نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: قطع شدن شبکه وایرلس پس از مدتی عدم استفاده

نام حقيقي: شروین

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

قطع شدن شبکه وایرلس پس از مدتی عدم استفاده

با سلام خدمت دوستان - قبل از هر چیز خدمتتون عرض کنم که تا حدودی تاپیک های مختلف رو نگاه کردم ( تاحدودی)
    البته به جواب مناسب نرسیدم این شد که این موضوع را ایجاد کردم پس لطفا اگر دقیقا نظیر این سوال جایی در اینانجمن مطرح شده است بآن مرا ارجاع دهید یا این موع را مقل کنید و ب نحوی به بنده ارسانید

من شبای دارم متشکل از کابل و وایرلس ... نحوه اتصال آ به اینصورت است ... از مودم ای دی ال به سوییچ از سوییچ با کابل به چندکامپیوتر دیگر و یک کابل از سوییچ به اکسس پوینت که به نوت بوک ها سرویس می دهد

حال مشکل اینجاست که وقتی مدتی هیچ وسیله ای از وایرلس استفاده نمی کند دیگر پس از آن شبکه وایرلس در دسترس نیست و باید مجددا کابل شبکه و فیش آدابتور اکسس پوینت جدا شود و مجددا وصل شود تا دوباره شبکه وایرلس برقرار شود اما در هر صورت همیشه شبکه کامپیوتر هایی که با کابل وصل شده اند همیشه بر قرار است

علت چیست ؟؟؟ راه حل چیست ؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: vahdani

خواننده شناسه تصویری vahdani_d
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    45
    سپاسگزاری کرده
    12
    ببخشيد فكر كردم راديو وسط هست سوال رو دوباره خوندم ديدم وايرلس داره با اكسس پونت كار ميكنه ميشه لطفا مدل اكسس پونت و ماركش رو بگيد ؟؟

---------------
    متن قبلي رو هم مينويسم تا يكي ز دوستان اگه ميدونه جواب بده
    .
    .
    .
    درضمن من فكر مكنم ارتباط بين دو راديو قطع ميشه و وقتي شما رادو رو با كشيدن آداپتور ريست ميكنيد دوباره سرچ ميكنه و پيدا ميكنه "يا اصلا آي پي هاي راديو ها آف ميشه كه ارتباط بين دو راديو قطع ميشه و با ريست كردن دوباره آيپي ميگيره"البته دوستي به من گفت اين امكان داره بار مقناتيسي باشه كه روي آنتن هست و با ريست كردن مشكل حل ميشه و بار تخليه ميشه
    نميدونم اين گفته چقدر درست باشه فقط از دهان اون دوست خودم اين موضوع رو نقل كردم درستيش رو يكي از اساتيد لطفا تايد يا تكذيب كنه"چون منم اين مشكل رو دارم اما با ريست كردن راديو ها در هر دو سوي لينك مشكل رو حل ميكنم

ویرایش توسط vahdani_d : 2009-09-13 در ساعت 08:13 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    level 1 , model wbr-6000

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    چرا دیگر کسی جواب نداد

نام حقيقي: ali ghahhary

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام

به احتمال زیاد مودم - سوییچ - اکسس پوینت با هم سازگار نیستند اگه کسی را داری که ازش هر کدوم از اینارو با مارکهای
    دیگه قرض بگیری و جایگزین کنی و قضیه را امتحان کنی ممکنه بهت جواب و علت را بده .
    از طرفی ناگفته نماند که هر مودم - اکسسپوینت و سویچی با هم سازگار نیست و باید با isp مربوطه هم هماهنگ شود.

موفق باشی

gorbesia

کلمات کلیدی در جستجوها:

دلیل قطع شدن شبکه هاستلر

دلیل قطع کانال pg

http://forum.persiannetworks.com/f77/t27157.html

دلیل قطع شدن شبکه وایرلس

علت قطع شدن هاستلر

قطع شدن کانال pg

دلیل قطع شدن کانال pg

علت قطع شدن وایرلس مودم

علت قطع شدن وایرلس

علت قطع وایرلس

علت قطع و وصل شدن وایرلس

دلیل قطع شدن وایرلس مودم

علت قطع شدن شبکه pg

علت قطع شدن مودم وایرلس

http:forum.persiannetworks.comf77t27157.htmlدلیل قطع ارتباط کامپیوترها در شبکه وایرلسعلت قطع شدن شبکه wireleesعلت قطع شدن وايرلسقطع شبکه وایرلسقطع شدن آنتن وایرلس مودمزمان وصل شبکه هاستلرقطع و وصل شدن شبکه وایرلسعلت قطع و وصل هاستلردلیل قطع شدن کانال pg#spf=1دلیل قطع شبکه هاستلر

برچسب برای این موضوع