صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 33

موضوع: گرفتن نمایندگی از یکی از شرکت های PAP در شهرستان

نام حقيقي: majid

عضو غیر فعال شناسه تصویری mhzadeh
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    86

گرفتن نمایندگی از یکی از شرکت های PAP در شهرستان

در اول صحبت بگم من میدونم که چندتا موضوع مشابه مطرح شده ولی من همه این پست ها رو خوندم و چون یکم پستهای مشابه تاریخش قدیمی بودن ترجیح دادم دوباره موضوع باز کنم.

من در یک شهرستان با 500 هزار جمعیت زندگی میکنم. یک شرکت فناوری اطلاعات دایر کردم. ISP هم نیستم. فقط یک نمایندگی adsl شاتل در اینجا از 4 ماه پیش کارشو شوروع کرده. و تازه مردم این شهرستان با ADSL آشنا شدن. استقبال خوبی هم شده.

حالا سوالاتمو مطرح می کنم:
    • شرکتهایی مانند shatel or neda or parsonline or Datek با چه درصد هایی نمایندگی میدن؟
    • و آیا اجازه دارم پهنای باند رو خودم از مخابرات خریداری کنم؟
    • و در مورد تجهیزات چطور *؟ ایا اونا بهم بدن بهتره یا خودم بخرم ؟ و اگر بستگی داره ... دقبقا به چه چیزهایی بستگی داره ؟ ؟ ؟
    • و در فروش مودم ها من آزاد هستم یا باز هم به اونا سود تعلق میگیره ؟ ؟ ؟
    • دوستانی که خودشون دنباله این قضیه بودن چه به نتیجه رسیدن چه نرسیدن اگر تجربشونو به اشتراک بگزارن واقعا ممنون میشم. چون مسله آینده شغلیه بنده که 24 سال سنمه مطرحه.
    • کدوم شرکت نمایندگیش بهتره ؟ ؟ ؟
    • در نهایت اگر کسی اطلاعاتی داشت که شاید گفتنش تبلبغ بشه لطفا در پیام خصوصی بنده رو در جریان بزاره.
    اگر سوالی هست که باید بپرسید تا بهتر راهنمایی کنید منو در جریان بزارید.
    متشکرم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    به نظر من اول با همون نماینده شاتل بصورت ریسلر صحبت کن و کار رو شروع کن
    بعد بازار رو بسنج
    ببین ارزش داره 2 نفر بشین
    یک وقت نشه هم شما کارت نگیره و هم اون ضربه بخوره هر دو شرکت متضرر بشین

شرکت خدمات ارتباطی پیشگامان امروز شاهرود
    (شبکه اینترنت برلیان)

www.ADSL2.ir

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    در کل adsl نونی نداره مخصوصا تو شهرستانها

نام حقيقي: shahram

عضو عادی شناسه تصویری comiser
    نوشته
    160
    سپاسگزاری شده
    93
    سپاسگزاری کرده
    16
    دوست عزیز من توصیه ام به شما این هست . قبل از هر چیز به دیتا مخابرات استان سری بزن ببین اونا در چه مرحله ای از آوردن و ارائه ADSL هستند .

اگه دیدی مخابرات وارد بازار میشه . پش صبر کن و بی گدار به آب نزن .

در مورد سود شرکتها با خودشون صحبت کن . و ببین اون شرکتها برنامه دارند که در شهر شما سرمایه گذاری کنند .

نیازسنجی بازار رو حتماً انجام بده ، تا مطمئن بشی که سرمایه ات به هدر نمی رود .

mhzadeh سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    مخابرات دیگه ADSL نمیده

(شبکه اینترنت برلیان)

www.ADSL2.ir

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط brellian نمایش پست ها
    مخابرات دیگه ADSL نمیده
    جناب برلیان میتونید ادعاتون رو اثبات کنید؟
    الان توی آذربایجان غربی و فکر کنم جدیدا توی مشهد و حتی در حاله نصب توی روستاها مخابرات داره سرویس میده!!!
    80000 پورت رو براش در نظر گرفته.من میرم دیتای فارس میگم آقا میخوام خودم رو توسعه بدم یه مرکز داریم که اصلا دست نخورده و حدود 100 کاربر adsl داره و اینا از ما خواستند این سرویس رو.اتاق pap رو برامون راه بندازید.یارو محلمونم نمیزاره بعد از یکسال رفتیم بازم جوابه یکسال پیش رو میشنویم.آقای محترم فلان مرکز مخابراتی فعلا خارج از حیطه و برنامه کاری دیتای ما هست!! بودجه نیست. اتاق نداره.بعدن پیگیری میکنیم.
    خب برای چی نمیخواد isp ها بگیرنش؟ برای همینکه مخابرات بتونه برای خودش جا باز کنه تو بازار بتونه مرکز مخابراتیهای جدید رو بگیره.برای اینکه isp ها کسترش پیدا نکنن دیگه. اونوقت شما فرمایش میکنید مخابرات نمیده دیگه.مخابرات توی بعضی از شهرهای ما شروع به سرویس دهی کرده.توی شیراز رو اطلاع ندارم دیگه

نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    بنده نماینده شاتل هستم
    یک ماه پیش گردهمایی داشتیم ، مدیریت شاتل اذعان کرد
    که چند روزی است که مخابرات از ارائه ADSL عقب نشینی کرده است
    در شهر ما مخابرات درحال نصب بود و چون بنده مجوز ورود به MDF داشتم
    دیدم دارن نصب میکنن ، ولی در حال حاضر متوقف شده و خبری نیست
    جریان از این قراره که ایراد ورود مخابرات به بخش ADSL بخاطر عدم حضور مخابرات
    در مناقصه پروانه PAP ایراد قانونی داره و در شهر هایی هم که شروع به سرویس دهی کرده
    باید به یک شرکت PAP تحویل بده

3hsan و mhzadeh سپاسگزاری کرده‌اند.
    (شبکه اینترنت برلیان)

www.ADSL2.ir

نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    86
    متشکرم از هم فکریتون. آقای برلیان کلا سود adsl با چندتاuser متناسبه ؟ یعنی باید چطور پیشبینی داشته باشم برای سود دهی ؟
    Example: من اگه 200 تا مشتری بگیرم سودی برابر با 500 تومن در ماه برام داره. یا اگر شارِز پهنا باند تا 100 GB داشته باشم سوددهیم 100 تومن خواهد بود.
    و سوال دیگهم اینه که شاتل چطوری با هاتون کار میکنه ؟ پهنا باند با خودتونه ؟ تجهیزات چطور ؟

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    یه شرکت ( ریسلر ISDP ) الان حدود 10 ماهه که 5 میلیون تومن از ما ودیعه گرفته که سرویس ADSL برامون راه اندازی کنه. هر بار با یه بهونه ( عدم همکاری مخابرات - مشکل پهنای باند و ... ) کار رو عقب انداخته. البته ما هم چون شنیدیم ADSL فقط حمالی کردن است خیلی پاپیچش نشدیم. فعلا 2 ماه بهش وقت دادیم اگر نتونه تا اون موقع راه اندازی کنه کلا قید ADSL رو می زنیم.

من حساب کردم که اگر 200 تا مشترک خوب با سرعت 128 هم داشته باشیم و بخوایم ماهی 18 تومن هم حساب کنیم حدود 8 تومنش برای هزینه های لایسنس و برق و باج و ... میره . می مونه 10 تومن که می کنه سرجمع ماهی 2 میلیون ( اگر همه پول رو به موقع بدن ! ) هزینه پهنای باند برای این تعداد مشترک حداقل 2 مگ هست که می کنه ماهی 1 میلیون و 800 - . یعنی هیچ به هیچ. البته اگر پهنای باند رو اینطور که بعضی pap ها وعده می دن بر اساس مگی 400 تومن بدن با حساب هزینه اینترانت و انتقال E-1 برای 2 مگ میشه ماهی 1 میلیون. می مونه 1 میلیون در ماه که دستمزد یک آدم کارمند معمولی در ماه است. آیا سر وکله زدن با 200 نفر و دردسر پول جمع کردن و بقیه مشکلات و اعصاب خردکنی ها این همه ارزش دارد ؟

البته اینها به شرطی است که مخابرات فردا سرویس نده. یا رقیب نیاد ماهی 10 تومن سرعت 128 رو بده.

