نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط wazet
  • 1 توسط wazet

موضوع: کمک درمورد روتر

نام حقيقي: m.m

عضو غیر فعال
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    29

کمک درمورد روتر

سلام دوست عزیز من یک روتر tp-link 8920خریدم من از طریق ppoeکانکت می شم من وسیله ارطباتیم یک دستگاه پاور استیشن می باشد که از طریق lanبه کامپیوتر نصب میشه حالا روتر من چهارتا لان داره که مال پاور استیشن به اولی میزنم دومی لپتاپ وسومی هم کامپیوتر مخواستم بدونم که چگونه اینترنت به اینها بریونم 4 رمی هم برای درم باکس ممنون متشکرم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    بصورت پیش فرض ویزارد رو که میری خودش تنظیمات مورد نیاز(nat,dhcp,dns) رو اجرا می کنه و شما اینترنت خواهی داشت،پاور رو در قسمت نتورک گزینه بریج پیش فرض هست بهش دست نزن،AP بزار و نانو رو هم استیشن و تمام،اون لپ تاپت هم از DHCP ای پی می گیره و تمام.یحتمل دستکاری کردی در حد تیم ملی چون خیلی راحت با چهار تا NEXT اینترنت خواهی داشت.

ویرایش توسط wazet : 2009-10-16 در ساعت 12:19 PM
    mohsensama سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    29
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    بصورت پیش فرض ویزارد رو که میری خودش تنظیمات مورد نیاز(nat,dhcp,dns) رو اجرا می کنه و شما اینترنت خواهی داشت،پاور رو در قسمت نتورک گزینه بریج پیش فرض هست بهش دست نزن،AP بزار و نانو رو هم استیشن و تمام،اون لپ تاپت هم از DHCP ای پی می گیره و تمام.یحتمل دستکاری کردی در حد تیم ملی چون خیلی راحت با چهار تا NEXT اینترنت خواهی داشت.
    ممنون دوست عزیز من دست به هیچی نزدم من مودم هم adslوهم روتر میخواهم به انوان روتر استفاده کنم نه adsl حالا شما میگید من در همن قسمتی که برای adslدرروتر pppoeست میکنن این کار کنم د تمام دست گاه هیکه به روتر وسل است رو روی dhcpبگزارم حتی پاور استیشن . من اگر پاورو روی dhcpگزاشتم بعد از این کار مثل قبل است و همن ipبزنم باز میتونم برم توی طنضیماتش یا نه باید برم بالا باز ریست کنم دستگاه رو ممنون

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    نه دیگه شما dhcp فعال نکن روی رادیو ها و بزار مودم خودش ای پی بده،رادیو هم نقش یک سوییچ و یک پل رو برات ایفا می کنه برات،ای پی هم سعی کن بهش یه ای پی غیر از رنج dhcp بده به پاور،نه نیازی نیست بری بالا هروقت خواستی بهش لاگین کنی رو یه ای پی هم رنج خودش توی سیستم میزاری و کار خودت رو انجام میدی.

mohsensama سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    29
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    نه دیگه شما dhcp فعال نکن روی رادیو ها و بزار مودم خودش ای پی بده،رادیو هم نقش یک سوییچ و یک پل رو برات ایفا می کنه برات،ای پی هم سعی کن بهش یه ای پی غیر از رنج dhcp بده به پاور،نه نیازی نیست بری بالا هروقت خواستی بهش لاگین کنی رو یه ای پی هم رنج خودش توی سیستم میزاری و کار خودت رو انجام میدی.
    دوست من سلام می خواستم بدانم ایا اصلا میشه این دست گاه رو به اعنوان یک به پاور استیشن وصل کردیانه دستگاه من مودم adsl+2 وروتر مدل tp_link8920gممنون میشم اگر راهنمایم کنید چون فروشنده بهم گفته کابل پاور رو به یک از پورتها وبعداز ست کردن pppoeروی دیگر پورتها اینترنت دارد وایرلس هم همیطور ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع