینجا انجمن تخصصی شبکه هستش برادر من نه محل گرفتن طرح و سولوشن که شما تجارت کنی باهاش.
    دوست عزیز منظورتون بنده هستم ؟

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtbiirir نمایش پست ها
    تهران -رودهن که دید نداره 20 تا کوه بینشون هست
    میرداماد تا کرج دید داری اما فاصله خیلی زیاده و نویز بالاست حتمن باید دیوایس لایسنس دار داشته باشی هر کی تو این فاصله لینک زده اغراق کرده لینکش استیبل نیست مگر نه اینکه یا تروپوتش کم باشه یا بین راه ریپیت شده باشه
    میرداماد -ورامین سوای از فاصله 47 کیلوتری کوه بی بی شهربانو جلوی دید رو گرفته حتمن باید از دکل های فرعی بعنوان ریپیت استفاده کنی
    پس نظر شما برای این کار چیه ؟

باتشکر احسان

نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    این تجارت نیست
    اتفاقا این پست بجا زده شده چون خیلی از شرکتها دنباله سولوشن برای این امر مهم هستند اما کسی بهشون کمک نمیکنه یا تجاری باهاشون برخورد میکنند و یوزر نمیتونه تصمیم درستی بگیره
    ارتباط بین کرج - تهران و ورامین - تهران و رباط کریم - تهران حداقل 1000 تا کارخونه و شرکت رو سردر گم کرده اکثرن هم بخاطر دوربینهاشون هستش
    و شهرداری و مخابرات استانی هم هیچ کاری واسه اونها نمیکنه

javadkh، mrh_1363، ehsan653 و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106
    این تجارت نیست
    اتفاقا این پست بجا زده شده چون خیلی از شرکتها دنباله سولوشن برای این امر مهم هستند اما کسی بهشون کمک نمیکنه یا تجاری باهاشون برخورد میکنند و یوزر نمیتونه تصمیم درستی بگیره
    ارتباط بین کرج - تهران و ورامین - تهران و رباط کریم - تهران حداقل 1000 تا کارخونه و شرکت رو سردر گم کرده اکثرن هم بخاطر دوربینهاشون هستش
    و شهرداری و مخابرات استانی هم هیچ کاری واسه اونها نمیکنه
    دوست عزیز تشکر در مورد کمکتون . من خودم در زمینه برنامه نویسی و مداربسته فعالیت می کنم . اما امروز در این قسمت مشکلات بسیاری رو پیدا کردم .

امروز با یه شرکت تماس گرفتم اونا بهم گفتن ما همچین لینکی رو می زنیم با یه دکل 40 متری . هر Node Link هم 1.400 میلیون . خودشون فاصله میرداماد کرج رو با دو تا لینک Bridge زدن .

می خواستم بدونم از چه لینکی می خوان استفاده کنند . و در کل برای همچین کاری از چه تجهیزاتی باید استفاده کرد با فرض اینکه لینک های موجود اکثرا دارای سیستم عامل AirOS هستند .

باتشکر احسان

نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    اکثرن با میکروتیک لینک میزنند

mgholami، mrh_1363 و r0otsharp سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106
    اکثرن با میکروتیک لینک میزنند
    در مورد تجهیزات و و مدل ها وقیمت ها می تونید کمی اگر امکان داره منو آشنا کنید ؟

باتشکر احسان

نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    میکروتیک که مشخصه یه روتربورد(411و433و433ah) بهمراه minipci xr5 آنتن هم همه از dish 32 استفاده میکنند

mrh_1363، ESM_GSM، mhzadeh و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    قیمت خوبی بهتون دادن
    مخصوصا اگر بتونید ازشون اس ال آ بگیرید که یم سال لینکتون رو پشتیبانی کنن
    تجهیزات برای این مسافت بالا وای فای سخته کار کردن و احتمالا هم وای فای کار نمی کنن
    به هر حال ریز مشخصات ازشون بگیرید ببینید از چی استفاده می کنن

mgholami و r0otsharp سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106
    نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    قیمت خوبی بهتون دادن
    مخصوصا اگر بتونید ازشون اس ال آ بگیرید که یم سال لینکتون رو پشتیبانی کنن
    تجهیزات برای این مسافت بالا وای فای سخته کار کردن و احتمالا هم وای فای کار نمی کنن
    به هر حال ریز مشخصات ازشون بگیرید ببینید از چی استفاده می کنن
    دوست عزیز از شما و دیگر دوستان عزیز که مرا یاری کردن و به سوالاتوم کامل و واضح پاسخ دادن واقعا کمال تشکر رو دارم ...

می دونید هر آدمی یه روزی باید از جایی شروع کنه . من در راه Wireless امروز شروع کردم برای قدم نهادن .

دوستان چند سوال پیش پا افتاده دارم :

1)Xr5 و WLM54AG چیست ؟
    2)Interface ها چی هستند و چه کاری انجام می دهند ؟
    3)در اصل چرا باید از RouterBorad استفاده کرد ؟
    4)علت اینکه آنتن های Omni غیرقانونی و برای استفاده باید مجوز داشته باشیم برای چیست ؟

از دوستان و بزرگان این رشته عذر می خوام بابت سوال های ساده و پیش پا افتاده .