3hsan و mhzadeh سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط brellian نمایش پست ها
    بنده نماینده شاتل هستم
    یک ماه پیش گردهمایی داشتیم ، مدیریت شاتل اذعان کرد
    که چند روزی است که مخابرات از ارائه ADSL عقب نشینی کرده است
    در شهر ما مخابرات درحال نصب بود و چون بنده مجوز ورود به MDF داشتم
    دیدم دارن نصب میکنن ، ولی در حال حاضر متوقف شده و خبری نیست
    جریان از این قراره که ایراد ورود مخابرات به بخش ADSL بخاطر عدم حضور مخابرات
    در مناقصه پروانه PAP ایراد قانونی داره و در شهر هایی هم که شروع به سرویس دهی کرده
    باید به یک شرکت PAP تحویل بده
    خب جناب برلیان این موضوع رو هم یکی از دوستان مطرح کردند که زور دست مخابراته و قانونم دست مخابراته و میتونه لابلای ایت بی قانونیها برای خودش راه پیدا کنه.البته نمیتونه پشتیبانی به خوبی شرکتهای خصوصی داشته باشه.خب اگه برای همیشه عقب نشینی کرده باشه که باز وضعیت بهتره و میشه به آینده isp ها امیدوار بود.والا ما که نمیدونیم یکی میگه اومده داره سرویس هم میده ولی یکی اونورتر میگه نمیتونه سرویس بده دیگه.الله اعلم!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bill Gates نمایش پست ها
    یه شرکت ( ریسلر ISDP ) الان حدود 10 ماهه که 5 میلیون تومن از ما ودیعه گرفته که سرویس ADSL برامون راه اندازی کنه. هر بار با یه بهونه ( عدم همکاری مخابرات - مشکل پهنای باند و ... ) کار رو عقب انداخته. البته ما هم چون شنیدیم ADSL فقط حمالی کردن است خیلی پاپیچش نشدیم. فعلا 2 ماه بهش وقت دادیم اگر نتونه تا اون موقع راه اندازی کنه کلا قید ADSL رو می زنیم.

من حساب کردم که اگر 200 تا مشترک خوب با سرعت 128 هم داشته باشیم و بخوایم ماهی 18 تومن هم حساب کنیم حدود 8 تومنش برای هزینه های لایسنس و برق و باج و ... میره . می مونه 10 تومن که می کنه سرجمع ماهی 2 میلیون ( اگر همه پول رو به موقع بدن ! ) هزینه پهنای باند برای این تعداد مشترک حداقل 2 مگ هست که می کنه ماهی 1 میلیون و 800 - . یعنی هیچ به هیچ. البته اگر پهنای باند رو اینطور که بعضی pap ها وعده می دن بر اساس مگی 400 تومن بدن با حساب هزینه اینترانت و انتقال E-1 برای 2 مگ میشه ماهی 1 میلیون. می مونه 1 میلیون در ماه که دستمزد یک آدم کارمند معمولی در ماه است. آیا سر وکله زدن با 200 نفر و دردسر پول جمع کردن و بقیه مشکلات و اعصاب خردکنی ها این همه ارزش دارد ؟

البته اینها به شرطی است که مخابرات فردا سرویس نده. یا رقیب نیاد ماهی 10 تومن سرعت 128 رو بده.
    آخی خدا از زبونه شما بشنوه همدردبه خدا روزگاره من شده سر و کله زدن با 100 تا مشترک adsl که کانکشن هم بلد نیستن بسازن و بد حساب و ... پیرم کردن دیگه.ماهیانه هم به موقع نمیدن و هر چی هم در میارم کلا میدم برای دیتا و اینترانت و آبونمان و پاور و ... زیاده
    در ضمن الان dslam از خودمه یعنی اینکه شبکه ماله خودمه فقط اجاره پورت میدم.ولی به دلایلی میخوام با داتک کار کنم که میگه اجاره هر پورت 3800 و شلف از خودمون دیگه.دیگه مشترکین و اختیار اونها ماله داتک هست.به نظر شما که تجربتون بیشتر از ماست ما چیکار کنیم؟
    الان پورتی 1700 داریم کار میکنیم تجهیزات هم کلا از خودمونه.
    ولی با داتک پورتی 3800 و شلف از اونهاست.
    یکی از دوستان میگه با وضعی که پیش اومده(ورود مخابرات به بازار) کاره اشتباهیه که خودت برای شلف هزینه کنی.بذار داتک شلف نصب کنه که اگه یه روزی نتونستی با مخابرات رقابت کنی سرمایت هدر نره.
    ولی با داتک یه ریسکه نمصرفه هزینه پورتها بالا نیست؟
    کمترین اشتراکمون 15تومنه و بیشترین استقبال هم از 15 تومنی میشه.خب 1000 آبونمان و 3800 اجاره و یه چیزی هم دیتا.چقدرش میمونه حالا؟!؟!؟!؟اگه این ورود مخابرات نبود بهتر میتونستم تصمیم بگیرم.میترسیم که کدوم راه رو انتخاب کنیم
    شرمنده طولانی شد

نام حقيقي: shahram

عضو عادی شناسه تصویری comiser
    نوشته
    160
    سپاسگزاری شده
    93
    سپاسگزاری کرده
    16
    سود اصلی در ADSL رو شرکتهای PAP می برند .

