نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: یجاد شبکه وایرلس و شیر کردن ADSL به کمک مودم معمولی

نام حقيقي: محمد بکایی

عضو غیر فعال شناسه تصویری M_N_Bokaei
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

یجاد شبکه وایرلس و شیر کردن ADSL به کمک مودم معمولی

سلام
    می خوام اینترنت ADSL را بین سه کامپوتر(دو تا لب تاب و یه PC) به صورت وایر لس شِیر کنم، به طوری که نیاز به روشن ماندن PC نباشد.
    مشخصات محیطی: حداکثر فاصله حدود 50 متر با بک دیوار مانع به قطر تقریبی 30 سانتی متر، و احتمالا یکی از لب تاپ ها محل ثابتی ندارد.
    تجهیزات حال حاضر(موجود): یه مودم معمولی ADSL ( دارای دو پورت اتصال به کارت شبکه و USB)
    لطفا راهنمایی بفرمایید که
    1- به چه حداقل تجهیزاتی نیاز دارم؟
    2- چه گونه می توانم این شبکه را برپا کنم؟
    3- چگونه می توانم از وصل شدن غیر مجاز افراد(بدون اطلاع) جلوگیری کنم؟
    4- در صورتی که یکی ار مصرف کنندگان از فیلتر شکن استفاده کند برای سرعت اینترنت چه اتفاقی می افتد؟
    4-1 می شود کاری کرد که فیلتر شکن هم به صورت شیر دائما فعال باشد؟
    ممنون

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط M_N_Bokaei : 2009-10-24 در ساعت 09:49 AM علت: اضافه کردن قسمتی از پرسش

نام حقيقي: Seyed Ali Beheshti

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    1- یک اکسس پوینت
    2- wlan اکسس پوینت رو فعال کنی ، البته سعی کن تا DHCP رو روی مودمت بذاری اگه نشد رو اکسس پوینت بذار .
    3- روی اکسس پوینت یک قسمت داره به نام security که میتونه این کار رو انجام بده . داخلش شو و encryption اون رو مثلا wep64 بذار ، بعدش مثلا شماره موبایلت رو بعنوان رمز واردش کن . بعد که ذخیره کردی از اون به بعد ازت پسورد می خواد .
    4- هیچ اثری روی بقیه نداره
    5- آره ، من فقط با VPN این کار رو کردم . اگه از اون استفاده می کنی برو تو Properties و همون از منوی باز شدنی گزینه share wireless رو انتخاب کن تا تمام سیستمهای از VPN استفاده کنن .

موفق باشی

نام حقيقي: محمد بکایی

عضو غیر فعال شناسه تصویری M_N_Bokaei
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از راهنماییتان

نام حقيقي: sasanifar

خواننده
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    149
    شما چند راه حل دارید:
    یکی اینکه یک Ap بخرید و از طریق این Ap اینترنت را به صورت وایرلس ارائه بدید.
    یا اینکه یک مودم روتر وایرلس بخری و کار AP , مودم ADSl را برات انجان می ده.
    راه حل بعدی اینه که یک میکروتیک با یک کارت mini pci بخری و ازاین طریق اینترنت را بدی . خوبی این روش اینه که شما کنترل زیادی را روی یوزرها داری و مثلاً میتونی سرعت دانلود آنها را محدود کنی و یا حتی برای آنها محدودیت استفاده زمانی را بدی . اما گرونتر در میاد.

کلمات کلیدی در جستجوها:

وایرلس کردن مودم معمولی

وایرلس کردن مودم

http://forum.persiannetworks.com/f77/t28445.html

چگونه اینترنت را شیر کنیم

چگونه pc خودرا به wireless وصل کنیم

apمودم چیسنچگونه pcرا یه شبکه وایرلس وصل کنیمپاک کردن detectedاز مودم وایرلسوایرلس کردن مودم معمولی adslچگونه pc را به وایرلس وصل کنیمشیر کردن چیست نحوه وایرلس کردن مودم معمولیمودم معمولی کارت شبکه shareفعال كردنadsl شبكه اينترنت در لبتابکامپکت کردن کارت شبکه و مودم وایرلسچگونه adsl را به لپتاپ وصل کنیمچگونه اینترنت ADSL را شارَ کردن کنیمپروگرم کردن مودم وایرلس meganetروش وایرلس کردن مودم معمولیچگونه لب تاب خودرابه مودم وایرلس وصل کنیماینترنت مودم معمولی wireless usb adsl چطور لپ تاپ رابه ADSLوصل کنیممحدود کردن سرعت دانلود در وایرلسفعال کردن ap مودم وایرلسروش وایرلس کردن مودم

برچسب برای این موضوع