نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: راه اندازی اینترنت وایرلس

نام حقيقي: شهریار

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

راه اندازی اینترنت وایرلس

با سلام
    دوستان من در منطقه شهریار زندگی میکنم و لازمه برای شرکت اینترنت پرسرعت وصل کنیم و چون adsl هنوز منطقه مارو پوشش نمیده مجبورم از وایرلس استفاده کنم:
    الان 2 شرکت در منطقه ما وایرلس میدن یکیشون در فاصله ی هوایی 4 کیلومتری ماستو دومی در فاصله هوایی 10 کیلومتری.
    شرکت اول به من گفته باید مودم نانو استیشن 5 بگیرم و دومی گفته یا نانو باید بگیری یا پاور بسته به دور و بر و اطراف شرکتتون داره
    اینو هم اضافه کنم که منطقه ما همش ویلایی و باغ هستش و ساختون بلندی وجود نداره و همینطور ما یک تانکر هوایی 25 متری داریم که بلندترین شی توی این ناحیه است(البته تا منطقه شهری) و می تونم از اون برای آنتن استفاده کنم.
    حالا من میخوام بدونم آیا میتونم از نانو استیشن برای هر دو شرکت استفاده کنم؟ اصلاً ممکنه که از هر دو شرکت با همین مودم اشتراک بگیرم؟ (2 شرکت در جهت مخالف هم هستند) یا باید تعقیراتی توی مودم بدم؟؟
    آیا همین مودم نانو رو میشه کاری کرد تا 10-15 کیلومتر رو جواب برده (با استفاده از همون تانکر هوایی و محیط باز) و بتونم از شرکت 2 هم براحتی استفاده کنم؟ یا باید برم سراغ پاور استیشن؟؟

با سپاس

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: vahdani

خواننده شناسه تصویری vahdani_d
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    12
    من بعيد ميدونم لينك خوبي بتوني با نانو تو اين فاصله ها بگيري حالا شايد تو اولي بشه اما دومي مطمئنن نميشه ي لينك سالم برقرار كرد
    برو سراغ آنتنهاي قوي تر

در ضمن دوست من فرقي نميكنه ويلايي يا آپارتماني نانو زياد قوي نيست تا بتونه لينك رو تو اين فاصله برقرار كنه
    تو شركت اولي شايد با ي رايدو و آنتن نانو بشه كه بازم بعيد ميدونم اما دومي 100% نميشه

بهترين كار اينه شما ي آنتن قوي گيري كه هروقت دلت خواست از هر كدوم از شركت ها مو كني به راحتي بتوني و مشكل آنتن نداشته باشي
    باز منتظر ميمونيم تا ببينيم بچه هاي دگه چ نظري دارن

نام حقيقي: Shahin

عضو غیر فعال
    نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    103
    بستگي به محيط داره و ديد شما مثلا من الان با نانو2 ---12 كيلومتر الان اينترنت مي گيرم با پهناي 768 هيچ مشكلي هم تا حالا نداشتم مي گم بايد بگيري تست كني اينطور بشه يا نشه كسي نمي دونه ولي اينهم بگم يه آي اس پي ديگه 7 كيلومتري است اونو سيگناشو دارم ولي 128 هم بزور ميده

نام حقيقي: شهریار

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بهترين كار اينه شما ي آنتن قوي گيري كه هروقت دلت خواست از هر كدوم از شركت ها مو كني به راحتي بتوني و مشكل آنتن نداشته باشي
    باز منتظر ميمونيم تا ببينيم بچه هاي دگه چ نظري دارن
    آنتن قویتر چی مناسبه به نظرتون؟ Powerstation5 خوبه؟ اگه ممکنه یک قیمت هم بدید
    در ضمن شرکت اول به من گفت که به راحتی با نانو استیشن و بدون هیچ وسیله اضافی ارتباط برقرار میشه؟!!؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب اینترنت وایرلس

راه اندازی اینترنت وایرلس

روش نصب اینترنت وایرلس

راه اندازی اینترنت وایرلس تا 10 کیلومتریاهزینه راه اندازی اینترنت وایرلسراه اندازی اینترنت وایرلس برای فواصل دورراه اندازي اينترنت وايرلستنظیم وایرلس اینترنت7 کیلومتراینترنت هوائی وایرلستجهیزات اینترنت وایرلساینترنت وایرلس محدوده شهریار

برچسب برای این موضوع