من با پارس آنلاین ، شاتل و ... حرف زدم . والا اون موقع بالاترین مبلغی که این شرکتها می خواستن به ما بدهند 15% بود .

بنظر شما دوستان پشتیبانی و این همه دردسر رو اونم خیلی بهت لطف کنند با این مبلغ ناچیز برای شما توجیه داره .

عزیزان کارتهای ابنترنت خودتون رو بفروشین که سودش کلاً ماله خودتون هست .

اگه بازار کارت خوب نیست سعی کن پهنای باند رو به شرکتها و ادارت بفروشی تا بتونی هزینه ها رو پوشش بدی .

مشکل اصلی ما در ایران نداشتن فرهنگ استفاده از اینترنت هست و مسئولین ما سواد این رو ندارند ، ما باید اینقدر هنر داشته باشیم که افراد و مسئولین رو متقاعد کنیم و بهشون بفهمونیم که استفاده از اینترنت پر سرعت با پهنای باند واقعی چه مزایایی واسشون داره .

ADSL درسته هزینه اش کم هست اما نویز مخابرات رو می خوای چکار کنی ؟ مخابرات که نمی باد تک تک خط ها برای ما چک کنه .

به نظر من برای ما ضرر محض هست .

نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    86
    یه سوال فرعی- آیا نمایندگی این شرکتهای PAP رو فقط به ISP ها میدن ؟؟؟ و اگر یک سرویس 40 تومنی بفروشیم سودش چقدر خواهد بود ؟؟؟ و این مجوز ISDP که سازمان مقررات رادیویی گفته قضیه اش چیه ؟ ؟ ؟

واقعا با 200 تا user ماهی کمتر از 1 تومن درامد داره ؟ ؟ ؟ آیا مدلای سرویسها سودش باهم فرق داره ؟ ؟ ؟

نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhzadeh نمایش پست ها
    متشکرم از هم فکریتون. آقای برلیان کلا سود adsl با چندتاuser متناسبه ؟ یعنی باید چطور پیشبینی داشته باشم برای سود دهی ؟
    Example: من اگه 200 تا مشتری بگیرم سودی برابر با 500 تومن در ماه برام داره. یا اگر شارِز پهنا باند تا 100 GB داشته باشم سوددهیم 100 تومن خواهد بود.
    و سوال دیگهم اینه که شاتل چطوری با هاتون کار میکنه ؟ پهنا باند با خودتونه ؟ تجهیزات چطور ؟
    ببین مسئله سود به فاکتورهای گوناگونی بستگی داره ، 3 مورد هست که شما ازش سود میبری
    1- هزینه های ماهیانه
    2- نصب
    3- مودم
    و کلا مقدار سود به این بستگی داره که شما درصدی قرارداد ببندی و یا لایسنس بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    خب جناب برلیان این موضوع رو هم یکی از دوستان مطرح کردند که زور دست مخابراته و قانونم دست مخابراته و میتونه لابلای ایت بی قانونیها برای خودش راه پیدا کنه.البته نمیتونه پشتیبانی به خوبی شرکتهای خصوصی داشته باشه.خب اگه برای همیشه عقب نشینی کرده باشه که باز وضعیت بهتره و میشه به آینده isp ها امیدوار بود.والا ما که نمیدونیم یکی میگه اومده داره سرویس هم میده ولی یکی اونورتر میگه نمیتونه سرویس بده دیگه.الله اعلم!!!
    مخابرات زور نداره شما بزرگش میکنی ، قضیه حکم جلب مدیرعامل مخابرات که یک ماه پیش اتفاق افتاد به همت شرکتهای PAP بود و حمایت سازمان تنظیم مقررات که زیر مجموعه وزارت خونه است .
    در این داستان مخابرات عقب نشینی کرد و تمام 2000 تومن هایی که اضافه گرفته بود توی این 3 سال رو پس داد

جمله شما اینطوری صحیح است : سازمان تنظیم مقررات صاحب قدرت است و مخابرات برای ارایه ADSL احتیاج به پروانه سازمان تنظیم رود داره

ISP ها هم که کلا آینده ای ندارن که به اون بشه امیدور بود

قرار داد درصدی ببندید اینطوری هزینه میاد پایین

نقل قول نوشته اصلی توسط comiser نمایش پست ها
    سود اصلی در ADSL رو شرکتهای PAP می برند .

من با پارس آنلاین ، شاتل و ... حرف زدم . والا اون موقع بالاترین مبلغی که این شرکتها می خواستن به ما بدهند 15% بود .