من این اطلاعات رو می خوام یاد بگیرم چون در شرکتی کار می کنم که لینک های عسلویه و چندین جای مختلف رو پیاده سازی کرده اما برای علت های مختلفی از اونجا بیرون اومدم ولی می خوام این اطلاعات رو یاد بگیرم .

من یه پروژه گرفتم که یه شرکت Holding مه 15 زیرمجموعه داره . که باید این 15 شرکت از طریق لینک به سرور و شرکت اصلی وصل شوند . من این کار رو خودم نمی خوام پیاده سازی کنم اما باید اطلاعات کاملی در حد پیاده سازی داشته باشم که شرکت هایی که برای کارشناسی میان همین جوری حرف های بی خود و الکی نزنند .

باتشکر احسان

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106
    دوستان کسی نیست جواب سوال های من رو بده ؟

باتشکر احسان

نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    همه سوالاتی که پرسیدی داخل فروم هست ای کاش یه جستجو میکردید به هر حال
    اینترفیس به پورتهای سوییچ یا روتر می گویند چند نوع است :serial -ethernet-fast ethernet- fiber-gbic,......
    روتر بورد محصول شرکت میکروتیک است (شایدم وابسته) که قابلیتهای زیادی داره و تمام خصوصیات روتینگ و سوییچینگ و انواع کانکشنها و...... دونوع اینترفیس داره -اترنت و وایرلس تو سولوشن شما اغلب از قابلیت وایرلس اون استفاده می شود - برای کار با وایرلس میکروتیک شما به یک قطعه مکمل نیاز داری بنام رادیو یا minipci که مدل های مختلفی داره مثل r52 , xr5 ,WLM54AG
    آنتن امنی خودش مشکلی نداره اما بخاطر اینکه بصورت 360 درجه سرویس میده نویز فرکانسی رو افزایش میده وبرای سایرین ایجاد مزاحمت میکنه بهمین دلیل آنتن های زاویه باز مثل امنی-سکتور و... ممنوع شده اند

iman_n21، r0otsharp و ham3ddd سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    106
    همه سوالاتی که پرسیدی داخل فروم هست ای کاش یه جستجو میکردید به هر حال
    اینترفیس به پورتهای سوییچ یا روتر می گویند چند نوع است :serial -ethernet-fast ethernet- fiber-gbic,......
    روتر بورد محصول شرکت میکروتیک است (شایدم وابسته) که قابلیتهای زیادی داره و تمام خصوصیات روتینگ و سوییچینگ و انواع کانکشنها و...... دونوع اینترفیس داره -اترنت و وایرلس تو سولوشن شما اغلب از قابلیت وایرلس اون استفاده می شود - برای کار با وایرلس میکروتیک شما به یک قطعه مکمل نیاز داری بنام رادیو یا minipci که مدل های مختلفی داره مثل r52 , xr5 ,
    WLM54AG
    آنتن امنی خودش مشکلی نداره اما بخاطر اینکه بصورت 360 درجه سرویس میده نویز فرکانسی رو افزایش میده وبرای سایرین ایجاد مزاحمت میکنه بهمین دلیل آنتن های زاویه باز مثل امنی-سکتور و... ممنوع شده اند

واقعا تشکر از شما دوست عزیز .

شاید باورتون نشه ولی من تو این مدت که این سوال رو کردم هرچی اطلاعات بگین جمع کردم . حتی با میکروتیک به صورت عالی کار کردم . در مورد تمام این قطعاتی که شما گفتید اطلاعات و عکس جمع کردم .

خوب الان من 15 نقطه دارم که باید به مرکز متصل بشن . هر کدوم یه طرف هستن . بهترین تجهیزات برای این کار چیه ؟

در ضمن به نظر من باید به روتر بوردی بخرم که حداقل 4 کارت وایرلس روش نصب بشه . درسته ؟

در ضمن لینک ها همشون دارای یک خروجی آنتن می باشند یا نه بیشتر .

باتشکر احسان

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

فاصله تهران تا رودهن

فاصله تهران تا ورامین

از تهران تا ساوه چند کیلومتره

فاصله ورامین تا کرج

فاصله تهران تا ورامين

مسافت تهران تا رودهن چند کیلومترتهران تا رودهن چند کیلومتر استمسافت‎ ‎ورامین تا تهراناز تهران تا ورامین چند کیلومتر استفاصله ورامین از تهرانمسافت تهران تا ورامینمسافت تهران تا پاکدشتفاصله کرج تا رودهنساوه چند کیلومتر از تهرانعسلویه تا تهران چند کیلومتر است؟مسافت تهران تا رودهنفاصله ورامین تا تهرانفاصله ورامین تاتهران چندکیلومترهازتهران تا ساوه چقدر فاصله استلینک 20 کیلومتریاز کرج تا ساوه چند کیلومترهفاصله کرج تا ورامینفاصله پاکدشت تا تهران چقدر استمسافت تهران تا ورامین چند کیلومتر است؟فاصله تهران تا ورامین چند ساعت است

برچسب برای این موضوع