بنظر شما دوستان پشتیبانی و این همه دردسر رو اونم خیلی بهت لطف کنند با این مبلغ ناچیز برای شما توجیه داره .

عزیزان کارتهای ابنترنت خودتون رو بفروشین که سودش کلاً ماله خودتون هست .

اگه بازار کارت خوب نیست سعی کن پهنای باند رو به شرکتها و ادارت بفروشی تا بتونی هزینه ها رو پوشش بدی .

مشکل اصلی ما در ایران نداشتن فرهنگ استفاده از اینترنت هست و مسئولین ما سواد این رو ندارند ، ما باید اینقدر هنر داشته باشیم که افراد و مسئولین رو متقاعد کنیم و بهشون بفهمونیم که استفاده از اینترنت پر سرعت با پهنای باند واقعی چه مزایایی واسشون داره .

ADSL درسته هزینه اش کم هست اما نویز مخابرات رو می خوای چکار کنی ؟ مخابرات که نمی باد تک تک خط ها برای ما چک کنه .

به نظر من برای ما ضرر محض هست .
    1- سود ADSL فقط 15% نیست خیلی چیزها کنارش هست : مثلا نصب ، مودم و ... حالا بعضی از همکارا بخاطر رقابت میان دست به کارهایی میزنند که سود میاد پایین مثل نصب رایگان دیگه اشتباه خودشون هست

2- کارت اینترنت خواهی نخواهی داره نفس های آخر رو میکشه

4- فرهنگ استفاده از اینترنت هم به مرور زمان احتیاج داره و مثبت اندیشی شما

5- ADSL درسته به نویز حساسه ولی توی این یکسال ونیم فقط ما 2 مورد داشتیم که مشکل ساز شده

ویرایش توسط brellian : 2009-10-21 در ساعت 04:29 PM
    (شبکه اینترنت برلیان)

www.ADSL2.ir

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    قرار داد درصدی ببندید اینطوری هزینه میاد پایین

2- کارت اینترنت خواهی نخواهی داره نفس های آخر رو میکشه

درصدی نیست جناب.منظوره شما اینه که من درخواست بدم که شلف رو اونها بذارند آره؟
    درصدی هم نیست.شلف میزارن کل سود ماله ماست فقط اجاره پورتهاشون رو میدیم.پورتی 3800.همین

و کارت اینترنت الان بیشترین سود رو تو ایران برای isp ها داره و بیشترین فروش رو داره؟چجوری نفسهای آخرشه؟
    نا امیدمون کردی برای راه اندازیش!!!!

نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    86
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhzadeh نمایش پست ها
    یه سوال فرعی- آیا نمایندگی این شرکتهای PAP رو فقط به ISP ها میدن ؟؟؟ و اگر یک سرویس 40 تومنی بفروشیم سودش چقدر خواهد بود ؟؟؟ و این مجوز ISDP که سازمان مقررات رادیویی گفته قضیه اش چیه ؟ ؟ ؟

واقعا با 200 تا user ماهی کمتر از 1 تومن درامد داره ؟ ؟ ؟ آیا مدلای سرویسها سودش باهم فرق داره ؟ ؟ ؟

سوال اولم رو جواب میدید لطفا ؟ ؟ ؟

اگر بخوام قرار داد ببندم باید به چه صورتی باشد بلاخره ؟ ؟ ؟ dslam ها با من یا اونا؟؟؟ درصدی یا مجوز ؟ ؟ ؟ پهنا باند با اوناست یا ما ؟ ؟ ؟

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

اخذ نمایندگی شاتل

درخواست نمایندگی شاتل

گرفتن نمایندگی شاتل

http://forum.persiannetworks.com/f77/t28351.html

گرفتن نمایندگی شرکت شاتل

دریافت نمایندگی شاتل

شرایط گرفتن نمایندگی شاتل

اعطای نمایندگی شاتل

شرایط اخذ نمایندگی شاتل

درخواست نمایندگی اینترنت

گرفتن نمایندگی در شهرستان

گرفتن نمایندگی اینترنت شاتل

چگونگی گرفتن نمایندگی از شرکت های pap

اخذ نمایندگی شرکت PAP

درخواست نمایندگی شرکت شاتلنمایندگی شاتل بابلسود نمایندگی اینترنتاخذ نمایندگی هرچینمایندگی قبلی شاتلhttp:forum.persiannetworks.comf77t28351-3.htmlپذیریش نمایندگی شاتلپذیرش نمایندگی شاتلشرايط اخذ نمايندگي اينترنت شاتلشرایط پذیرش نمایندگی شاتلاخذ نمایندگی اینترنت شاتل

برچسب برای این موضوع